Galatasaray - Konyaspor | Süper Lig 21-22 Sezonu - 9. Hafta Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
D01E6296-404A-4D45-B83A-2B7860E33D2E.jpeg

Süper Lig 2021-22 Sezonu 9. Hafta mücadelesinde NEF Arena Ali Samiyen Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek mücadelede Galatasaray, Konyaspor’u ağırlıyor.

20E48FC5-DFD9-49F3-9632-2CA0D9076A68.jpeg

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Taylan'ın sarısı varken yaptığı faulün daha hafifine bizim Türkmen atıldı. Terim alır onu dışarı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
GS balına bak ya. Konya'nın iki forveti de sakat oynayamıyor bu maçta yoksa çoktan golü yemişlerdi. Adamlar forvetsiz eziyorlar resmen.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Resmen ezile ezile kazandık, öldük öldük dirildik yine… Resmen P. Cocu dönemi Fenerbahçe’si gibiyiz, acı çekiyoruz her maç izlerken. Üşüdüm maçı izlerken ama havadan ziyade bu futbol üşüttü…

Taraftar güzel destekledi bugün eyvallah ama Mostafa’ya da ayıp ettiler, “Cagneee Cagneeee” diye tezahürata ne gerek vardı…

• Sinir Bozucu
Reactions: Keith Long

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Resmen ezile ezile kazandık, öldük öldük dirildik yine… Resmen P. Cocu dönemi Fenerbahçe’si gibiyiz, acı çekiyoruz her maç izlerken. Üşüdüm maçı izlerken ama havadan ziyade bu futbol üşüttü…

Taraftar güzel destekledi bugün eyvallah ama Mostafa’ya da ayıp ettiler, “Cagneee Cagneeee” diye tezahürata ne gerek vardı…
Konya beni yakmayı seviyor

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

75ten sonra açtım rezalet bir maçtı. Öncesini bilmem ama Konya topa sahip oldu ama iki pas bile yapamadı düzgün. Rakip sahaya oyunu yıkamadı. Hep şişirme toplar denedi. Böyle sabaha kadar oynasa gol atamazdı Konya.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
75ten sonra açtım rezalet bir maçtı. Öncesini bilmem ama Konya topa sahip oldu ama iki pas bile yapamadı düzgün. Rakio sahaya oyunu yıkamadı. Hep şişirme toplar denedi. Böyle sabaha kadar oynasa gol atamazdı Konya.
Konya’nın hücum hattı son vuruşlarda becerikli olsalardı bugün dörtlük beşlik yapmışlardı Galatasaray’ı. Tamamen şansa bir 3 puan aldık, zaten gol de şansa oldu biraz. Bu futbolla ilk 5’in dışında kalırız gözüküyor.

Konya bu futbolu sezona yayarsa ilk 6’ya girer bence. Eksik kadroyla böyle oynadılarsa bir de…

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Konya’nın hücum hattı son vuruşlarda becerikli olsalardı bugün dörtlük beşlik yapmışlardı Galatasaray’ı. Tamamen şansa bir 3 puan aldık, zaten gol de şansa oldu biraz. Bu futbolla ilk 5’in dışında kalırız gözüküyor.

Konya bu futbolu sezona yayarsa ilk 6’ya girer bence. Eksik kadroyla böyle oynadılarsa bir de…
Maç geneli nasıldı bilmem ama 75 sonrası rezaletti. Nerede eksiği var bilmiyorum ama forvetse forvete top bile gelmedi. Galatasaray iyi oynamamış olabilir. Ama rakibim topu kullanamıyorsa ben de kontrollü oyun için topu rakibe veririm.

• Beğendim

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Maç geneli nasıldı bilmem ama 75 sonrası rezaletti. Nerede eksiği var bilmiyorum ama forvetse forvete top bile gelmedi. Galatasaray iyi oynamamış olabilir. Ama rakibim topu kullanamıyorsa ben de kontrollü oyun için topu rakibe veririm.
Konya ikinci yarı tek kale oynadı son bölüme kadar. Son anlarda gol gelmeyince düştüler sadece.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Konya ikinci yarı tek kale oynadı son bölüme kadar. Son anlarda gol gelmeyince düştüler sadece.
Tek kale oynamış pas yapamayan pozisyona giremedikten sonra ne anlamı var :A Sonradan baktığıma göre ayağını ayarlayamayıp bir tane net pozisyon harcamışlar sadece. Ayak olarak çok beceriksiz kaldılar. Zaten yedikleri gol de rezalet resmen yenilmeyi hak etmişler. Galatasaray anladığım kadarıyla iyi oynamamış ama son bölümde gayet doğru oynadı. Konya'ya kimse topa sahip oldu diye iyi oynadı diyemez bana.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai