Seni Çok Bekledim'de Sürpriz Gelişme!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
sc-7610-bg5a_cover.jpg.webp

Star TV'nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim'de sürpriz gelişme!

Yapımcılığını DNZ Film ve Skala Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Lila Gürmen, İlhan Şen, Caner Şahin, Durul Bazan ve Şehsuvar Aktaş'ın paylaştığı yapımın geçen haftaki 3. bölümünde Zahide karakteri senaryo gereği ölerek diziye veda ederken oyuncu Türkü Turan ise yeni bölümlerde Meryem karakteriyle projede yer almaya devam edecek.

Seni Çok Bekledim, yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de Star'da!

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
sabah acmayi dusunmustum konusunu ama foruma gelince gündemim cok yogun gecti, @Aserat affetmemis :A:A

cok erken bir ayrilik oldu. Iyi bir oyuncuya neden acaba direk böyle bir son yazildi

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
sabah acacaktim konusunu ama foruma gelince gündemim cok yogun gecti, @Aserat affetmemis :A:A

cok erken bir ayrilik oldu. Iyi bir oyuncuya neden acaba direk böyle bir son yazildi
Bu sahneye önceden denk gelmiştim ama ölüp ölmediği konusunda bilgim yoktu meğer 2-3 gün önce veda bile etmiş de haberimiz yokmuş. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu sahneye önceden denk gelmiştim ama ölüp ölmediği konusunda bilgim yoktu meğer 2-3 gün önce veda bile etmiş de haberimiz yokmuş. :A
Ben acaba niye hic acilmadi diye düsünmüstum sonra takip ettigim bir site haberini yapmisti, acaba acsammi dedim ama forumda bir süru bildirim vardi, sonrada aklimdan uctu :A:A

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben acaba niye hic acilmadi diye düsünmüstum sonra takip ettigim bir site haberini yapmisti, acaba acsammi dedim ama forumda bir süru bildirim vardi, sonrada aklimdan uctu :A:A
Neyse olan oldu. :A Batan gemiden kurtulmuş sevindim kendisi adına. :A

• Güldürdün

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Bence diziden ayrılmadı...Diziyi izleyen biri olarak evet Zahide karakteri öldü ama bir ikizi olduğu için o karakteri de Türkı Turan canlandıracağından diziden ayrılmış olmuyor.

• Beğendim
Reactions: Atlass
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Valla diziyi izlemiyorum ama izleyenlerin yorumu içinde bin farklı konu işleniliyormuş. O yüzden @Staran'ın dediği konu çıkacaktır bence. 3-4 bölümlük olarak diziye girdiğini sanmıyorum.

Fragmanı gördüm TV'de yükselecektir bu hafta reytingleri tahminimce ama hala Akrep'in gün değiştirmesine vesile olacak kadar iyi reytinglere sahip olacağını düşünmüyorum.

• Beğendim
Reactions: STAR

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bence diziden ayrılmadı...Diziyi izleyen biri olarak evet Zahide karakteri öldü ama bir ikizi olduğu için o karakteri de Türkı Turan canlandıracağından diziden ayrılmış olmuyor.
Bence de öyle gibi. Fanlar da öyle demiş bazıları.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu haftanın tanıtımına denk geldim, birisi ölmüş galiba (ölen kişi sanırım Türkü Turan), epey ağlayan da biri vardı İlhan Şen'di galiba. Fragman epey güzeldi, bu hafta iyi bir yükseliş yaşayabilir dizi.

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
@Aserat Türkü Turan diziden ayrılmamış.. Dediğim gibi dizide ölen karakterin ikizini oynuyor.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
sabah acmayi dusunmustum konusunu ama foruma gelince gündemim cok yogun gecti, @Aserat affetmemis :A:A

Valla diziyi izlemiyorum ama izleyenlerin yorumu içinde bin farklı konu işleniliyormuş. O yüzden @Staran'ın dediği konu çıkacaktır bence. 3-4 bölümlük olarak diziye girdiğini sanmıyorum.

Fragmanı gördüm TV'de yükselecektir bu hafta reytingleri tahminimce ama hala Akrep'in gün değiştirmesine vesile olacak kadar iyi reytinglere sahip olacağını düşünmüyorum.
Bu haftanın tanıtımına denk geldim, birisi ölmüş galiba (ölen kişi sanırım Türkü Turan), epey ağlayan da biri vardı İlhan Şen'di galiba. Fragman epey güzeldi, bu hafta iyi bir yükseliş yaşayabilir dizi.
Yeni karakterle devam ediyormuş. Konu düzenlendi.

• İlginç