Hekimoğlu'nun Yeni Bölümüne Sürpriz Konuk!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
603c9354933ccb2470ef3dd8

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'na sürpriz konuk!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın paylaştığı yapımın bu hafta yayınlanacak olan 39. bölümüne, son olarak 'Hükümsüz'de konuk olarak yer alan Sevtap Özaltun konuk oluyor.

Güzel oyuncu, Valide Atik Hastanesi’nin pediatri bölümünde yeni işe başlayan Sevda Hemşire karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Hekimoğlu, yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tek bölümlük konuk değildir umarım. Beğendiğim bir isim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sevtap Özaltun dizide, Valide Atik Hastanesi’nin pediatri bölümünde yeni işe başlayan deneyimli “Sevda hemşire” karakterini canlandıracak. Mütevazi, neşeli ve sevecen kişiliğiyle kısa zamanda herkesin kalbini çalan Sevda hemşirenin Ateş Hekimoğlu ile durumu ise herkesi çok şaşırtacak.

EvZkxYdWQAcpgEC

EvZkx78WQAAlfuJ

EvZkyp6XYAAD9tP

EvZDYBhXAAQ7ffL

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Yaren-Karlos varken Ferdi-Derya aşırı sıkıcı ve mıymıy geliyordu ama yine de bir arada görmek güzel. :bhr: Orijinalde böyle bir karakter var mıydı onu merak ettim. :A
Valla orijinalde Wilson (Orhan) çok flörtöz birisi ama böyle öne çıkan bir hemşire hatırlamıyorum. Bizim senaristin bir eklemesi olabilir. Oyuncuyu çok sevsem de umarım saçma sapan bir aşk hikayesi yazıp dizinin havasını bozmaz.

• Beğendim
Reactions: Aserat

fulbaibu

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
14
Valla orijinalde Wilson (Orhan) çok flörtöz birisi ama böyle öne çıkan bir hemşire hatırlamıyorum. Bizim senaristin bir eklemesi olabilir. Oyuncuyu çok sevsem de umarım saçma sapan bir aşk hikayesi yazıp dizinin havasını bozmaz.
al benden de o kadar. Umarım senaryo ve kurgu güzel olur.

• Beğendim
Reactions: mesmeso