PSG 0-1 Bayern Münih | Şampiyonlar Ligi 20-21 Sezonu - Çeyrek Final Rövanş Maçı

HANGİ TAKIM TUR ATLAR? (ilk maç: B.Münih 2-3 PSG)

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
psg_bay_pre.jpg

İlk maçı Bayern Münih deplasmanında 3-2 kazanan PSG, bu kez kendi evinde rövanş maçına çıkıyor. PSG'nin 1 gol atması durumunda Bayern Münih'in tur atlamak için en az 3 gol atmaya ihtiyacı olacak.

Saat 22.00'de başlayacak mücadele BEIN SPORTS HD1'den naklen yayınlanacak. Maçla ilgili yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi seni de bizim safımıza çekelim yavaştan uğurlu geliyorsun genelde ilk maçı 2-3 kaybettik ve tur atlamak mucize gibi ama Alman disiplini söz konusu olunca mucizeler 90 dakikaya bakar... :A

yok ben tarafsiz olacagim :A rakip ingiliz takimi olsaydi desteklerdim. Tamam gördügüm sehir ama iyi olan kazansin :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
tamam sizin tarafa gecerim ama benim yigenim PSG destekliyor ve maci acacak. Izlerim yani bende :A onla zaten hep FB-GS rakipligi oluyor. Burda da olalim :A

Biraz zorla güzellik oldu ama olsun söz konusu Alman disiplini olunca sinerji olmazsa olmazdı birden maça dair umutlarım arttı işte şimdi :Z :A

İlk maçı onlar 3-2 kazandı, eğer 1 gol atarlarsa bizim 3 gol atmamız gerekecek elememiz için. Haliyle zaten iş ektra zor, gün birlik beraberlik sinerji günü... :A @MEnes @12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Biraz zorla güzellik oldu ama olsun söz konusu Alman disiplini olunca sinerji olmazsa olmazdı birden maça dair umutlarım arttı işte şimdi :Z :A

İlk maçı onlar 3-2 kazandı, eğer 1 gol atarlarsa bizim 3 gol atmamız gerekecek elememiz için. Haliyle zaten iş ektra zor, gün birlik beraberlik sinerji günü... :A @MEnes @12.Adam
PSG alir ama hadi neyse :A
ben yavastan iftar sofrasini hazir edeyim. Maca kadar yemek yemis oluruz. Cay keyfinide mac zamani yapariz :A suan cok iyi be, yaza oranla 2 saat erken yiyecegiz ve cay icmeye vaktimiz olacak sahur ile ara artik baya var diye :A
hadi mac zamani görüsmek üzere insallah :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
PSG alir ama hadi neyse :A
ben yavastan iftar sofrasini hazir edeyim. Maca kadar yemek yemis oluruz. Cay keyfinide mac zamani yapariz :A suan cok iyi be, yaza oranla 2 saat erken yiyecegiz ve cay icmeye vaktimiz olacak sahur ile ara artik baya var diye :A
hadi mac zamani görüsmek üzere insallah :A
Bugün bol bol şu müziği bu konuda paylaşacağım inşallah zira biraz çabayla da olsa sinerjiyi oluşturduk :A PSG tam kadro çıkıyor, Mbappe çok formda ve en kötüsü bizim en golcü ismimiz olan Lewandowski yok... Tüm bunlara rağmen söz konusu Bayern Münih ise her daim bir umut vardır, skor dezavantajına ve zorluğuna rağmen... :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,186
Puanı
1,060

Haklısın, forza Mbappe :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yiğenimde hayırlı olsun size dedi :A
PSG dünyaları kaçırdı ama, üst üste direkler derken atamayana atarlar kanunu devreye girdi şimdilik. :A

Ama tur halen PSG'de, hem daha baskın oynuyorlar şu an hem de skor olarak öndeler...

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam