Trabzonspor 0 - 1 Fenerbahçe | Süper Lig 20-21 Sezonu - 27.Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• Fenerbahçe kazanır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
5e3326755542831ad0a810ea.gif

Süper Lig 2020-21 Sezonu 27.Hafta derbisinde Trabzonspor ile Fenerbahçe karşı karşıya geliyor. 51 Puanla zirve hattında 3.sırada bulunan Fenerbahçe son dönemki puan kayıplarını telafi etmek ve zirve mücadelesini sürdürmek adına mutlak 3 puan parolasıyla maça çıkarken; son 7 lig maçının 7'sini de kazanarak 48 puanla 4.sıraya çıkan Trabzonspor ise serisini devam ettirmeyi amaçlıyor.

Saat 19.00'da BeIN Sports HD1'de başlayacak mücadeleyi hakem Yaşar Kemal Uğurlu yönetecek. Maçla ilgili yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sadece ikimiz kapışmışız :A ama bu maçı kaybedeceğimiz kesin. Ona rağmen açtım :A
Tam aksine bu maçı Fenerbahçe ailesi olarak çok rahat alacağımızı düşünüyorum, Fener olarak severiz böyle kaotik dönemlerde zor maçlar kazanmayı. :A

Marşı açtım şu an maç saatine doğru geri sayım yapıyorum heyecanla... Ya kazanacağız ya kazanacağız...

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Mert Hakan'dan 8 numarada hiçbir zaman verim alamadı gitmiş onu koymuş. :D Nazım varken Gökhan ne alaka onu da anlamadım. :D Mesut varken nasıl Sosa-MHY yapabiliyor. Hatay maçında gördük o orta saha kurgusunu. Beraberlik diyordum ama Trabzonspor kazanır bu kadrolarla.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Novak sakat değil ama oynamak istemiyor. Çeteye cevap olarak Ozan'ı kesmiş ama çok da sinirlenmesinler diye yerine de aynı çeteden Mert Hakan'ı koymuş. Caner kadro dışı muhabbetinden sonra kovulmamak için Gökhan oynatıp Nazım'ı kesmiş. TS maçı öncesi FM'min hazırlıkları bunlar.

Emeklisi, faal futbol oynayanı ile tüm papazları takımına toplayıp bir de onların yancılarını transfer ederek şampiyon olacağını düşünen Ali Koç ve ekibini kutlarım.

• Güldürdün
Reactions: Polat Şaşmaz

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Novak sakat değil ama oynamak istemiyor. Çeteye cevap olarak Ozan'ı kesmiş ama çok da sinirlenmesinler diye yerine de aynı çeteden Mert Hakan'ı koymuş. Caner kadro dışı muhabbetinden sonra kovulmamak için Gökhan oynatıp Nazım'ı kesmiş. TS maçı öncesi FM'min hazırlıkları bunlar.

Emeklisi, faal futbol oynayanı ile tüm papazları takımına toplayıp bir de onların yancılarını transfer ederek şampiyon olacağını düşünen Ali Koç ve ekibini kutlarım.
Yeter artık be! Buradan çıkıyorum, GTR'ye gidiyorum yine bu mesaj karşıma çıkıyor. Kopyala-yapıştırcı olduğun iyice.

• Güldürdün
Reactions: mesmeso