Kardeşlerim - Tanıtım Fragmanı | ATV - Yeni Dizi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Cumartesi olursa belki şansı olur

Gel dese aşk daha kaliteliydi :A o diziyi şebnem için izlemiştim :A şimdi olsa izlemem Güliz Ayla cidden çok iyi seslendirmiş :Z

Bence de cumartesi olursa tutabilir ama inşallah tutmaz ya

Akıncı nın arkasından gelir bu dizi de :A

Kırgın Çiçekler daha kaliteliydi

Umarım tutmaz :Z
Cumartesileri KMOİ var onu bitirmez kanal, bitse bile cumartesi izlenmez bence. Tahminimce dizi cumaya gelecek ve cumada da tutma şansı 0. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Tanıtıma bayıldım bu dramaları ben çok severim mutlaka izleyeceğim

• İlginç
Reactions: Carpe Diem

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Fragman bana günlük dizi havası verdi hatta ilk gördüğümde öyle sandım çünkü tanıdığım tek bir yüz yok dizide oynayan tanıdık isimlerle de malesef pek ilgi çekeceğini düşünmüyorum sezon dizisi olamayacak kadar vasat görünüyor yaz dizisi olarak ekrana gelse daha çok seyirci çekerdi ..

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Fragman bana günlük dizi havası verdi hatta ilk gördüğümde öyle sandım çünkü tanıdığım tek bir yüz yok dizide oynayan tanıdık isimlerle de malesef pek ilgi çekeceğini düşünmüyorum sezon dizisi olamayacak kadar vasat görünüyor yaz dizisi olarak ekrana gelse daha çok seyirci çekerdi ..

Ben tüm oyuncuları tanıyorum ay Kırmızı odadaki Meliha nın gençliğini canlandıran kız var oyunculuğu harika çok sevilecek bu dizi bence :D

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Ben tüm oyuncuları tanıyorum ay Kırmızı odadaki Meliha nın gençliğini canlandıran kız var oyunculuğu harika çok sevilecek bu dizi bence :D
İnşallah canım ben Kırmızı Oda ya bakmadığım için bilemeyeceğim ama yine de yaz dizisi olsaydı iyi ses getirirdi o zaman çünkü herkes sezondan bi dizi seçti kendine ;)

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
İnşallah canım ben Kırmızı Oda ya bakmadığım için bilemeyeceğim ama yine de yaz dizisi olsaydı iyi ses getirirdi o zaman çünkü herkes sezondan bi dizi seçti kendine ;)

Yinede izlenen olur diye düşünüyorum bakalım ne olacak :D

• Beğendim
Reactions: Zeyno