Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Benim Adım Melek | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
9357CAA2-7EA6-4E88-BFFC-DD27C1843BAE.jpeg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu!
Total ve ABC1'de 'Kuruluş: Osman', AB'de 'Sadakatsiz' zirvede!

screenshot-7-s12V.jpg

1614781600763.jpeg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
TV izlemeyeceğim.

Masumiyet yarın dengeleri değiştirip çarşambayı renkli hale getirecek belli ki. Ankette olduğu gibi reytinglerde de DEK'in üstüne çıkar bu gidişle. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Sadakatsiz yükselmeyi başarmış. Çok iyi gidiyor.

Kuruluş Osman ABC1 grubunda düşüş yaşamış. Zirveyi kaybediyormuş az daha.

Doğduğun Ev Kaderindir düşüşe geçti yeni dizinin gelişiyle.

Masumiyet oranlarını arttırmış ama sosyal medyada gördüğü ilgiden sonra ben daha yüksek oranlar beklerdim.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Masumiyet' beklenen etkiyi yaratamamış, ben 6-7 oranlarına çıkar diye bekliyordum ama yerinde saymış. Youtube'da +5 milyon izlenmeye ulaşmıştı, epey tekrar da yayınlanmıştı. Konusu ve tanıtımları da ilgi çekici, iyi yükseliş beklerken yerinde sayması şaşırtıcı sonuç...

'Sadakatsiz' harika gidiyor, TOTAL'de ufak bir düşüş yaşasa da AB ve ABC1 gruplarında yükseliş yaşamış. Dizi harika gidiyor, izlemeye doyamıyorum. Yan kadro beni ayrı izlettiriyor özellikle.

'Kuruluş Osman' çok güzel oranlarla gidiyor, inişli çıkışlı grafiği çift rakam ve zirvede olması sebebiyle dikkat bile çekmiyor. Kocaman tebrikler.

'Doğduğun Ev Kaderindir' üç grupta da düşüş yaşamış ama oranları hala gayet iyi. İnişli çıkışlı işlerden biri, haftaya yükselir yeniden diye düşünüyorum.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
'Sadakatsiz' harika gidiyor, TOTAL'de ufak bir düşüş yaşasa da AB ve ABC1 gruplarında yükseliş yaşamış. Dizi harika gidiyor, izlemeye doyamıyorum. Yan kadro beni ayrı izlettiriyor özellikle.
Dün o bölümü full izleyemedim ama bugün tekrarına bakıcam oyuncu kadrosu cidden mükemmel

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sadakatsiz Total hariç güzel yükselmiş. Normal bir bölümün özellikle ABC'de bu kadar yükselmesine çok şaşırdım.

Masumiyet beklediğim çıkışı yakalayamamış. Total'de güzel yükselmiş ama diğer gruplarda çok az yükselmiş.

Doğduğun Ev Kaderindir çok kötü düşmüş. Umarım daha iyi bölümlerlr gelip yükseliş yaşar ki şimdiki oranlarıyla da 3. sezonu çok rahat görür.

Benim Adım Melek ufaktan yükselişlerle Total'de 4+ AB'de de 3+ alabilmiş. Tebrikler.

Kuruluş Osman AB'de hafiften yükseliş yaşamış. Total'de de minik bir düşüş yaşamış ama AB'de çok kötü düşmüş.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Masumiyet pek fazla yükselememiş. Belli ki kendisi dışında üç tane daha kadın dizisi olduğu için kendini fazla gösteremiyor o yüzden en baştan cumartesi olsa daha farklı sonuçlar alabilirdi. Yine de sezon sonunu görür gibi duruyor.

Sadakatsiz'in yeri kim gelirse gelsin sarsılmayacak ve Masumiyet'in asıl rakibi de DEK olacak anlaşılan. 5 dizi olsa da bunlardan dördünün benzer kitle işi olması biraz sıkıcı açıkçası.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Masumiyet o beklediğim patlamayı yapamamış. Böylesi belki de daha iyidir. Bir anda çıkıp yavaş yavaş inmektense böyle küçük adımlar daha iyidir.

DEK bu savaşın yara alan tarafı olacak gibi. Kemik kitlesinin haricinde gelenleri kaptırıyor gibi.

Sadakatsiz geçen hafta biraz sarsılmıştı ama bu hafta kaldığı yerden devam ediyor. Bölümün sonu da güzel bitti. Şu sosyal medyaya biraz önem verirlerse haftaya büyük yükseliş gelir.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Masumiyet o beklediğim patlamayı yapamamış. Böylesi belki de daha iyidir. Bir anda çıkıp yavaş yavaş inmektense böyle küçük adımlar daha iyidir.

DEK bu savaşın yara alan tarafı olacak gibi. Kemik kitlesinin haricinde gelenleri kaptırıyor gibi.

Sadakatsiz geçen hafta biraz sarsılmıştı ama bu hafta kaldığı yerden devam ediyor. Bölümün sonu da güzel bitti. Şu sosyal medyaya biraz önem verirlerse haftaya büyük yükseliş gelir.
Aynen yavaş yavaş yükselelim, ona da razıyız. :bhr:

#Masumiyet 10. Totalde 4.76 4. AB'de 4.91 8. ABC'de 5.08
"22.21'de başlayan tekrarı"
21. Total'de 2.15 13.
AB'de 2.70 18.
ABC1'de 2.43
harika. :Z:Z:Z @Angelica @slhttnmtl

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: mesmeso