Bülent Şakrak 'İmkansız'da! Diziden Yeni Detaylar! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5c0512410f25441c9041344a.jpg

Bülent Şakrak 'İmkansız'da!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturduğu, başrollerini Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ile Mehmet Ozan Dolunay'ın paylaştığı dizinin çekimleri geçtiğimiz gün itibariyle başladı.

Kanal D'nin yayınlamayı çok istediği ama son anda FOX'un aldığı dizinin kadrosuna son olarak Bülent Şakrak dahil oldu. Şakrak'ın polis Oğuz karakterine hayat vereceği dizinin genel konusu ise şöyle:
Erdem (Buğra Gülsoy) üç çocuklu (Toprak, Deniz ve Balım) bir polistir. Eşini kaybettiği için çocuklarını tek başına büyütmektedir. Bir gün çocuklarıyla sahilde balık ekmek yerken köprüden atlayan Gece adlı genç kızla karşılaşır. Erdem intihara teşebbüs eden genç kızı hastaneye kaldırır. Gece, kendine geldiğinde ise olaylar başlar. Geçmişinden kaçmak için hafızasını kaybetmiş numarası yapan Gece’nin perişan haline üzülen Erdem, onu evinde misafir eder. Erdem’in çocukları için de böylece yeni bir dönem başlar.
Mehmet Ozan Dolunay'ın Erdem'in (Gülsoy) mesai arkadaşı Giray'a hayat vereceği dizi ülkemize Oasis / A Love Story'den uyarlanıyor.

Kod adı İmkansız, yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Keşke Kanal D alsaymış diziyi, FOX'un zaten epey dizisi var. Bunu da almasaymış ki aynı yapım şirketinden kaç tane dizi almış zaten. :T:

MedYapım ve FOX başarıyı yakalayamazsa üzülürüm tabi, diziyi bekliyorum orası ayrı. :X

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Fox sadakatsizi nasıl alamadı anlamadım :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Evet sağlık olsun. :A

Bu arada FOX kendi sipariş ettiği yirmi diziyle yetinmeyip bu diziyi de Kanal D'nin elinden almış yok böyle açgözlülük. :eek:
Evet çok açgözlü bu tavrından dolayı Fox'u sevmiyorum bir ters tepetaklak olursa yaptıkları açıkçası üzülmeyeceğim.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Of buraya bir de Ceyda Düvenci ne yakışırdı... Bu arada Medyapım genelde aşırı bomba kadrolar kurmuyor ama bu bana biraz bomba olacak hissiyatını verdi. :Z Konu harika, Gece de değişik ve harika bir isim. :Z

Kanal D kimmiş benim kanalım olsa Medyapım'ı rehin alırdım. :A Şaka maka Kanal D'de olması bir yönden iyi olsaydı da bu tarz diziler FOX'a hem daha çok yakışıyor hem de kitleleri uygun. Tutmazsa oturur ağlarım. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Of buraya bir de Ceyda Düvenci ne yakışırdı... Bu arada Medyapım genelde aşırı bomba kadrolar kurmuyor ama bu bana biraz bomba olacak hissiyatını verdi. :Z Konu harika, Gece de değişik ve harika bir isim. :Z

Kanal D kimmiş benim kanalım olsa Medyapım'ı rehin alırdım. :A Şaka maka Kanal D'de olması bir yönden iyi olsaydı da bu tarz diziler FOX'a hem daha çok yakışıyor hem de kitleleri uygun. Tutmazsa oturur ağlarım. :A
Ceyda Düvenci büyük ihtimalle Kardeşlerim'de olacak gibi, ama olsa efsane olurdu. :bhr: Kadronun geriye kalanını ve özellikle çocuk oyuncuları aşırı merak ediyorum.

Giray ilk gördüğü anda Gece'ye aşık olacakmış, ne düşünüyorsun bu konu hakkında? :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ceyda Düvenci büyük ihtimalle Kardeşlerim'de olacak gibi, ama olsa efsane olurdu. :bhr: Kadronun geriye kalanını ve özellikle çocuk oyuncuları aşırı merak ediyorum.

Giray ilk gördüğü anda Gece'ye aşık olacakmış, ne düşünüyorsun bu konu hakkında? :A
Çocukları mı merak ettin ede ede, ben tüm kadroyu cidden çok merak ediyorum. :A

Gece ve Erdem birlikte olacak bu şimdiden belli, hatta Oasis'ten de bakıyım. :A Ondan saplantılı olur anca. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çocukları mı merak ettin ede ede, ben tüm kadroyu cidden çok merak ediyorum. :A

Gece ve Erdem birlikte olacak bu şimdiden belli, hatta Oasis'ten de bakıyım. :A Ondan saplantılı olur anca. :A
Evet, umarım Doruk (Kadın), Dodo (Çocukluk) olur. :A

Harcayacaklar Giray'ı diyorsun yani... :T

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
hazalın tarzını çok beğendim. behzat ç.deki halini andırdı bana. tanıtımları beğenirsem izlerim. çok farklı dinamitleri olacak dizinin. konusunu okuyunca bunu anlayabiliyorum.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl