Selma Ergeç 'Camdaki Kız' Dizisinde! | Kanal D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ne yapacağıma da sen karar ver bari. :A İster beklerim eleştirmek için ister beklemem aa başladın yine yönlendirmelere. :A
Sorgu memuru gibi beni sıkıştırmaya çalışan sensin. :A Ben de senin eleştirdiğin noktaları daha önce başka konularda söyledim ve bitti artık sürekli tekrar etmenin anlamı yok. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sorgu memuru gibi beni sıkıştırmaya çalışan sensin. :A Ben de senin eleştirdiğin noktaları daha önce başka konularda söyledim ve bitti artık sürekli tekrar etmenin anlamı yok. :A
Hangi konularda ne söyledin allah aşkına. :A Hiç daha önce kabul ettiğini görmemiştim. :A İnkar etmiyorum dedin artık. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Hangi konularda ne söyledin allah aşkına. :A Hiç daha önce kabul ettiğini görmemiştim. :A İnkar etmiyorum dedin artık. :A
Feyyaz için tepki göstermiştim mesela. :A

Vizontele'den alıntı yaparak cevap veriyorum: Şerefsizim aklıma gelmişti. :A Kırmızı Oda adeta Türk televizyon sektörüne yön veriyor sen nasıl bir dizisin. :Z

Yani Boncuk ve Can'ı ben de seviyordum ama OGM'nin böyle kolaycılıklara kaçmayacak bir şirket olduğunu düşünüyorum açıkçası. Kötü bir oyuncu da değil ama kendini biraz daha geliştirmesi lazım bana kalırsa. Umarım olmaz diyeceğim ama böyle bir fırsatı tepmek de akıl karı olmaz. Of bilemedim valla iki ucu şeyli değnek durumu. :T:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Adını çok duydum ama hiç tanımıyorum. Tek bildiğim Finansbank reklamında oynamış sanırım. :A Yine sanırım iyi bir isim. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok iyi isim dizi adına, uzun süredir izleyemiyorduk kendisini. Kadro gayet iyi bir hal almaya başlamış. :Z

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Çok iyi bir isim. Muhteşem Yüzyıl'da Hatice Sultan ile ilk olarak izledim kendisini, orada harika iş çıkarmıştı.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Kadro çok güzel olmaya başladı başarılı bir dizi olacak Burcu bu karakteri çok iyi yapacak bence gayette başarılı bir isim başarılı olduğu için diziden diziye koşması gayet güzel bence Feyyaz Şerifoğlu ile Kırmızı Oda da gayette sevilmişlerdi gayette uyumlular bu dizi çok sevilecek çok :D