'Kazara Aşk'ın Kadrosu ve Genel Hikayesi Belli Oldu! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kazara Aşk.jpg

Star TV'nin yeni dizisi 'Kazara Aşk'ın oyuncu kadrosu ve genel hikayesi belli oldu!

Yapımcılığını Koliba Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu'nun kaleme aldığı dizinin başrollerini ise Ümit İbrahim Kantarcılar ile Sude Zülal Güler paylaşıyor.

Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsünü anlatacak olan dizinin kadrosunda; Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz yer alıyor.

İlk tanıtımı geçtiğimiz gün yayınlanan dizinin genel hikayesi ise şöyle:
Üniversiteyi bitirdikten sonra sevdiği adamla evlenerek mutlu olma hayalleri kuran güzeller güzeli bir genç kız… Zengin bir ailenin veliahtlarından genç ve yakışıklı bir genç… Umutları ve hayalleriyle mutluluğun peşinde koşan bu iki gencin yolları hiç beklenmedik bir anda, bir kaza sonrası kesişir… Artvinli Şimal’le, Gaziantepli Civan’ın kazara başlayan serüvenleri, arka arkaya sıralanan yalanlar ve beklenmedik olaylarla bambaşka bir boyuta sürüklenir…

'Kazara Aşk' yakında Star TV'de başlıyor!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
O rezalet çukura düşme sahnesinden sonra hiç başlamasınlar boşa prodüksiyon israfı. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Kadro kötünün iyisi, konu da klişenin dozunun azaltılmış hali. :A İlk bölümünü izleyebilir miyim artık diye kafamda soru işaretleriyle dolaşıyorum. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Star Tv çok kötü bir sezon geçirdi, zirveye oynayan tek bir dizisi bile olmadan koca sezonu kapattı. Durumlar böyle iken, yaz ayları için iddialı diziler ve programlar hazırlamalıydı diye düşünüyorum. Ancak hazırladığı dizilere bakıyorum da tutamayacağı çok belli bu dizilerin. Önümüzdeki dönemde de Star Tv'yi zor dönemler bekliyor gibi...

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Star Tv çok kötü bir sezon geçirdi, zirveye oynayan tek bir dizisi bile olmadan koca sezonu kapattı. Durumlar böyle iken, yaz ayları için iddialı diziler ve programlar hazırlamalıydı diye düşünüyorum. Ancak hazırladığı dizilere bakıyorum da tutamayacağı çok belli bu dizilerin. Önümüzdeki dönemde de Star Tv'yi zor dönemler bekliyor gibi...
Her ne kadar Ay Yapım faktörüyle de bağlantılı olarak Bir Ada Masalı'nın tutacağını düşünsem de sonu tutan yaz dizileri gibi olup en geç Mart'ta berbat oranlarla final yapacak, dediğin gibi bu kadar kötü bir sezon geçirdiği halde tutmayacağı bilmem kaç ışık yılı öteden belli olan bir diziyi almaları ise çok saçmalık. Önümüzdeki sezonun en azından başını da böyle geçirecektir.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Her ne kadar Ay Yapım faktörüyle de bağlantılı olarak Bir Ada Masalı'nın tutacağını düşünsem de sonu tutan yaz dizileri gibi olup en geç Mart'ta berbat oranlarla final yapacak, dediğin gibi bu kadar kötü bir sezon geçirdiği halde tutmayacağı bilmem kaç ışık yılı öteden belli olan bir diziyi almaları ise çok saçmalık. Önümüzdeki sezonun en azından başını da böyle geçirecektir.
Yakında reytinglerde kanal sıralaması olarak Kanal 7 'nin de altına düşerse şaşırmamak lazım :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bence çok da uzak değil o günler. :A Emanet, Yemin çok iyi gidiyor, hint dizileri izleniyor :A
Aslında Star Tv, korkak davranmayıp şu yaz ayları için yurtdışında çok izlenen yarışma programlarından 2-3 tanesinin format hakkını alsa ve ülkemize uyarlasa, içlerinden 1 tanesi bile tutsa yeni sezonda 2-3 gününü o formatla doldurabilirdi. Ancak bu konuda Acun Ilıcalı hariç diğer kanallar korkak davranıyorlar. Bak Acun'a MasterChef'i denedi ve şimdi sezonun yarısında 4-5 günü MasterChef ile kafası rahat götürüyor ve öyle bir stüdyo programı ile milyonluk dizileri geçiyor çoğu zaman.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Aslında Star Tv, korkak davranmayıp şu yaz ayları için yurtdışında çok izlenen yarışma programlarından 2-3 tanesinin format hakkını alsa ve ülkemize uyarlasa, içlerinden 1 tanesi bile tutsa yeni sezonda 2-3 gününü o formatla doldurabilirdi. Ancak bu konuda Acun Ilıcalı hariç diğer kanallar korkak davranıyorlar. Bak Acun'a MasterChef'i denedi ve şimdi sezonun yarısında 4-5 günü MasterChef ile kafası rahat götürüyor ve öyle bir stüdyo programı ile milyonluk dizileri geçiyor çoğu zaman.
Aslında çok doğru söylüyorsun. Survivor da yayınlandığı gün ki dizilerin bir kısmından daha fazla izleniyor, Masterchef ve O Ses de aynı şekilde ama kanallar PT'ye dizi koymakta ısrar ediyorlar. Gerçi Benimle Söyle de tutmamıştı da isteyen programını çok da güzel tutturur.

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Son yıllarda ATV ve Show TV'nin yaz işleri nedense hep "çiğ" duruyor. FOX ve Star dizileri daha sıcak. Hem hikaye hem de cast olarak...

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,000
Puanı
310
Bu sene yaz dizilerinden başım döndü, neden bu kadar çoklar anlamadım.
Sçk yazın 7-8 rtg aldı çok ses getirdi diye mi? Ne dersiniz?

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Yok, ondan değildir çünkü bir önceki sezon Afili Aşk da o oranları alıyordu hatta Her Yerde Sen de 5-6 bandında geziyordu.

Bu sene diziler genel olarak kötü gitti ve rekor sayıda dizi final yapıyor. Bu yüzden ümitlerini yaz dizilerine bağladılar, ekstradan seyirci dramdan da sıkıldı, içinde komedi olan bir dizi istiyor.

• Beğendim
Reactions: offensive

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanallar pandemi döneminde zarar etti. Onu yaz dizileri ile düzeltmeye çalışıyorlar. Bence SÇK ile alakası yok.

• Beğendim
Reactions: offensive

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Klasik bir hikaye, zaten yaz işlerinde farklı bir hikaye aramıyoruz. Önemli olan bu hikayenin, ekip enerjisiyle beraber izleyiciyle güzel bir şekilde aktarılıp aktarılamaması. İzleyici yaz dizilerinde başrol uyumuna da dikkat ediyor. Karelere bakılırsa ben çifti yakıştırdım, tabi enerjileri ne derece tutuyor ona izleyici karar verir. Ben diziyi izlemeyeceğim, pek yeni sezona kalacak havası da vermedi ama tabi gönül ister ki kalsın yeni sezona da. Yolu açık olsun şimdiden. :X

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Bu dizinin fragmanına çok güldüm ya. :F
Gerçekten 2021-de bu kadar basit bir hikaye ve fragmanı nasıl yaptılar, pes. :F

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem