'Camdaki Kız'da Hayri Karakteri İçin Hangi İsimlere Teklif Gidecek? | Kanal D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Erkan Kolçak daha iyi olur aslında Urazda iyi olurdu Erkan daha iyi bence

• Harika
Reactions: Zeyno

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
OGM'nin yaşadığı kafayı anlayamıyorum. :F Uraz, Burak Hayri'lik değil ki. Genç kalırlar role. Erkan Kolçak Köstendil gibi daha büyük isimler gerekiyor.

Bu arada Hayri kitapta şofördü. Burada kart göründüğüne göre temizlik görevlisi falan herhalde. Kitapla alakası zaten yoktu dizinin, şaşırmadım bu işe. :A
Burada bir arkadaşlık başlatıp sonradan şoför olarak yanına alabilir mi acaba?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Eskiden teklif yapılınca haberi çıkardı şimdi teklif dahi gitmeden yapılıyor. :A Burak Deniz'in ikinci erkek rolünü kabul edeceğini sanmıyorum ki karakter ona göre değil zaten. Aslında Erkan Kolçak Köstendil'in hem role hem de Burcu'ya yakışacağını düşünüyorum ki zaten Feyyaz'ın oyunculuğu yetersiz bulununca (set arkasının bile diline düştü) iyi bir erkek oyuncuyla bu açığı kapatmaya çalışacaklardır. Tabii konuşmak için çok erken ama Mine Güler ve OGM varsa böyle önemli bir karakterin iyi bir isme emanet edileceği kesin.
------

Burak böyle bir saçmalığı kabul etmez. Ecünnü Uraz'ın da Burak'ında yanında anneleri gibi durur.

Daha yaşlı birini bulsunlar.
Ne annesi be yok nine. :A Kıskançlığın da sınırı olur her şeyin fazlası zarar. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,482
Puanı
1,060
Eskiden teklif yapılınca haberi çıkardı şimdi teklif dahi gitmeden yapılıyor. :A Burak Deniz'in ikinci erkek rolünü kabul edeceğini sanmıyorum ki karakter ona göre değil zaten. Aslında Erkan Kolçak Köstendil'in hem role hem de Burcu'ya yakışacağını düşünüyorum ki zaten Feyyaz'ın oyunculuğu yetersiz bulununca (set arkasının bile diline düştü) iyi bir erkek oyuncuyla bu açığı kapatmaya çalışacaklardır. Tabii konuşmak için çok erken ama Mine Güler ve OGM varsa böyle önemli bir karakterin iyi bir isme emanet edileceği kesin.
------

Ne annesi be yok nine. :A Kıskançlığın da sınırı olur her şeyin fazlası zarar. :A
Aaa bak sende söyledin anne hafif kalır. :Z

Hakikatin adı ne zamandan beri kıskançlık oldu. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Burada bir arkadaşlık başlatıp sonradan şoför olarak yanına alabilir mi acaba?
Belki de öyle olur aralarında bir yakınlık başlayıp şoför olacaktır büyük ihtimalle ama zamanlaması da erken olmuş dizide. Düğün gecesi tanışmıyordu en azından. :A Sezon finalinde yer almak için sokmuşlar güzel hamle gerçi. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
------

Bildiğim kadarıyla Hayri 1. karakter :eek:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Feyyaz Duman yazmışlar hem Instagram'da hem Twitter'da. Baraj gibi bir diziden böyle bir diziye düşmez umarım.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Baraj gibi dizi :F :F :F

HFLPtp.webp

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Yiğitt and serhatt

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Feyyaz Duman yazmışlar hem Instagram'da hem Twitter'da. Baraj gibi bir diziden böyle bir diziye düşmez umarım.
Bir şey soracağım konuyla alakasız ama şimdi aklıma geldi. Tv 8 bir ara Turkiye rapçisini arıyor ve eskiden olan bir moda yarışması duyulmuştu onlardan hala bir ses yok mu bir bilgin var mı ?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bir şey soracağım konuyla alakasız ama şimdi aklıma geldi. Tv 8 bir ara Turkiye rapçisini arıyor ve eskiden olan bir moda yarışması duyulmuştu onlardan hala bir ses yok mu bir bilgin var mı ?
Müzik yarışması sanırım O Ses Türkiye oldu. Moda yarışması hakkında hiç bir fikrim yok. :bilmem:

• Beğendim
Reactions: Gizmen