NOW Evlilik Hakkında Her Şey - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Evlilik-Hakkinda-Her-Sey-haber-resim-82aa3c57-443b-45d8-8588-bad9c38ef2c2.jpg

'Evlilik Hakkında Her Şey' bugün yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını MF Yapım'ın, yönetmeliğini Yusuf Pirhasan'ın üstlendiği dizinin başrollerinde; Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani ve Sumru Yavrucuk yer alıyor.

'The Split' adlı İngiliz dizisinden Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ tarafından uyarlanan ve evlilik, aşk, sadakat gibi kavramları boşanma avukatlığı yapan bir aile ile müvekkillerinin üzerinden ele alacak olan diziyle ilgili yorum ve görüşlerinizi bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

'Evlilik Hakkında Her Şey', ilk bölümüyle bugün 20.00'da FOX'ta.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Dosi and Angelica

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski konuyu açtın ama tahmin ediyorum bir dakikasına bile bakmazsın dizinin. :A @Aserat çok bekliyordu bu diziyi alamadı :A
@Dosi hanımın ricasıyla açmış oysa ben söylemesem ikisinin de bu diziden haberi yoktu. :A

@Dosi ‘ye sözüm vardı evet ama ikimiz de bakmayı düşünüyoruz diziye zaten en azından ilk bölüme, devamı gelir mi orası belirsiz :A @Dosi dizi kapışmasında olmayınca şansım açılıyor nedense :eek: :A Kendisine selamlarımı yolluyorum. :bhr: :F

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
@Dosi ‘ye sözüm vardı evet ama ikimiz de bakmayı düşünüyoruz diziye zaten en azından ilk bölüme, devamı gelir mi orası belirsiz :A @Dosi dizi kapışmasında olmayınca şansım açılıyor nedense :eek: :A Kendisine selamlarımı yolluyorum. :bhr: :F
Sen her hafta 2 saat bu diziye bakmazsın :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
yalan yok ben de 100% @Aserat kapar diye düşündüm sonuçta onun dışında diziyi izleyen yok galiba :A
Neyse şans işi bunlar yapacak bir şey yok. :A Konuyu bana paslayıp ufak bir iyilik yapabilirdi aslında da neyse. :A

Sen ve yerli diziye bakmak mı evrenler mi karıştı. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
İzleyeceğim. Bakalım nasıl bir uyarlama olmuş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
TV'den izleyecektim ama son anda başka işim çıktı artık yarın bakacağım. :( Umarım güzel bir ilk bölüm olur tüm ekibe başarılar. :Z

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060

Dosi işe başladımı ya o yüzdenmi yok twiiterden yazdım ama görmedi sana bir sorayım dedim :D

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizide bqzı saçma şeyler var :A Durduk yerde Gökçe bahadır kameraya dönüp konuşabiliyor
------

Herkes birbirini aldatıyor harika :A
Gökçe Bahadır'ın kameraya dönüp konuşması bence gayet iyi. :A

Ara ara koptum diziden, tam anlamadım ama cidden herkesin bir haltı var. :A Az sonra tekrar izleyeceğim. :Z

• Güldürdün
Reactions: cookies