'Afili Aşk' Tekrarlarıyla Kanal D'de!

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
images

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Afili Aşk' tekrarlarıyla geri dönüyor!

Yapımcılığını ARC Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli'nin oturduğu, kadrosunda; Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Serkay Tütüncü, Güzide Arslan, Yılmaz Kunt, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Zeynep Tuğçe Bayat, Altan Erkekli, Taner Rumeli ve Uğur Uzunel'in yer aldığı, 38 bölüm boyunca ilgiyle izlenen dizi tekrar bölümleriyle yeniden izleyiciyle buluşacak.

Afili Aşk, tekrarlarıyla yarından itibaren her gece farklı saatlerde Kanal D'de!

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İstanbul'da değil ama şu an olduğum yerde o saatlerde uyanıyorum bazen, bakarım belki. :A Zaten YouTube'dan da izlerim, izlemek istersem. :A

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Yazık bir zamanlar kanalı PT'de taşıyan dizi şimdi saat 4-5'te yayınlanıyor. :A (ciddi değildir :A)

• Üzücü
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yazık bir zamanlar kanalı PT'de taşıyan dizi şimdi saat 4-5'te yayınlanıyor. :A (ciddi değildir :A)
Senin yaptığın haberi kaynak gösterip geri dönüyor diye haber yapan sayfa gördüm instada açıklama okumadan bakarsan yeniden dizi başlıyor veya tekrar Çağlar Burcu partner olacak sanır . :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Senin yaptığın haberi kaynak gösterip geri dönüyor diye haber yapan sayfa gördüm instada açıklama okumadan bakarsan yeniden dizi başlıyor veya tekrar Çağlar Burcu partner olacak sanır . :A
Haberin içeriğinde tekrarlarıyla geri dönüyor yazmıştım halbuki, onu alsalarmış. :A Mis gibi başlık çıkardı. :A