Barış Arduç Hangi Yapım Şirketi İle Görüşüyor?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
0748489.jpg

Barış Arduç hangi yapım şirketi ile görüşüyor?

'Kiralık Aşk', 'Kuzgun' ve 'Çukur' gibi dizilerde yer alan, şu sıralar Netflix için çekilen 'Kulüp' dizisi için sette olan yakışıklı ve başarılı oyuncu Barış Arduç'un Emre Konuk'un sahibi olduğu Akli Film ile görüştü öğrenildi.

TRT 1'in yeni dizisi 'Uyanış: Büyük Selçuklu' ile mi yoksa başka bir dizi için mi görüştüğü henüz bilinmiyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aslında böyle aksiyon işlerden ziyade Camdaki Kız'ın başrolü olsa (Kulüp'te oynadığı için o iş yatar gerçi) güzel olurdu Burcu'yla partnerliklerine doyamadık çünkü. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Akli Film'mi? :eek: Biraz da garantiye almış olabilir de Ay Yapım, OGM Pictures veya Medyapım'la bir dizi yapsa çok daha iyi olurdu.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Adam işini garantiye almış ya reytingi hiç takmayan trt tam biçilmiş kaftan izlenmese bile yine de bir sezonu tamamlıyor trt 1 :ok: Barış Arduç'a yaz dönemi bi romantik komedi yakışır bence ;)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi Doktoru'nda şöyle bir haber yazılmış, gelecek sezon olur bence de olursa. Kulüp ile aynı anda yürütmek zor olur.
Bu sebeple Uyanış Büyük Selçuklu kadrosuna katılması imkansız olsa da, gelecek sezon, Akli Film imzalı diziye Buğra Gülsoy’un veda edip, Barış Arduç’un ise kadroya dahil olması muhtemel görünüyor.

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Dizi Doktoru'nda şöyle bir haber yazılmış, gelecek sezon olur bence de olursa. Kulüp ile aynı anda yürütmek zor olur.
Mantıklı mesela Burak Özçivit 1 yıl önce'den Bozdağ ile anlaşmıştı Kuruluş Osman için,çünkü hazırlanmaları lazım bu türlü diziler için özellikle başrolu oynayanlar.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mantıklı mesela Burak Özçivit 1 yıl önce'den Bozdağ ile anlaşmıştı Kuruluş Osman için,çünkü hazırlanmaları lazım bu türlü diziler için özellikle başrolu oynayanlar.
Aynen, başka bir dizi değilse eğer Uyanış Büyük Selçuk'da bir sürü önemli karakter varken onun karakteri geri planda kalabilir diye düşünüyorum.

Belli olur bir iki haftaya her şey zaten.

• Beğendim

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Aynen, başka bir dizi değilse eğer Uyanış Büyük Selçuk'da bir sürü önemli karakter varken onun karakteri geri planda kalabilir diye düşünüyorum.

Belli olur bir iki haftaya her şey zaten.
Bence en iyisi yeni bir dizi olsun,Barış Arduç geri planda kalacak oyuncu değil ama Uyanış'ta o kadar usta oyuncu var diğer yandan Ekin Koç'un tecrübesi var tarih dizilerle, dediğn gibi geri planda kalabilir.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence en iyisi yeni bir dizi olsun,Barış Arduç geri planda kalacak oyuncu değil ama Uyanış'ta o kadar usta oyuncu var diğer yandan Ekin Koç'un tecrübesi var tarih dizilerle, dediğn gibi geri planda kalabilir.
Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Gürkan Uygun, İsmail Ege Şaşmaz vs. önemli isimler var dizide. Çukur' da da sanırım biraz geri planda kaldı. Ondan dolayı yeni dizi olmasın isterim bende.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Adam işini garantiye almış ya reytingi hiç takmayan trt tam biçilmiş kaftan izlenmese bile yine de bir sezonu tamamlıyor trt 1 :ok: Barış Arduç'a yaz dönemi bi romantik komedi yakışır bence ;)
Çukur'dan önceki işi gibi sezon ortasında final olma derdi, işsiz kalma derdi yok TRT'de, ama kendisini dönem dizisinde izlemeye hiç gerek yok. :D

İki tane dram-aksiyon işinde yer aldı bence de güzel bir romantik-komedi de tekrar oynayabilir. Hatta Kiralık Aşk'ın senaristinin yeni dizisi en uygunu. :A

• Beğendim
  • Harika
Reactions: 12.Adam and Zeyno

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Çukur'dan önceki işi gibi sezon ortasında final olma derdi, işsiz kalma derdi yok TRT'de, ama kendisini dönem dizisinde izlemeye hiç gerek yok. :D

İki tane dram-aksiyon işinde yer aldı bence de güzel bir romantik-komedi de tekrar oynayabilir. Hatta Kiralık Aşk'ın senaristinin yeni dizisi en uygunu. :A
Hay ağzın bal yesin 😄

• Harika