'Kırmızı Oda' ve 'Masumlar Apartmanı' Ortaklığı Devam Edecek mi?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
60c9b65186b2470f68516ec1.jpg

Masumlar Apartmanı'nın sevilen karakteri Gülben'in Kırmızı Oda'daki yolculuğu devam edecek mi?

Yapımcılığını OGM Pictures imzalı dizinin başrol oyuncularından Merve Dizdar, yine aynı firmanın imzasını taşıyan Kırmızı Oda'nın sezon finalinde ve yeni sezonun ilk bölümünde kısa bir rolde oynamış ancak senaryoda karakterin terapiye başlayamayadan klinikten kaçtığına şahit olmuştuk.

Bu gelişmenin ardından tedavi sürecinin nasıl devam edeceği merak konusu olurken Gülseren Budayıcıoğlu, Gülben'in ilerleyen zamanda tekrar Kırmızı Oda'da görüneceğini şimdiden açıkladı.

Ekran görüntüsü 2021-09-22 125254.png

Bilindiği gibi, 'Madalyonun İçi' kitabında Safiye, Gülben ve Neriman kardeşler Budayıcıoğlu'ndan tedavi alarak sağlıklarına kavuşmuşlardı.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Gülbenin gitmesi lazım terapiye aileyi ayakta tutacak olan Gülben bence

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Ben hep diyorum, keşke Kırmızı Odada direkt kitabdakı haliyle Çöp Apartmanını gösterseler. MA çünkü hikayeye sadık değil.
Sadece ana fikir oradan alınmış.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Ben hep diyorum, keşke Kırmızı Odada direkt kitabdakı haliyle Çöp Apartmanını gösterseler. MA çünkü hikayeye sadık değil.
Sadece ana fikir oradan alınmış.
Sadece ana fikir değil han ve inci hariç her şey kitapla paralel. Şimdi temizlik ve obsesif bozukluk hastalıkları olan kız kardeşler kırmızı odaya konuk gelse çok belli olacak bariz. O yüzden mecbur böyle yapıyorlar

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Sadece ana fikir değil han ve inci hariç her şey kitapla paralel. Şimdi temizlik ve obsesif bozukluk hastalıkları olan kız kardeşler kırmızı odaya konuk gelse çok belli olacak bariz. O yüzden mecbur böyle yapıyorlar
Hayır Kitapla paralel gitmiyor olaylar. Çok uzaklaşdılar bence ana hikayeden.
Naci falan hepsi kurgu, zaten Nerimanı hiç konu etmiyorlar kitaptan farklı olarak ve Gülbenin sevgilisi asla Esat değil. Kitapda dul birisi ile evleniyor.
Dizi ve kitap sadece OKB sorunları ve anne zulmü kısımları ile benzer. Diğer şeyler kopuk.

Ben kitapı KO'da görmek isterdim o yüzden.
Gülbenin evlenmesi, Neriman olayları falan.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
:F :F :F :F :F Bırak diğer kısımları sadece şu cümleye bile yarım saat gülerim Allah iyiliğini versin. :F :F :F :F :F