'Sadakatsiz'in Sezon Finali Bu Hafta Yayınlanmayacak! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ehzmcibxcaiibug-jpg.93357

'Sadakatsiz'in sezon finali bu hafta yayınlanmayacak!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu, başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ile Melis Sezen'in paylaştığı ve Bennu Yıldırımlar'ın konuk oyuncu olarak yer aldığı dizinin sezon finali bu hafta yayınlanmayacak.

Senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk'un kaleme aldığı Sadakatsiz, sezon finaliyle 2 Haziran Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sen Çal Kapımı'yla yine aynı zamana denk gelecekler. O berbat diziyi hezimete uğrattığını göreceğiz inşallah. :A Bu arada son kez pazartesi günü doluyken haftada 1 günümün boş olmasına üzülüyordum, bu yüzden bu haber mükemmel oldu. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ay şu dizinin nazı niyazı da bitmedi bir türlü yeter. :A

Sen Çal Kapımı'yla yine aynı zamana denk gelecekler. O berbat diziyi hezimete uğrattığını göreceğiz inşallah. :A Bu arada son kez pazartesi günü doluyken haftada 1 günümün boş olmasına üzülüyordum, bu yüzden bu haber mükemmel oldu. :Z
SÇK sonradan yine 9 Haziran'a alındı.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060

Sçk 9 haziranda başlıyor görmedinmi :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Yeee :Z. Keşke Sen Çal Kapımı 2 haziran da yayınlansaydı dizinin reytinglerde turşu oluşunu izlerdik :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Doğru, onu unutmuşum. :A Kasım ayında gün değiştirmiş, Sadakatsiz ekim ayının başında başlamıştı. :A
Sadakatsiz hezimete uğratınca yeni sezona bari güzel başlasın diye korkmuşlardır, Cam Tavanlar'dan da zaten ortalama bir açılış bekliyorum. :A (bu arada okuyup da yanlış anlayanlar olursa ilk cümlem ironi. :A)

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem