TRT 1 Kıbrıs: Zafere Doğru (Bir Zamanlar Kıbrıs) - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
O adamin adi Dervis ve hayatinda bi hamile karisi bi de yigeni vardi, ikiside öldü galiba
Gerçek hayatta böyle sayısız acılar ne yazık ki yaşandı. Ama gün geldi intikamı da alındı bunların. Kendini çok üzmemeye çalış o yüzden, biliyorum sadece dizi değil gerçek hayattan olaylar ama üzülmek için de izlemiyorsun sonuçta...

Çocuklu kadınlara sıkıyorlar insanlık ne kadar gaddar böyle
------

Eski Türkiye'ye dair sahneleri daha çok gösterseler keşke, zamanın otobüslerini görmek bile keyifli... @Dosi

• Beğendim
Reactions: Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Sahneler canımı çok sıktı. Bu gece acil Yunan'a bomba falan atıp içimizi rahatlatmalıyız. En kötü Pelkas'ın sözleşmesi feshedilsin.

• Güldürdün
Reactions: Burak97

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
İki bölümü birleştirme işi bana acayip mantıklı geldi. Tempo ayarlama derdi yok. Tempo şu anda otomatik ayarlanmış gibi gidiyor.
------

ama seni alinti etmistim yorumuna yorum yazip :A baktim orali olmuyorsun artik orataya yorum yazdim.
yalniz dizinin müzikleri cok iyi.
Müzikleri hepten mahvetti beni ya. Kıbrıs meselesi zaten başlıca beni kötü ediyordu bu da üstüne tam oldu. Babamın yanında ağlamamak için zor duruyorum.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İki bölümü birleştirme işi bana acayip mantıklı geldi. Tempo ayarlama derdi yok. Tempo şu anda otomatik ayarlanmış gibi gidiyor.
------

Müzikleri hepten mahvetti beni ya. Kıbrıs meselesi zaten başlıca beni kötü ediyordu bu da üstüne tam oldu. Babamın yanında ağlamamak için zor duruyorum.
ilk baslarda bu birlesme nedeni ile ayarinda gider, sonlara dogru eger bu birlesmeden dolayi bölüm sayilari 26 olup her biri 2 saat olacaksa iste ozaman durgun sahneler olabilir.

mektup kismida duygusaldi. Off suan cok kötü yine ya. ben de cok etkilendim.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
ilk baslarda bu birlesme nedeni ile ayarinda gider, sonlara dohru eger bu birlesmeden dolayi bölüm sayilari 26 olup her biri 2 saat olacaksa iste ozaman durgun sahneler olabilir.

mektup kismida duygusaldi. Off suan cok kötü yine ya. ben de cok etkilendim.
Bence 13 bölümde sezon finali verecekler. Bu hikaye bu kadar kısa süremez. Sırf savaş ve yaşanan politik süreçten 1 sezon dizi çıkar. Muhtemelen bu sezon harekâta kadar olan olayları izleriz.

• Beğendim
Reactions: Ege Bartu and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bence 13 bölümde sezon finali verecekler. Bu hikaye bu kadar kısa süremez. Sırf savaş ve yaşanan politik süreçten 1 sezon dizi çıkar. Muhtemelen bu sezon harekâta kadar olan olayları izleriz.
ben henüz detay vereceklerini sanmiyorum ve reytingleri cok iyi gelirse ki gelecektir iste ozaman dedigin gibi olacaktir. yarisini yaz öncesi, kalani yaz sonrasi olur.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
ben henüz detay vereceklerini sanmiyorum ve reytingleri cok iyi gelirse ki gelecektir iste ozaman dedigin gibi olacaktir. yarisini yaz öncesi, kalani yaz sonrasi olur.
Bu dizinin hikayesi ilerletmeye çok uygun. Çok rahat yeni sezona sarkacaktır. Bir sezonluk bir iş için bu kadar prodüksiyon yapılmaz.
------

Osman Kanat'a hiç yakışmadı bu hareketler. :D

• Beğendim

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
@mesmeso @Dosi İlk başta 60 dakika olacak ve birleştirilecek dendi ama yanılmıyorsam sonradan bölümler 120-150 dakika çekilecek dendi yani birleştirme yok diye biliyorum ben.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
daha simdi farkettim Dervis, Yaprak Dökümü'nün Sevket'i :eek:
Hasan Küçükçetin ne kadar degismis
@Özgür
yalniz dizide bazi oyuncularin imaji cok farkli oldugundan taniyamiyorum.

Ahmet Kural cok iyi oynamis ve tabiki Hasan Küçükçetin de öyle
------

@mesmeso @Dosi İlk başta 60 dakika olacak ve birleştirilecek dendi ama yanılmıyorsam sonradan bölümler 120-150 dakika çekilecek dendi yani birleştirme yok diye biliyorum ben.
suan belliki bölüm birlestirilmis, belki bir kac bölüm sonra 120 dakika olarak cekilir. Suan cok önceden cekilmis bölüme bakiyoruzdur.

• Güldürdün
Reactions: Özgür