Sohbet & Muhabbet Konusu

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
@Doğan sen Çarli'nin star bölümlerini de izledin mi bence o bölümler daha güzel Kanal D bölümlerinde Afakan harici herkes değişmiş ya :)

• Harika
Reactions: Doğan

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
star bölümleri eskiden berii izliyorum.herkes değişti orda kanalı oyuncuları sen izlermiydin ?
Evet her ikisini de izlerdim ben şimdi Kanal D bölümlerine geçtim hiç tadı yok ya herkes değişince dizinin devamının ne anlamı kalıyor:)
Bayanlar baylar dizisine bakar miydin? Bugün ona başladım ben;)

• Güldürdün

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,146
Puanı
710
Evet her ikisini de izlerdim ben şimdi Kanal D bölümlerine geçtim hiç tadı yok ya herkes değişince dizinin devamının ne anlamı kalıyor:)
Bayanlar baylar dizisine bakar miydin? Bugün ona başladım ben;)
Bayanlar Baylar dizisinde Şahane değişti onuda izlerdim.Çiçek taksiyi bitirmeye çalışıom.Çarliyi bitiremedim.Kuzey yıldızı bitirmeye çalışıyom.Çiçek taksidede TRT'nin bölümlerinde tüm kadro değişti izlenmez hale geldi tadı kaçtı.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Bayanlar Baylar dizisinde Şahane değişti onuda izlerdim.Çiçek taksiyi bitirmeye çalışıom.Çarliyi bitiremedim.Kuzey yıldızı bitirmeye çalışıyom.Çiçek taksidede TRT'nin bölümlerinde tüm kadro değişti izlenmez hale geldi tadı kaçtı.
Ben tatlı kaçıkları bıraktım o oldu Çiçek taksiye başlayamadım bile ama TRT bölümleri de güzeldi ATV bölümlerini hayal mayal hatırlıyorum demek şahane de değişti:)

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,146
Puanı
710
Ben tatlı kaçıkları bıraktım o oldu Çiçek taksiye başlayamadım bile ama TRT bölümleri de güzeldi ATV bölümlerini hayal mayal hatırlıyorum demek şahane de değişti:)
atv bölümleri hatırlıyorum.hepsini.Hande Ataizi yerine Emine Ün geldi.2004 yazın tekrarları olurdu.Tatalı kaçıklar bölümleri bitti.kaçıncı bölümde bıraktın ?

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
atv bölümleri hatırlıyorum.hepsini.Hande Ataizi yerine Emine Ün geldi.2004 yazın tekrarları olurdu.Tatalı kaçıklar bölümleri bitti.kaçıncı bölümde bıraktın ?
Bittiğini biliyorum tam hatırlamıyorum ama 40 kusurdu :)
Evet o sene hem Bayanlar Baylar hem de Aşkım aşkım vermişti kanal d;)

• Harika

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,146
Puanı
710
Bittiğini biliyorum tam hatırlamıyorum ama 40 kusurdu :)
Evet o sene hem Bayanlar Baylar hem de Aşkım aşkım vermişti kanal d;)
Aşkım Aşkımdada kanal ve oyuncu değişikliği vardı.kanal 1 de yayınlandı.Sonra bir kaç oyuncu değişti.ve çıktı.Tabi ya yılar sonra Çocuklar Duymasın gibi Aşkım Aşkım diziside başladı.onu unuttuk @Çiğdem Komik dizilerdi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aşkım Aşkımdada kanal ve oyuncu değişikliği vardı.kanal 1 de yayınlandı.Sonra bir kaç oyuncu değişti.ve çıktı.Tabi ya yılar sonra Çocuklar Duymasın gibi Aşkım Aşkım diziside başladı.onu unuttuk @Çiğdem Komik dizilerdi
Aşkım Aşkım da olan şu kızı şu şarkıyı söyleyen sanıyordum :F :F :F @MasacRE @dreamy @xemrexxx @serhatt @Araf @eskici @kerem @slhttnmtl @Alos @The_Erinch @bazinga @Maskeli Fedai
Thumbnail.jpg

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,146
Puanı
710
  • Harika
Reactions: Çiğdem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı