serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
0509202080b6e8d6_2.jpg

TRT 1'in rekortmen dizisi "Masumlar Apartmanı" sezon finali yapıyor!

Yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı'nın üstlendiği, başrollerinde; Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi isimlerin yer aldığı, geçtiğimiz akşam 31. bölümüyle ekranlara gelen dizi Haziran ayında yayınlanacak olan 37. bölümüyle sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara verecek ve Eylül ayı itibariyle yeni sezon bölümleriyle yeniden ekranlarda olacak.

"Masumlar Apartmanı" yeni bölümüyle Salı 20.00'de TRT 1'de!

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Zaten eylülden beri devam ediyor bari sezon finalini biraz daha erken yapsalarmış. Geç başlayan dizilerin geç sezon finali yapmasını anlıyorum ama böyle sezon boyunca 30 küsür bölümle devam eden işlerin korona tehlikesini de düşünerek biraz daha erken bitmesi lazım. Tabii TRT buldu mu bırakmaz. :A

• Beğendim
Reactions: Gizmen

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Zaten eylülden beri devam ediyor bari sezon finalini biraz daha erken yapsalarmış. Geç başlayan dizilerin geç sezon finali yapmasını anlıyorum ama böyle sezon boyunca 30 küsür bölümle devam eden işlerin korona tehlikesini de düşünerek biraz daha erken bitmesi lazım. Tabii TRT buldu mu bırakmaz. :A
Bunu 35. bölüme gelmiş ve hala sezon finali yapmamış olan Kırmızı Oda fanı mı söylüyor, trajikomik... :A @kerem @Dosi @Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bunu 35. bölüme gelmiş ve hala sezon finali yapmamış olan Kırmızı Oda fanı mı söylüyor, trajikomik... :A @kerem @Dosi @Özgür
Sezon başından beri devam eden diziler demişim burada Kırmızı Oda'yı da işin içine dahil ettiğimi anlaman gerekirdi ama çamur atma arzusu her şeyin önüne geçiyor maalesef. :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Sezon başından beri devam eden diziler demişim burada Kırmızı Oda'yı da işin içine dahil ettiğimi anlaman gerekirdi ama çamur atma arzusu her şeyin önüne geçiyor maalesef. :A
KO'yı o genellemeye dahil etmediğini ikimizde biliyoruz. :A "Çamur atma" mesajımın neresinde? Esas sen çamur atıyorsun şuan. Ayrıca tüm forum kimin daha gülünç olduğunu biliyor, tartışmaya kapalı bir konu. :D

• İlginç
Reactions: Aserat

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Oha. 37 bölüm ne, izlemek istiyordum ama imkansız sanırım. :A Bu arada 37 deyince aklımda direkt Bizim Hikaye geldi, 2 yıl olacak bir şey unutamıyorum. :F

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
KO'yı o genellemeye dahil etmediğini ikimizde biliyoruz. :A "Çamur atma" mesajımın neresinde? Esas sen çamur atıyorsun şuan. Ayrıca tüm forum kimin daha gülünç olduğunu biliyor, tartışmaya kapalı bir konu. :D
Sen benim şaka amaçlı yazdığım her mesajı ciddiye alacaksan işimiz zor. :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Oha. 37 bölüm ne, izlemek istiyordum ama imkansız sanırım. :A Bu arada 37 deyince aklımda direkt Bizim Hikaye geldi, 2 yıl olacak bir şey unutamıyorum. :F
Aslında diziler sezon geneli bu bölüm sayısına ulaşırdı hep. Birkaç senedir Pandemi, Ramazan derken erken yaptılar sezon finallerini, şimdi de acayip geliyor. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Aslında diziler sezon geneli bu bölüm sayısına ulaşırdı hep. Birkaç senedir Pandemi, Ramazan derken erken yaptılar sezon finallerini, şimdi de acayip geliyor. :A
Aynen, dediğin doğru. :A Hatta o sezonlarda 30 bölüm altı sezon finali yapan dizilere kısa sürmüş gözüyle bskıyordum. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
120 dakikayı geçen her dizide oluyor bu, keşke daha kısa olsa ama 2 saate bile razıyım küsürat olmasın yeter ki. :A
Pazartesi Yasak Elma'da bile yaşadım, haklısın. :A Bazen YouTube'da dolaşıyorum bak şunun bölümleri 2 saatlik bu izlenir diyorum hatta 1 saat 40 dakika olunca sevinçten havalara bile uçuyorum. :A

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: EmreCan and serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Pazartesi Yasak Elma'da bile yaşadım, haklısın. :A Bazen YouTube'da dolaşıyorum bak şunun bölümleri 2 saatlik bu izlenir diyorum hatta 1 saat 40 dakika olunca sevinçten havalara bile uçuyorum. :A
Ne günlere kaldık 2000 öncesi diziler 1 saati bile bulmuyormuş. :(

• Üzücü
Reactions: slhttnmtl