👑 Doğum Günün Kutlu Olsun Çiğdem! 👑

Sizce Çiğdem Kaç Yaşına Girdi?

• 18

• 25

• 30

• 5000

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
maxresdefault.jpg

Bugün forumun kraliçesi olan @Çiğdem'in doğum günü. :Z:Z

Çok iyi biliyoruz ki @Çiğdem bu forumun anaç üyesi. Öyle ki, kendisi bu platformda yıllarca sayısız etkinlik ve yarışma yürüttü. Pozitif enerjisiyle o kadar çok sevildi ki foruma uzun süre ara vermişken dahi aramıza katılan yeni üyeler kendisiyle tanışmayı çok istiyordu. Ben @Çiğdem'i 4 yıl boyunca tanırım. Kendisi ve @destere'yle olan diyaloglarımızdan sonra birbirimize çok sıkı bağlandık ve her zaman birbirimize destek olduk. Özellikle ben MusicSurvivor'da yarışırken sunucu kimliğiyle bana ve diğer üyelere verdiği desteği asla unutamam. Aradan kaç yıl geçse de Çiğdem yine aynı Çiğdem işte. Bu yüzden günden güne böyle bir insanla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum...

Kendisinin doğum gününü kutluyor, nice doğum günlerini görmesini temenni ediyorum! İyi ki varsın @Çiğdem! Doğum günün kutlu olsun! :bhr:

Gelecek sezon düzenlenecek All Star kadromuzda kısmetse Mustafa Sandal'ı temsil edecektir. @Çiğdem'in Mustafa Sandal hayranlığını bilmeyen yoktur zaten. Adettendir diyerek ilk hediyemi veriyorum. :Z

Bu sezon Serdar Ortaç'ı MS'de temsil etti. Sezonlarca sunucu olduğu programda uzun bir aranın ardından yarıştı ve büyük bir başarı gösterdi! :Z

Bu da benim hediyem olsun. Avril Lavigne'ı ne kadar çok sevdiğini biliyorum. Bende kendisini çok severim, en sevdiğim şarkısını hediye ederken gelecek sezonlarda yarışmak nasip olur diye mesaj da vereyim. :A

Son olarak sosis ve patateslerimi unutmayayım! Afiyet olsun! Helal değil ama benim hatrıma yersin yine de. :A

Currywurst-22114.jpeg
------

Sıra sizde! Dökülün bakalım hediyelerinizi. Bonkör davranmayı unutmayın. :Z

@12.Adam @Ahmed @Aserat @BARON男爵 @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Gerekli24 @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @pompy @AteşBöceği @Silinmiş Üye @dreamy @Maskeli Fedai @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @XanTier @eskici @Yiğitt @Çiğdem @S.G.A.T. @Yakamoz-Asi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Doğum günün kutlu olsun @Çiğdem yakınmışız benim de daha 2 gün önceydi :A Hediye olarak yarıştığın şarkıcıdan bir şarkı.

• Harika
Reactions: Çiğdem

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Tebrikler the Queen. :bhr:

Sana sincaplı ve Serdar Ortaçlı hediye veriyorum. :bhr:

• Harika

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,069
Puanı
610
Doğum günün kutlu olsun @Çiğdem . Sağlıkla geçireceğine nice mutlu , huzurlu yılların olsun.😊🤗🥳🥳🥳

Happy Birthday GIF by Mumbai Indians

• Harika

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Canım doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerine, ailenle ve tabi ki bizle nice güzel, sağlıklı, mutlu ve huzurlu yılların olsun. İyi ki tanıştık, iyi ki yakın olduk ve iyi ki birçok şey paylaştık. İyi ki aramızdasın, forumun artık olmazsa olmaz üyelerinden birisin. Nice güzel senelerine. :bhr: :Z

Kaliteli hediyelerini takdim ediyorum. :Z
1631263659766.png

1631263692947.png

• Harika

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,685
Puanı
560
Nice mutlu, sağlıklı, huzurlu ve neşeli yılların olsun canım doğum günün kutlu olsun :love1: @Çiğdem

Happy Birthday GIF by Vimodji

Not : Sincap bulamadım bunlarla idare edicen artık :A

• Harika