2021 2.Tur | En Favori Güzel - 10.Grup (SON)

Hangi 5 güzel üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Son senelerin popüler olan dizi,sinema,müzik ve yarışmalarda boy gösteren ekran güzellerini sizin önerileriniz ile belirledik ve sizlerin oyları ile en güzelini seçeceğiz. Şimdi sıra 2. Tura geldi.

Ankette yer alan hangi 5 güzel bir üst tura yükselsin?

2.tur 10.grup.jpg

Kısaca kurallar:

Eşitlik durumunda duello yolu ile üst tura çıkanı belirleyeceğiz. Etkinlik sırasında üye olup oy verdikten sonra aktif olmayan üyelerin oyları sayılmayacaktır. Eğer yanlış oy verirseniz bunu anında belirtiniz.

Katılımınızı bekliyoruz.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ahsen Eroğlu
Bergüzar Korel
Canan Ergüder
Ezgi Mola
Simge

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Var :A ben PC de açıp mobile geçip 10 saniye içinde ekliyorum :A
Bu arada kura yaparken Simge ve sonra Özgü Namal yazmışım. Bunun sebebi bizde Ö harfi son harflerden biri :A Alfabe sıralaması bile sizden ayrıyız :A
Bir iki alfabetik sıralamadan bir şey olmaz bazen ben de pek kafa yormuyorum, aramızda kalsın :A

Bu arada @Maskeli Fedai @MasacRE sizler için Dosi ile çok sıkı pazarlığa giriştik ölçtük biçtik ve Ancak bu kadarı olabildi, benim istediğim olsaydı çok daha hoş olurdu ama bu kadarına da şükür :A İlerleyen turlar adına sizi savunacağım... Hangi fotoğraf olduğunu dememe gerek yoktur artık :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir iki alfabetik sıralamadan bir şey olmaz bazen ben de pek kafa yormuyorum, aramızda kalsın :A

Bu arada @Maskeli Fedai @MasacRE sizler için Dosi ile çok sıkı pazarlığa giriştik ölçtük biçtik ve Ancak bu kadarı olabildi, benim istediğim olsaydı çok daha hoş olurdu ama bu kadarına da şükür :A İlerleyen turlar adına sizi savunacağım... Hangi fotoğraf olduğunu dememe gerek yoktur artık :A
mevzunun Meyem Uzerli'nin bu fotosu oldugunuda belirtmek gerekir :A yoksa baska fotolarda bonkör davrandim :A bu sadece mevzu baskaydi ondan dolayi :A daha güzeli olsaydi belki @Maskeli Fedai @MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aradaki fark çok büyük. 1-2 tanesini hiç tanımıyorum, tanıdıklarımı güzel bulmuyorum. :A
tanimadiklarin güzel mi degilmi fotoya bakarsin :A biz tanidiklarimizi degil, fotoya bakinca güzel bulduklarimizi oyluyoruz :A bence tanimadigin Esra oldukca güzel biri. Oyu hak edecek kadar yani

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
tanimadiklarin güzel mi degilmi fotoya bakarsin :A biz tanidiklarimizi degil, fotoya bakinca güzel bulduklarimizi oyluyoruz :A bence tanimadigin Esra oldukca güzel biri. Oyu hak edecek kadar yani
Aradaki fark çok büyük dediğindeki anlam acaba Simge ile tanımadığım kişiler arasındaki fark çok büyük mü demek istemiş :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aradaki fark çok büyük dediğindeki anlam acaba Simge ile tanımadığım kişiler arasındaki fark çok büyük mü demek istemiş :A
herkesin güzellik anlayisi farkli tabiki ama ben eskiden beri Simge (genelde bunu sarkilarda top10da cok abartirlar her sakisini) ve güzellik olarakta Mine Tugay'in bu kadar abartilmasini anlamiyorum :A

• Sinir Bozucu

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Güzellik bence fotoğraftan pek anlaşılamayan bir şey. Aşırı güzel birini bile kötü fotoğrafla çirkin gösterebilirsin. Aynı şekilde çirkin birini de güzel gibi gösterebileceğin fotoğraflar olabilir. Bu nedenle tek bir fotoğrafla kişinin güzelliği hakkında yorum yapamıyorum kolay kolay. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Güzellik bence fotoğraftan pek anlaşılamayan bir şey. Aşırı güzel birini bile kötü fotoğrafla çirkin gösterebilirsin. Aynı şekilde çirkin birini de güzel gibi gösterebileceğin fotoğraflar olabilir. Bu nedenle tek bir fotoğrafla kişinin güzelliği hakkında yorum yapamıyorum kolay kolay. :A
googleden kontrol edebilirdin :A ilk tur baska bir fotosunu secmistik :A
zaten herkes sevdigi projelerde yer alan isimleri oyluyor. Ne desek bos :A bu sene Beren Saat olmasinda Mine Tugay'a bile razi olacak durumdayim :A @Tolstoyevski @xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
googleden kontrol edebilirdin :A ilk tur baska bir fotosunu secmistik :A
zaten herkes sevdigi projelerde yer alan isimleri oyluyor. Ne desek bos :A bu sene Beren Saat olmasinda Mine Tugay'a bile razi olacak durumdayim :A @Tolstoyevski @xdragxx
Mine Tugay, Beren Saat'ten rahat 5 kat falan güzel yalnız olması gereken bir şampiyonluk adayı :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Sinir Bozucu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...