Galatasaray'ın 38.Başkanı Burak Elmas Oldu!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
elmas_burak.jpg

Galatasaray Spor Kulübünün gerçekleştirdiği başkanlık seçimlerinde nihai sonuçlar belli oldu... 4731 oyun kullanıldığı seçimlerde Metin Öztürk, İbrahim Özdemir, Eşref Hamamcıoğlu, Burak Elmas ve Yiğit Şardan olmak üzere toplam 5 aday yarıştı.

5 adayın yarıştığı seçimler kıran kırana geçerken Burak ile Eşref Hamamcıoğlu arasında nefes kesen oy yarışı sonrası ipi göğüsleyen taraf Burak Elmas oldu ve Burak Elmas, Galatasaray'ın 38.Başkanı seçildi.

Galatasaray'a seçim yarışında başkanların aldığı oylar şu şekilde:

• Burak Elmas: 1541
  • Eşref Hamamcıoğlu: 1500
  • Metin Öztürk: 869
  • Yiğit Şardan: 624
  • İbrahim Özdemir: 90

Burak Elmas'ın yönetim listesinde kimler var?​

Asil: Ali Polat Bengiserp, Mehmet Remzi Sanver, Başak Karaca, Bikem Ardakoç Kanık, Turhan Özen, Burçak Emre Zorlu, Şükrü Köksal Ünlü, Mustafa Özgür Kalelioğlu, Rezan Epözdemir, Özgür Işıtan Gün.

Yedek: İbrahim Reha Keskin, Selim Sefada, Abdulvahap Gazi Tanrıverdi, Mehmet Polat Kalafatoğlu, Ahmet Ozan Şener.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Her yenilgi ve başarısızlıkta Gs'lilerin bol bol sitem edeceği bir konu olur inşallah :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Öncelikle Ya Allah Bismillah Allahu Akbar!

Oh be oh oh be şükürler olsun resmen üzerimizden senelerin biriktirdiği yük kalktı... Kurtulduk işgalden!

10-12 saat boyunca gerilim ve heyecanla seçimleri takip ettim. 27 sandık boyunca Hamamcı öndeydi, umutlar kalmamıştı ama Galatasaray geriden gelmeyi sever ve biz demeden hiçbir şey bitmez kanunu yürürlüğe girdi bir kez daha....

Seçimin kazananı Burak Elmas'tan ziyade İMPARATOR FATİH TERİM'dir. Nihayet istediği ortam, istediği olanak oluştu... İşte şimdi gerçek manada başlıyoruz, işte şimdi hepsine geçmiş olsun...

Burak Elmas Başkan, İmparator Fatih Terim!

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Böyle vizyoner vaatlerde bulunan başkanların rezil olmama imkanı yok ama adamlarda FT gibi bir faktör var.

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Böyle vizyoner vaatlerde bulunan başkanların rezil olmama imkanı yok ama adamlarda FT gibi bir faktör var.
Seçim konuşmaları, mimikleri falan aynı Ali Koç cidden :A
Fatih'in ben havasının kaçtığını düşünüyorum hatta inşallah devam ederler Fatih'le diyordum bakalım.

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hamamcı kazansaydı, transfer filan yapmadan küçülmeye gidecektik. Şimdi hazır FFP de kalkmışken, istediğimiz ortam oluştu. Şampiyonluk kadrosu kurulmazsa Ağustos ayı gelmeden Elmas'ı da istifaya davet ederiz.. Elmas için değil, Terim için sevindik nihayetinde. Ama Elmas adına umutluyum çünkü Terim'le oldukça yakınlar oldum olası, Cengiz gibi problem çıkaracağını düşünmüyorum. Bugün resmi başkan Elmas olmuşken fiili başkan Terim oldu...

burak-elmas-kimdir-ne-is-yapiyor-burak-elmas-kac-yasinda-nereli-3403.jpg

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hamamcı kazansaydı, transfer filan yapmadan küçülmeye gidecektik. Şimdi hazır FFP de kalkmışken, istediğimiz ortam oluştu. Şampiyonluk kadrosu kurulmazsa Ağustos ayı gelmeden Elmas'ı da istifaya davet ederiz.. Elmas için değil, Terim için sevindik nihayetinde. Ama Elmas adına umutluyum çünkü Terim'le oldukça yakınlar oldum olası, Cengiz gibi problem çıkaracağını düşünmüyorum. Bugün resmi başkan Elmas olmuşken fiili başkan Terim oldu...

burak-elmas-kimdir-ne-is-yapiyor-burak-elmas-kac-yasinda-nereli-3403.jpg
FFP bitti de TFF harcama limiti var onu ne yapacaksınız :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
FFP bitti de TFF harcama limiti var onu ne yapacaksınız :A
GS'nin harcama limiti 550 Milyon TL civarı ve şampiyon olamamasına hatta büyük ihtimalle ŞL'ye gidemeyecek olmasına rağmen BJK'den ve FB'den daha yüksek bir miktarda; 550 Milyon TL'yi de yani yaklaşık 50 Milyon EURO'yu da bir zahmet geçmeyelim hatta yaklaşamayalım bile :A Tamam şampiyonluk kadrosu kurulsun ama har vurup harman savrulursa kulüp iflas eder o yüzden o kadarını düşünüyorlardır artık :A

Zaten şu kadroya 3-4 sağlam nokta atışı transfer yapmak yeterli. Sil baştan kurulacak bir kadro değil çünkü, sadece kısmı yenileme gerekiyor o da aşırı maliyetli olmaz sil baştan yenilmeye göre.

Tabii bir de bi zahmet oyuncu alıp satma işlerinde beceri göstersin, sonuçta Elmas'ın yüzü suyu hürmetine bu kadar sevinmedik, camiada birlik olacağı ve Terim'in çalışma ortamı çok rahatlayacağı için asıl bu rahatlama yaşandı :A Başarısız olur, sözlerini tutamazsa bizzat ben de olmak üzere istifa sesleri yükselir ilk fırsatta ve 3 seneyi bile göremeyebilir o koltukta...

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
GS'nin harcama limiti 550 Milyon TL civarı ve şampiyon olamamasına hatta büyük ihtimalle ŞL'ye gidemeyecek olmasına rağmen BJK'den ve FB'den daha yüksek bir miktarda; 550 Milyon TL'yi de yani yaklaşık 50 Milyon EURO'yu da bir zahmet geçmeyelim hatta yaklaşamayalım bile :A Tamam şampiyonluk kadrosu kurulsun ama har vurup harman savrulursa kulüp iflas eder o yüzden o kadarını düşünüyorlardır artık :A

Zaten şu kadroya 3-4 sağlam nokta atışı transfer yapmak yeterli. Sil baştan kurulacak bir kadro değil çünkü, sadece kısmı yenileme gerekiyor o da aşırı maliyetli olmaz sil baştan yenilmeye göre.

Tabii bir de bi zahmet oyuncu alıp satma işlerinde beceri göstersin, sonuçta Elmas'ın yüzü suyu hürmetine bu kadar sevinmedik, camiada birlik olacağı ve Terim'in çalışma ortamı çok rahatlayacağı için asıl bu rahatlama yaşandı :A Başarısız olur, sözlerini tutamazsa bizzat ben de olmak üzere istifa sesleri yükselir ilk fırsatta ve 3 seneyi bile göremeyebilir o koltukta...
Gs'nin zaten geçen sene de harcama limiti yüksekti yani kadro değeriniz futbolcuların aldığı maaşı düşündüğümüz vakit öyle bir çok bir limitiniz yok ki :A Yanlış hatırlamıyorsam %20 sapmaya giderseniz 10-15 milyon euro harcayabiliyorsunuz diye biliyorum hiç satış yapmazsanız. Onyekuru bonservisi 5 zaten :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Gs'nin zaten geçen sene de harcama limiti yüksekti yani kadro değeriniz futbolcuların aldığı maaşı düşündüğümüz vakit öyle bir çok bir limitiniz yok ki :A Yanlış hatırlamıyorsam %20 sapmaya giderseniz 10-15 milyon euro harcayabiliyorsunuz diye biliyorum hiç satış yapmazsanız. Onyekuru bonservisi 5 zaten :A
25 Milyonluk transfer yaparız diye düşünüyorum kemiksiz ve geçen sene kimseye ceza vermedikleri için bu sene de bir kılıf uydurulur artık :A Ki bence ve umarım Diagne satılacak, Onyekuru'nun parası oradan karşılanacak...

• Güldürdün

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Falcao'ya 5, Feghouli ve Babel'e 3.5-4 arası veriyorsunuz üç oyuncunun toplamı 12-13 milyon euro zaten. :A Geçen sezonki maaş bütçesi 60'a yakın. 50'ye çekmek kolay olmaz.

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Falcao'ya 5, Feghouli ve Babel'e 3.5-4 arası veriyorsunuz üç oyuncunun toplamı 12-13 milyon euro zaten. :A Geçen sezonki maaş bütçesi 60'a yakın. 50'ye çekmek kolay olmaz.

Falcao ve Feghouli ile yolların ayrılma ihtimali yüksek gözüküyor. Babel de belki Hollanda'ya gider, tam emin değilim ama 2020-21 kadrosundan birkaç yüksek maaşlı fubolcu takımdan ayrılacaktır..

İkincisi, zaten takımı sil baştan kurmayacağız, sadece birkaç nokta atışı transfer bu takım yetecektir ve scout ekibi bu konuda fiyat performans bakımından fena değil, gizliliği sağladığımız sürece TFF limitlerine yaklaşmadan dahi güzel kadro kurulabilir bence. Zaten TFF limitlerini aşmayalım, kulübü zora sokmak ilerisi için sıkıntılı olur. :A

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg