Milli Takımlar | Genel Yorum & Sohbet Konusu 🇹🇷 ⚽️ 🌍

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
İsveç Milli Takım'ı yeni kadro ile yarın akşam ilk maçına çıkacak.
Zlatan Ibrahimovic 11 numaralı formayı giyecek. En son 2006 yılında İsveç Milli Takım forması giyen yıldız oyuncu eskiden 10 numara giyerdi ve şuan 10 numaralı forma giyen Emil Forsberg, Zlatan'ı arayıp 10 numara senin demiş ama Zlatan 'artık yeni bir Zlatan var oyüzden 11 olsun' demiş.
11 numarayı giyen Alexander Isak'tan ricada bulununduğunda Isak;" bir şart ile, 6-7 sene sonra sen futbolu bıraktığında geri alırım" sözlerinde bulunmuş.

Dün Zalatan Ibrahimovic, Alexander Islak ile özel olarak antreman yaptı.
IMG_20210324_080052.jpg

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,621
Puanı
860
İsveç Milli Takım'ı yeni kadro ile yarın akşam ilk maçına çıkacak.
Zlatan Ibrahimovic 11 numaralı formayı giyecek. En son 2006 yılında İsveç Milli Takım forması giyen yıldız oyuncu eskiden 10 numara giyerdi ve şuan 10 numaralı forma giyen Emil Forsberg, Zlatan'ı arayıp 10 numara senin demiş ama Zlatan 'artık yeni bir Zlatan var oyüzden 11 olsun' demiş.
11 numarayı giyen Alexander Isak'tan ricada bulununduğunda Isak;" bir şart ile, 6-7 sene sonra sen futbolu bıraktığında geri alırım" sözlerinde bulunmuş.

Dün Zalatan Ibrahimovic, Alexander Islak ile özel olarak antreman yaptı.
Ekli dosyayı görüntüle 100789
İsveç muhabirimiz Dosi stadyumdan bildirdi. :D

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sabah ben baktım ve Türkçe isimleri pek bilmiyorum ama Macaristan galiba. Biz Georgien diyoruz :A
İbrahimoviç ağlamış, şov yapmış biraz da, ailesiyle vedalaşma filan alt tarafı 2 haftalık milli takım kampına gidiyor. :A

Gürcistan imiş rakip sizin :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
İbrahimoviç ağlamış, şov yapmış biraz da, ailesiyle vedalaşma filan alt tarafı 2 haftalık milli takım kampına gidiyor. :A

Gürcistan imiş rakip sizin :A
Ekleme yaptım zaten googlede tercüme ettim :A en zorlandığım şey İsveççe ülke isimlerini Türkçeye çevirmek (bazıları) İngilizcesi daha kolay geliyor :A
Özellikle Eurovision konusu açıp bi de İsveç kaynağından açıyorsam Rusya ülkelerini burada Türkçe yazmak beni uğraştırıyor :A

Zlatan niye şov yapsın. O tarz şeylere ihtiyacı yok :bhr:

• Güldürdün

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Türkiye'nin galibiyeti de sürpriz değil bence. Konuşmak için erken ama Hollanda ilk iki yapamazsa şaşırmam.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ekleme yaptım zaten googlede tercüme ettim :A en zorlandığım şey İsveççe ülke isimlerini Türkçeye çevirmek (bazıları) İngilizcesi daha kolay geliyor :A
Özellikle Eurovision konusu açıp bi de İsveç kaynağından açıyorsam Rusya ülkelerini burada Türkçe yazmak beni uğraştırıyor :A

Zlatan niye şov yapsın. O tarz şeylere ihtiyacı yok :bhr:
Balkan ülkelerinin İngilizcelerinde ben de zorlanıyorum, Georgia'nın hangi ülke olduğuna maçkolik'ten baktım demin :A

İsveç, Gürcistan'ı rahat yener ama gruptan çıkması zor. İspanya gözü kapalı birinci olur. İkincilik için Yunanistan ile İsveç çekişir. Son dönemlerde Yunanistan daha formda gibi, ya İsveç ya Yunanistan atlar.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,621
Puanı
860
Almanya çok feci başladı.

Bizim Bakasetas oğlanda İspanya karşısında forvet oynuyor.
------

Pavlidis ve Giakoumakis formda olmasına rağmen yedekteler ve Bakasetas forvet oynuyor. Kostas Fortunis'de formda olmasına rağmen yedek duruyor. Değişik bir tercihler yapmış hoca. Kaleye gidemiyor Yunanistan.

Mantolas'da sezon sonunda boşa çıkıyor. Keşke bizim olsa ya. Acayip iş yapar burada.

Son düzenleme:
  • Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
İsveç ilk yarıyı 1-0 önde kapatmıştı. 50. dakikada skorda bir değişiklik yok henüz.

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,621
Puanı
860
Bakasetas attı penaltıdan. Maçta 8 oynadı 10 oynadı şimdi 9 oynuyor. Avcı inşallah izlemiyordur yoksa bu 4-6-0 çıkartır takımı.

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
Günün sonuçları:

İspanya-Yunanistan beraberliği sürpriz gibi gözükse de Yunanistan'ın son dönemlerdeki formundan dolayı olağanüstü bir durum olmadı. O grupta İspanya-İsveç-Yunanistan arasında iyi bir çekişme olacaktır... @Dosi

ExWxWduXIAM0F69
Grupların puan durumlarını da versen fena olmaz.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Günün sonuçları:

İspanya-Yunanistan beraberliği sürpriz gibi gözükse de Yunanistan'ın son dönemlerdeki formundan dolayı olağanüstü bir durum olmadı. O grupta İspanya-İsveç-Yunanistan arasında iyi bir çekişme olacaktır... @Dosi

ExWxWduXIAM0F69
İspanya ve Yunanistan'ın puan kayıpları iyi oldu :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Grupların puan durumlarını da versen fena olmaz.
Zor gibi ama imkansız değil bakarız artık çok fazla grup olduğu için. :A

İspanya ve Yunanistan'ın puan kayıpları iyi oldu :A
Bence İsveç adına kötü oldu, İspanya nasılsa 1.olacaktır, ikincilik yarışı da Yunan ve İsveç arasında geçeceğine göre Yunanistan'ın İspanya deplasmanından puan alması İsveç'i zora sokabilir ileride. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Zor gibi ama imkansız değil bakarız artık çok fazla grup olduğu için. :A

Bence İsveç adına kötü oldu, İspanya nasılsa 1.olacaktır, ikincilik yarışı da Yunan ve İsveç arasında geçeceğine göre Yunanistan'ın İspanya deplasmanından puan alması İsveç'i zora sokabilir ileride. :A
Şuan lider biziz. Anı yaşıyayım :A

• Güldürdün