Gain'de Yeni Dönem: Bazı İçerikler Ücretli Olacak!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Ücretliye geçmesi ile uygulamanın ara yüzü de değişmiş, keşke bu değişikliği başından yapsalardı. Daha kullanışlı bir hal almış.

Ben dayanamayıp üye olup dün gece Metot dizisini izledim. Bu platformlar beni bitiriyorr 😂
------

Yeni arayüzü eskisine göre daha kullanışlı ve güzel olmuş. Bu arada ücrete 23.99 TL diyor bende.
Evet 24 tl doğru
------

Yeni arayüzü eskisine göre daha kullanışlı ve güzel olmuş. Bu arada ücrete 23.99 TL diyor bende.
Evet 24 tl doğru

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben dayanamayıp üye olup dün gece Metot dizisini izledim. Bu platformlar beni bitiriyorr 😂
Doğrusunu söylemek gerekirse Senkron ve Metot için üye olmayı düşündüm, ama 24TL cidden fazla iki dizi için. Eğer BAÇ'da ücretli olursa o zaman anca veririm.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Doğrusunu söylemek gerekirse Senkron ve Metot için üye olmayı düşündüm, ama 24TL cidden fazla iki dizi için. Eğer BAÇ'da ücretli olursa o zaman anca veririm.
Ya bir kaç 1 saate yakın süresi olan yabancı dizi de gelmiş ama onları daha izlemesim. Bu arada Metot gerçekten başarılı bir iş olmuş. Cebimde Ki Yabancı gibi enteresan bor dünyası var. Tabi içeriklerin çok çok artması lazım.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ya bir kaç 1 saate yakın süresi olan yabancı dizi de gelmiş ama onları daha izlemesim. Bu arada Metot gerçekten başarılı bir iş olmuş. Cebimde Ki Yabancı gibi enteresan bor dünyası var. Tabi içeriklerin çok çok artması lazım.
Yabancı diziler pek ilgimi çekmiyor, ama Metot'u izleyip övenler baya bir var. Twitter'da gördüm yorumlarını, daha da merak ettim. :D

• Beğendim
Reactions: Gizmen