'Menajerimi Ara'ya Sürpriz Konuk! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
qcvvQTON_400x400.jpg

'Menajerimi Ara'ya sürpriz konuk!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Sema Ergenekon ve Uğraş Güneş'in üstlendiği; başrollerini Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı yapıma 'Sen Çal Kapımı' dizisinde yer alan Çağrı Çıtanak konuk oluyor.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Adını duydum ama kendisini hiç tanımıyorum. Bir de 4 tane yaz dizisinde oynamış sanırım, buraya da yazın gelseydi keşke. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Konuk olacak denilmemiş ama büyük ihtimalle konuktur. Birsen'e kalsa Defne Kayalar da kadroya Göksel diye bir rolle kalıcı girecekti. :A Aslında kalıcı olsa ve Dicle'yle birlikte olsa, şu Barış mıymıyına da tekmeyi bassalar fena olmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,510
Puanı
1,060
Konuk olacak denilmemiş ama büyük ihtimalle konuktur. Birsen'e kalsa Defne Kayalar da kadroya Göksel diye bir rolle kalıcı girecekti. :A Aslında kalıcı olsa ve Dicle'yle birlikte olsa, şu Barış mıymıyına da tekmeyi bassalar fena olmaz. :A
Barış'ın tırnağı olamaz bu. :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Abartsaydın :A Diziyi yaz sezonuna uzatma kararı Dicle ve Barış üzerinden yapıldığı çok belli. Sen diziden çıksın diyorsun :F

Bu arada inşallah Dicle'nin eski sevgilisi vs çıkmaz. Yoksa Sema Ergenekon'a olan inancım iyice azalacak. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Abartsaydın :A Diziyi yaz sezonuna uzatma kararı Dicle ve Barış üzerinden yapıldığı çok belli. Sen diziden çıksın diyorsun :F

Bu arada inşallah Dicle'nin eski sevgilisi vs çıkmaz. Yoksa Sema Ergenekon'a olan inancım iyice azalacak. :D
Barış ilk bölümden beri böyle sinirdi ve ama son zamanlarda iyice top noktaya ulaştı. Zaten DicBar kısmı dizi başladığından beri en az umrumda olan kısımdı ama kızı göz göre göre enayi yerine koyan bir öküzü çekemem yaz boyunca. :A

• Güldürdün
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Barış ilk bölümden beri böyle sinirdi ve ama son zamanlarda iyice top noktaya ulaştı. Zaten DicBar kısmı dizi başladığından beri en az umrumda olan kısımdı ama kızı göz göre göre enayi yerine koyan bir öküzü çekemem yaz boyunca. :A
Seyirci öküz karakter seviyor demek ki :A

Ben Barış-Dicle ikilisini seviyorum ama şu sinir krizleri yada üçgen muhabbetleri olmadığı zamanlarda seviyorum :A Ayrıca sektöre alaylı girip bir anda zirveleri gören gencin bununla başa çıkma hikayesi de kağıt üstünde güzel aslında. Sadece bu konuyu işlemeyi başaramıyorlar bir türlü. Fanlar için adamı soyup duruyorlar:F Geçen bölümlerde bununla ilgili bir sahne bile vardı hatta, oyuncu soymayı seven yönetmenler vs. :F

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860

Eski sevgilisi olmasında başka şansı yok. Yaz dizisi olmak bunu gerektirir. Seyirciyi hikayenle değil de aşk sahneleri ile diziye bağlamak zorunda kalırsın. Şimdi yine felaket tellallığı yapıyorsun demeyin ama ben Haziran'dan sonra dizide radikal değişiklikler bekliyorum. Serkan ve Feris yüksek ihtimal bir daha diziye gelmezler. O yüzden ben menajer ekibinde değişiklikler bekliyorum. Diziyi daha çok yaz dizisine çevirmeleri yüksek ihtimaldir.

• Güldürdün
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Eski sevgilisi olmasında başka şansı yok. Yaz dizisi olmak bunu gerektirir. Seyirciyi hikayenle değil de aşk sahneleri ile diziye bağlamak zorunda kalırsın. Şimdi yine felaket tellallığı yapıyorsun demeyin ama ben Haziran'dan sonra dizide radikal değişiklikler bekliyorum. Serkan ve Feris yüksek ihtimal bir daha diziye gelmezler. O yüzden ben menajer ekibinde değişiklikler bekliyorum. Diziyi daha çok yaz dizisine çevirmeleri yüksek ihtimaldir.
Yok senin düşündüklerini genel olarak bende düşünüyorum. Başta yeni senaristlerle yazın çok yüksek oranlara çıkarsa dizinin kaderi değişir diye düşünüyordum ama şuan yazılan senaryoyu görünce çok ümidim kalmadı. Ajans ve menajerler vs çok güzel yazılırken dizinin süresinin yarısını kapsayan Dicle ve çevresinde gelişen olayların hikayesi bi o kadar iyi yazılmıyor. Daha önce de dediğim gibi sanki ajans-menajerlik kısımları Uğraş Güneş'in; Dicle ve çevresinde gelişen olaylar Sema Ergenekon'un kalemi gibi duruyor. İnşallah dediğim kısmı da rayına oturturlar.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu oyuncunun resmini göstersem herkes tanır, ama ismini de çoğu kişi bilmez. Konu başlığı daha sürpriz oldu benim için. :A