Beşiktaş 1 - 1 Fenerbahçe | Süper Lig 20-21 Sezonu - 31.Hafta Maçı

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Montero Welington'dan neyi eksik? Montero nerdeyse hep yedek. Vida ve Welington hamle oyuncusu Montero denge oyuncusu aynı zamanda.

Acaba Samuel Nskala üzerinden neler yapacak?
Maç eksiği olabilir. Başka bir neden göremiyorum.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Bugün evde olmayacağım ve birlikte vakit geçireceğim kişilerden birisi Fenerbahçeli, biz nezaman ki bir araya gelsek o telefondan maçı takip ediyor ve Fenerbahçe her defasında yeniliyor :A bu kez en azından gideceğimiz ev farklı ve umarım sırf bu yüzden maçı kaybetme durumunuzdan kurtulmuş oluruz :A

Gerçi oyalanıp ilk yarıyı kaçırmaya bakacağım :A

• Güldürdün
Reactions: Zeyno and 12.Adam

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,689
Puanı
560
Bugün evde olmayacağım ve birlikte vakit geçireceğim kişilerden birisi Fenerbahçeli, biz nezaman ki bir araya gelsek o telefondan maçı takip ediyor ve Fenerbahçe her defasında yeniliyor :A bu kez en azından gideceğimiz ev farklı ve umarım sırf bu yüzden maçı kaybetme durumunuzdan kurtulmuş oluruz :A

Hadi @Dosi göreyim seni o arkadaşa telefondan maçı açtır ve izlet bu Beşiktaşlılar için bir totem artık :J :A:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Hadi @Dosi göreyim seni o arkadaşa telefondan maçı açtır ve izlet bu Beşiktaşlılar için bir totem artık :J :A:A
Kız zaten 10 BJK konusu açtıysam zaten sadece 1 tane kaybettiniz. En büyük toteminiz benim konuyu açmış olmam :A ama FB nedeni ile totem bozulur umarım :A
Arkadaşım çoktan açmıştır ama ben ilk yarıda orda olmamaya bakacağım :A

• Güldürdün
Reactions: Zeyno

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060

İlk yarıyı kurtardım ama ikinci yarıdan kaçışım yok :A @12.Adam @Zeyno45 gidiyorum şimdi. Hadi herkese hayırlı olsun :A

• Güldürdün
Reactions: Zeyno and 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,623
Puanı
860
Valencia, FB adına sahanın en iyisi.

Hakem Ghezzal pozisyonu hariç iyi yönetiyor.

Aboubakar çok değişik bir adam ya. Altay iki topunu çok iyi çıkardı.

Sosa ve MHY girerse ibre FB'ye döner.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Son 1.5-2 yıldır Uğurcan ve Altay'dan çektiğimiz kadar başka hiçbir oyuncudan çekmedik. Her şutu kurtarır mı bir kaleci ya? İnanılmaz bir şey, olağanüstü bir şey. Trabzonspor maçında nasıl puan bıraktıysak burada da aynı şekilde kaleci yüzünden bıraktık.

Bu antrenman zamanlarında Erol Bulut takıma hiçbir şey öğretmiyor herhâlde. Takım üçgen kurmaya çalışırken oyuncular ıkınıyor resmen, başaramıyorlar da zaten.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Bir şekilde yiyecektin atman lazımdı buldun atamadın ya da kaleci çıkardı sonuç çok büyük fırsatı teptin. Hiç oyuncu değiştirmiyor Sergen Yalçın N'koudou'yu 60 dan sonra mutlaka sokmalıydı golle girdi Ljalic de çok kaldı.
------

Hakemin de iyi yönettiğini düşünmüyorum ama oyuna çok etki etmedi kararları

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Altay isterse 100 tane kurtarsın o golü yememeliydi. Beraberliği dahi hiç hak etmedik. Erol gitmez şimdi keşke o golü atmasaydı Ozan. Golden sonra biraz kıpırdandık o kadar genel olarak berbattık. Beşiktaş kendi ayağına sıktı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,623
Puanı
860
Ben olsam bu bir puana üzülmem. Yazık oldu ama topu kimin çatır çatır oynadığını gördük. Bu 1 puan BJK'yi şampiyon yapar, FB de kendini kandırır.

Sosa girdikten sonra bir tane boş top kullanmadı. İrfan balonu öne bir pas yapamadı. Bir kez daha onun ne büyük topçu olduğunu gördük, son kısımda dengeyi o sağladı. Ona sahip olup da şampiyon olamayacak tek kulüp biziz diye düşünüyordum ama bir tane daha varmış.

Beşiktaş da Uğurcan ve Altay'a 5 puan bıraktı. Altay ilk kez bir derbide net farkını koydu.

Benim bildiğim FB haftaya içerde Denizli'ye puan bırakır. GS'nin de kazandığı bir şey yok. Hatay'dan çıkamazlar.

Altay isterse 100 tane kurtarsın o golü yememeliydi. Beraberliği dahi hiç hak etmedik. Erol gitmez şimdi keşke o golü atmasaydı Ozan. Golden sonra biraz kıpırdandık o kadar genel olarak berbattık. Beşiktaş kendi ayağına sıktı.
Çok değişik bir oğlan ya. Zorları kurtarabiliyor ama basit toplarda golü yiyebiliyor.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060
Altay maçtan önce Aboubakar'dan gol yememeye yemin etmiş herhalde. Yediği golde hatası var ama duran toplar her zaman tehlikelidir. :A

Ozan, Beşiktaş'ı çok seviyor, bunu attığı füze gollerden görebiliyoruz. :A

10 hafta kaldı. 10/10 yaparsak şampiyon oluruz. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Altay maçtan önce Aboubakar'dan gol yememeye yemin etmiş herhalde. Yediği golde hatası var ama duran toplar her zaman tehlikelidir. :A

Ozan, Beşiktaş'ı çok seviyor, bunu attığı füze gollerden görebiliyoruz. :A

10 hafta kaldı. 10/10 yaparsak şampiyon oluruz. :A
Olamazsın.