Galatasaray - Alanyaspor | Süper Lig 2021-22 Sezonu - 5. Hafta Maçı

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,415
Puanı
1,060
Bu hafta Kicktipp'den 0 çekeceğim belki ama Galatasaray'ın yenilmesi bundan daha önemli. :A @12.Adam

Happy Good News GIF by TRT

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu Nelsson’da hiçbir ışık göremiyorum halen. Prime dönem Semih Kaya’sı bile daha heyecan veriyordu, o derece bir kazık gözüküyor 7 milyonluk. Sezon sonu elimizden çıkarırız umarım zarar etmeden. Bir Fener’deki Attila ve Kimmince’ye bakıyorum bir de bizim Nelsson’a, cidden bizimkisi çok vasat kaçıyor ve bonservisi neredeyse o ikisinin toplamı kadar…

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Siz de kaybedin ortam şenlensin :A
Dün 2-0 gerideydiniz ve maça baktım, bu maçı BJK alır dedim. Kalabalık ortamdamdaydım. GS ve FB'li küçük çocuklar çok coşkuluydu. Moralleri bozuldu :A BJK'li sadece 1 kişi vardı, onlardan yaşça küçük kız çocuğu ve baya bi sevinç dansı etti maç bitince :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,415
Puanı
1,060
Bu Nelsson’da hiçbir ışık göremiyorum halen. Prime dönem Semih Kaya’sı bile daha heyecan veriyordu, o derece bir kazık gözüküyor 7 milyonluk. Sezon sonu elimizden çıkarırız umarım zarar etmeden. Bir Fener’deki Attila ve Kimmince’ye bakıyorum bir de bizim Nelsson’a, cidden bizimkisi çok vasat kaçıyor ve bonservisi neredeyse o ikisinin toplamı kadar…
Olm kaç sene sonra bir stoper tandemi oturtmuşuz, nazar değdireceksin. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,659
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Dün 2-0 gerideydiniz ve maça baktım, bu maçı BJK alır dedim. Kalabalık ortamdamdaydım. GS ve FB'li küçük çocuklar çok coşkuluydu. Moralleri bozuldu :A BJK'li sadece 1 kişi vardı, onlardan yaşça küçük kız çocuğu ve baya bi sevinç dansı etti maç bitince :A
2-0 dan döner 5-0 dan da 7-0 dan da döner @Dosi

• Beğendim
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Bülent Korkmaz, efsane olduğu kulübü Galatasaray'a karşı. Alanyaspor'un Bülent Korkmaz tercihini her ne kadar doğru bulmasam da, eski oyuncularından eser olmasa da, Alanyaspor'un Galatasaray'a karşı iyi bir oyun sergileyebilecek potansiyeli var. Tabii muhtemelen Galatasaray kazanabilir.
Kazanabilecek potansiyelini gösterip kazandı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,788
Puanı
860
Galatasaray sezona şampiyonluk parolası ile girmedi. Daha çok Avrupa kasacaklar gibi geliyor bana. Ligde yarışta hep olurlar ama kadro kalitesi Galatasaray kalitesi değil.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Galatasaray sezona şampiyonluk parolası ile girmedi. Daha çok Avrupa kasacaklar gibi geliyor bana. Ligde yarışta hep olurlar ama kadro kalitesi Galatasaray kalitesi değil.
Bence geçen sene gibi ikinci yarı silkelenip yarışın ciddi favorisi olabilir. Tabi ilk yarı ne kadar kayıp maç bırakır ona göre de değişir
------

------

2-0 öne gecseydi 2-2 olurdu :A Şimdi son dakikada atar 1-0 biter
Tam tersi oldu :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Bu takım Ocak ayına gelmeden ligden kopar şakasız söylüyorum. Gol atamayan takımdan hiçbir şey olmaz.
Siz tam istediğim kıvamdasınız Uefada kazan ligde kaybet sonra sizin puanlarla daha az ön eleme oynarız :A Zamanında biz de az yapmadık. 2014 senesinde Liverpoolu elemesek direkt katılım o zaman gitmişti.