Cam Tavanlar - Tanıtım Fragmanı | Show TV - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EzpiuFZWUAENnjU

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Camtavanlar'ın ilk tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk'ün oturduğu, senaryosunu, Meriç Acemi'nin kaleme aldığı, başrollerini Kubilay Aka ile Bensu Soral'ın paylaştığı dizi; seyirciye alışılagelmişin dışında farklı bir yaz dizisi sunmaya hazırlanıyor.

'Cam Tavanlar' yakında Show TV'de başlıyor!

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Tam beklediğim gibi dizinin konusu ve hikayesiyle alakalı gram spoiler vermeyen sadece tanıtım amaçlı bir fragman. 2. fragmanı da 2 haftaya kadar vereceklerini düşünüyorum ondan tüm odağım onda olacak.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Verilmek istenen mesajı vermiş ama gereksiz uzunlukta ve kötü bir tanıtım olmuş. Özellikle Bensu'nun mimikleri çok kötü. :(

Tam beklediğim gibi dizinin konusu ve hikayesiyle alakalı gram spoiler vermeyen sadece tanıtım amaçlı bir fragman. 2. fragmanı da 2 haftaya kadar vereceklerini düşünüyorum ondan tüm odağım onda olacak.
Aslında hikayeyle ilgili mesajı net veriyor. Cam Tavan denilen şey zaten, erkek egemen iş dünyasında kadınların yükselişini engelleyen, cinsiyet ayrımcılığının yaşandığı bir durum. Tanıtımda Bensu'nun ayağını vurup camların kırıldığı kısım da bu cam tavan denilen engelin yıkılmasını anlatıyor.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Sondaki efektler çok başarısız olmuş.

Ama yine de yazın en çok izlenilen işlerinden birisi olur bu dizi. :D

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Verilmek istenen mesajı vermiş ama gereksiz uzunlukta ve kötü bir tanıtım olmuş. Özellikle Bensu'nun mimikleri çok kötü. :(

Aslında hikayeyle ilgili mesajı net veriyor. Cam Tavan denilen şey zaten, erkek egemen iş dünyasında kadınların yükselişini engelleyen, cinsiyet ayrımcılığının yaşandığı bir durum. Tanıtımda Bensu'nun ayağını vurup camların kırıldığı kısım da bu cam tavan denilen engelin yıkılmasını anlatıyor.
Ha okey, Cam Tavan'ın anlamını önceki herhangi bir haberde görmüş olmam lazım ama detayı hiç fark etmemiştim.

• Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Ben sevdim tanıtımı bakalım nasıl bir dizi olacak :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Fragmanın içeriği hoş olmuş ama total sevmez böyle manalı şeyleri. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Farklı bir tanıtım olmuş, Kubilay Aka da Bensu Soral da gayet güzel görünüyor. İlk bölümü izleyeceğim. :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Psikolojik, fiziksel şiddet gören kadınlar yerine kendi ayakları üzerende duran, güçlü kadınları görmek iyi olacak. Tanıtım dizinin amacını anlatmış, bir iki haftaya yeni tanıtım ile gün duyurulur.

Son sahnede ki efekti beğenen tek benim galiba? Benden başka kimse beğenmemiş. :A Kubilay ile Bensu'da güzel ikili olmuş, bu yazın en çok konuşulan işi olacağı kesin. :bhr:

Bu arada Nova Norda'nın şarkısının çalması da çok iyi olmuş. :Z

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Tanıtımı beğendim ama umarım klasik yaz dizisi konusu değildir eğer değilse izlerim :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl