'Ben Bilirim' Yeni Sezonuyla 360'ta!

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
images - 2021-07-30T165038.803.jpeg
360 TV'nin sevilen bilgi yarışması Ben Bilirim yeni sezonuyla ekranlara dönüyor!

Sunuculuğunu Alper Ateş'in üstlendiği bilgi yarışması Ben Bilirim, yeni sezona yeni stüdyosu ve yenilenen dekoru ile başlıyor. Ben Bilirim yeni sezon bölümleri ile 2 Ağustos Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 19.00'da 360'ta!

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Az önce Zehra diye bir filmi izlerken denk geldim tanıtıma da, ne ara sezon finali yaptı bu program? Ayrıca izleniyor mi ki stüdyo değiştirme zahmetinde bulunmuşlar? :A
Bu yarışmanın kendine has bir izleyici kitlesi vardır ama genel olarak bu kanal nasıl ayakta kalıyor ben de merak ediyorum. :A Çok fazla izlenmemesine rağmen birçok programını devam ettiriyor ve bitenlerin yerine hemen yeni bir format buluyorlar. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu yaz TV'de izlenecek pek bir şey bulamayınca bu yarışma ve Aileler Yarışıyor'a sardım iyice. :A Güzel bir yarışma, yeni sezonunun gelmesi güzel. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ne zaman zap yaparken denk gelsem bu oluyordu lütfen bu kadar tepemize çıkarmasınlar artık. :A

Maksat Yarışmak Olsun hala duruyor mu çok iyi yarışmaydı, o ve Aileler Yarışıyor'u izlemem lazım. :A
------

Dur dur o hafta içi her gün olduğundanmış. :A Tekrarlarını koymuyorlardır galiba. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu yarışmanın kendine has bir izleyici kitlesi vardır ama genel olarak bu kanal nasıl ayakta kalıyor ben de merak ediyorum. :A Çok fazla izlenmemesine rağmen birçok programını devam ettiriyor ve bitenlerin yerine hemen yeni bir format buluyorlar. :A
Uzun zamandır ben takip ediyorum ve hatta çevremden çoğu kişi de takip ediyor. Kitlesi vardır elbet, ama reyting olarak katkı sağladıklarını düşünmüyorum.

Bir ara baya bir program yapmışlardı, süreleri 30 - 45 dakikaydı ama sonuçta bir program. Çok saçma şeylere yatırım yapıyorlar ve nasıl ayakta duruyorlar cidden merak konusu. :A

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,829
Puanı
1,060
Az önce Zehra diye bir filmi izlerken denk geldim tanıtıma da, ne ara sezon finali yaptı bu program? Ayrıca izleniyor mi ki stüdyo değiştirme zahmetinde bulunmuşlar? :A

İzleniyor tabii kaç sezondur var bu yarışma bizim evde hergün izlenir annem çok sever bu yarışmayı :A

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Şimdi Aileler Yarışıyor öncesi denk geldim de çoktan beri izlemeyince özlemişim, o kadar da laf ettim. :A

Kadının biri Uşak'ın ilçesine Nazilli dedi ben utandım. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kelime Oyunu şu anda Teve2'de, önceden Bloomberg HT'de yayınlanıyordu ve hep de izleniyordu, hep de yarışmacısı oluyordu, izleyeni de. Yerli format ve Kelime Oyunu gibi kendi çapında izleyicisi vardır. Denk geldiğimde izliyordum, iyi de bir program. :D

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Kelime Oyunu şu anda Teve2'de, önceden Bloomberg HT'de yayınlanıyordu ve hep de izleniyordu, hep de yarışmacısı oluyordu, izleyeni de. Yerli format ve Kelime Oyunu gibi kendi çapında izleyicisi vardır. Denk geldiğimde izliyordum, iyi de bir program. :D
Kelime oyunu kanal 1,fox,show tv blomberg son olrak teve 2

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kelime oyunu kanal 1,fox,show tv blomberg son olrak teve 2
Biliyorum o kanallarda da yayınlandığını. Kastım ulusal kanalların dışında, tematik kanallarda yayınlanması ya da geri planda kalan bir kanalda yayınlanması. Diğer türlü elbette Kanal 1'de, FOX'ta, Show TV'de yayınlandı. Onlar ulusal kanaldı sonuç olarak, bilinen kanallardı ve yani bir şekilde izlenirdi. Tematik kanallarda izlenmesi biraz zordur ya da geri planda kalan kanallarda izlenmesi de öyle.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Biliyorum o kanallarda da yayınlandığını. Kastım ulusal kanalların dışında, tematik kanallarda yayınlanması ya da geri planda kalan bir kanalda yayınlanması. Diğer türlü elbette Kanal 1'de, FOX'ta, Show TV'de yayınlandı. Onlar ulusal kanaldı sonuç olarak, bilinen kanallardı ve yani bir şekilde izlenirdi. Tematik kanallarda izlenmesi biraz zordur ya da geri planda kalan kanallarda izlenmesi de öyle.
Acaba FOX VE Show tv'de zamanında izlendimi acaba ? Onu hiç bilmiyorum.Aynen bilinen kanallarda izlenir herşey

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Acaba FOX VE Show tv'de zamanında izlendimi acaba ? Onu hiç bilmiyorum.Aynen bilinen kanallarda izlenir herşey
Tematik kanallarda ya da geri planda olan bir kanalda yer alması daha mantıklı. Hem kanalın izlenmesini artırıyor ve kanal ilgi görüyor, hem de ön planda olan ulusal bir kanaldan daha fazla yayında kalıyor.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Tematik kanallarda ya da geri planda olan bir kanalda yer alması daha mantıklı. Hem kanalın izlenmesini artırıyor ve kanal ilgi görüyor, hem de ön planda olan ulusal bir kanaldan daha fazla yayında kalıyor.
360'daki aileler yarışıyor diğer büyük kanlarda olsa reyting yüzünden kalkar illaki kavga olacak

• Beğendim
Reactions: Araf