'Kağıt Ev'in Yayın Tarihi Belli Oldu! | Star TV

Carpe Diem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
20210409_103302.jpg

Star TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Kağıt Ev'in yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu dizinin kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis, Nihal Koldaş, Nejat Uygur, Yaşar Uzel, Helin Kandemir, Bülent Gültekin, Tuğçe Aykut ile Bulut Teker gibi isimlerin yer aldığı dizi 19 Nisan Pazartesi başlıyor.

'Kağıt Ev' İlk bölümü ile 19 Nisan Pazartesi 20.00'de Star TV'de başlıyor!

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
E Sefirin Kızı'da mı gün değiştiriyor şimdi. Her neyse, günü riskli ama farklı bir iş. İlk bölümüne bakacağım eğer beğenirsem ve ilk 3 bölüm reytingleri de iyi gelirse Yasak Elma'yı bırakırım.

Carpe Diem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Evet
------

Yani öyle durıyor Slaı günü boş kanalın Salı ya koyarlar. Evet riskli umarım tutar ama. Ben ikisini de izleyecem :Z
Ben tutmazsa eğer TV'den izlemem, sonra ha bitti ha bitecek korkusu kaplıyor içimi. :A

Bu arada dizi iyi başlamayabilir, hatta berbat da başlayabilir. İlk fragman verileli 2-2,5 hafta falan olmuş. 6 gün önceden de yayın tarihini duyurmak ne kadar mantıklı, bilemiyorum.

Carpe Diem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Ben tutmazsa eğer TV'den izlemem, sonra ha bitti ha bitecek korkusu kaplıyor içimi. :A

Bu arada dizi iyi başlamayabilir, hatta berbat da başlayabilir. İlk fragman verileli 2-2,5 hafta falan olmuş. 6 gün önceden de yayın tarihini duyurmak ne kadar mantıklı, bilemiyorum.
O korku çok kötü :A

İnşallah iyi başlar bari 4 - 4.50 alsın evet o civar oldu.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
O korku çok kötü :A

İnşallah iyi başlar bari 4 - 4.50 alsın evet o civar oldu.
4 küsurla başlaması aşırı zor, bir grupta bile 3'le başlarsa öpüp başımızın üstüne koymak lazım. Ancak bol tanıtımla zor da olsa 4+ alabilir.

Bu arada Leyla'nın insancıklara çektirdiği yetmedi şimdi de rakip oldu. :A

Carpe Diem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
4 küsurla başlaması aşırı zor, bir grupta bile 3'le başlarsa öpüp başımızın üstüne koymak lazım. Ancak bol tanıtımla zor da olsa 4+ alabilir.

Bu arada Leyla'nın insancıklara çektirdiği yetmedi şimdi de rakip oldu. :A
Yani Star'ın durumu kötü 3 alsa öpüp başına koyar.

Evet ya :F :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yok artık, salı gibi bir gün dururken neden pazartesi? Salı gününe yapımlar neden dizi koymuyor? Kaç yıllık EDHO var, sezon sonu bitecek Hekimoğlu ve Baraj gibi iki iş var, sezonun tek işi Masumlar Apartmanı var. Salı olmalıydı.

Pazartesi tutmaz dizi maalesef, keşke yeni sezonda yayınlansaydı.

'Sefirin Kızı' son bölümlerini kendi gününde tamamlayabilirdi, salı yayınlanacak sanırım.

Star TV'nin bu sezon yayın politikasını hiç beğenmedim...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Dün akşam diziler düşünce cesaret aldılar herhalde ama yanlış karar. Tam yaz dizisi gibi durmuyor ama yine de farklı bir alternatif olarak Haziran'da başlatılabilirdi. Zaten bu saatten sonra yeni bir dizinin tutması için çok sansasyonel bir şey (Camdaki Kız veya BZK gibi) olması lazım ama bu dizide öyle bir kumaş da yok.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Pazartesi gibi dolu bir günde tutunması çok zor. Üstelik sezon sonuna bu kadar az kalmışken ben bu dizinin şansını maalesef yüksek görmüyorum.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,257
Puanı
280
Aaaa o başta duran Tuvana Türkay mı ben baştan beri Leyla Lydia Tuğutlu sanıyorum. Günü ve başlama zamanlamasını yanlış görüyorum. Başlatmak için Mayıs ortası beklenebilirdi. En fazla 8 bölüm veriyorum görmeden. Farklı bir günde 9. bölüm yayınlanarak apar topar final yapar.

Carpe Diem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Aaaa o başta duran Tuvana Türkay mı ben baştan beri Leyla Lydia Tuğutlu sanıyorum. Günü ve başlama zamanlamasını yanlış görüyorum. Başlatmak için Mayıs ortası beklenebilirdi. En fazla 8 bölüm veriyorum görmeden. Farklı bir günde 9. bölüm yayınlanarak apar topar final yapar.
Evet Tuvana Türkay o :A.