Fenerbahçe - Kayserispor | Süper Lig 20-21 Sezonu - 21.Hafta Maçı

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Fenerbahçe Kazanır

Oy: 6 100.0%
  • Berabere Biter

Oy: 0 0.0%
  • Kayserispor Kazanır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Szalai 22 yaşında olmasına ve ilk maçına rağmen çok olgun duruyor sahada. Sürekli etrafıyla iletişim halinde. Sağlam özgüveni var. Fiziği zaten iyi. Ayakları da iyi gibi duruyor ama Kayserispor hiç kontra aramadı bile bu da var tabii. İyi bir rakiple de görmek lazım.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok temiz bir galibiyet aldık. :Z

Pelkas nazar değmesin müthiş devam ediyor. Maçın en iyisiydi. Thiam ile uyumları muazzam. Valencia aynı şekilde ayak uyduramıyor takımın geri kalanına.

Szalai ilk maçta çok iyi sinyaller verdi. Top kontrolü çok iyi ve bir defans için fazla klas paslar atıyor. Fakat arada sırada defansta fazla boşluk bırakıp can sıkma potansiyeli var gibi. Rakip hiç zorlayıcı değildi...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Çok temiz bir galibiyet aldık. :Z

Pelkas nazar değmesin müthiş devam ediyor. Maçın en iyisiydi. Thiam ile uyumları muazzam. Valencia aynı şekilde ayak uyduramıyor takımın geri kalanına.

Szalai ilk maçta çok iyi sinyaller verdi. Top kontrolü çok iyi ve bir defans için fazla klas paslar atıyor. Fakat arada sırada defansta fazla boşluk bırakıp can sıkma potansiyeli var gibi. Rakip hiç zorlayıcı değildi...
Bu takıma daha Mesut gelecek :A
Maç ölçü maçı değildi biraz. Önemli olan geçen haftaki Sivas maçı gibi ölçü maçlarında bu oyunu yansıtmak o konuda hala iyi bir sınav veremedik maalesef.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Maç ölçü maçı değildi biraz. Önemli olan geçen haftaki Sivas maçı gibi ölçü maçlarında bu oyunu yansıtmak o konuda hala iyi bir sınav veremedik maalesef.
Osayi de var. :A

Yalnız bu maç sonrası forvet transferi gözüme gereksiz gelmeye başladı. Thiam - Samatta - Cisse bizi her türlü idare eder gibi. Anca hepsinden net iyi bir forvet kelepir fiyata bulunursa alınabilir...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bir parantez de Sosa'ya açmak istiyorum. Bence oyuna girdikten sonra çok iyiydi aldığı her topu ileri oynadı ve etkili de oldu. 3.golü ona yazıyorum.
Kadıköy'deki kolay maçlarda Gustavo-Sosa-Özil çıkabiliriz mesela.
------

Osayi de var. :A

Yalnız bu maç sonrası forvet transferi gözüme gereksiz gelmeye başladı. Thiam - Samatta - Cisse bizi her türlü idare eder gibi. Anca hepsinden net iyi bir forvet kelepir fiyata bulunursa alınabilir...
En iyisi Thiam :A
Cenk yada Muriç kiralanıyorsa kiralansın yoksa gerek yok zaten.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Herkes Pelkas'ı beğeniyor. Mesut Pelkas aynı mevkide oynuyor yanlış hatırlamıyorsam. Pelkas ne olacak? :A Kanat falan oynayabiliyor mu?
------

Bir parantez de Sosa'ya açmak istiyorum. Bence oyuna girdikten sonra çok iyiydi aldığı her topu ileri oynadı ve etkili de oldu. 3.golü ona yazıyorum.
Kadıköy'deki kolay maçlarda Gustavo-Sosa-Özil çıkabiliriz mesela.
------

En iyisi Thiam :A
Cenk yada Muriç kiralanıyorsa kiralansın yoksa gerek yok zaten.
Hâlâ Cenk diyorsun :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Herkes Pelkas'ı beğeniyor. Mesut Pelkas aynı mevkide oynuyor yanlış hatırlamıyorsam. Pelkas ne olacak? :A Kanat falan oynayabiliyor mu?
Sezonun ilk maçlarında kanat oynadı daha çok. Ortadaki kadar iyi değil ama olsun, sık sık ortalara kaçar yine. :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Yav takım taş gibi top oynamış sal Sivas'ı falan şimdi. :A

Haftaya Rize maçı iyi test olur. Bugün çok çok iyiydik. Çok olumlu şeyler söylenebilir. Szalai, Pelkas, Thiam ve girdikten sonra Sosa gayet iyiydi. Şaka maka daha bu takıma Mesut eklenecek. Çok tehlikeli takım olacağız, sabırsızlanıyorum.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
------

Hâlâ Cenk diyorsun :A
Vizyoner Erol Hocam çift 10 numara oynayacakmış Mesut ve Pelkas ile. ✔️

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yav takım taş gibi top oynamış sal Sivas'ı falan şimdi. :A

Haftaya Rize maçı iyi test olur. Bugün çok çok iyiydik. Çok olumlu şeyler söylenebilir. Szalai, Pelkas, Thiam ve girdikten sonra Sosa gayet iyiydi. Şaka maka daha bu takıma Mesut eklenecek. Çok tehlikeli takım olacağız, sabırsızlanıyorum.
Abartma işte :A
Çok iyi oynadığın takım Kayseri :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Çok rahat bir maç çıkardı Fenerbahçe.

18 Yaşındaki kalecinin ilk yarı devleştiğine şahit olduk ki genelde kaleciler bize devleşir.

Ama direncide biryere kadardı.

Pelkas-Thiam uyumu harikaydı.

Sarı Kafayı beğendim,ilk maçında olumlu izleniö verdi ki Yayıncı Kanalada sağlam bir gol atmış.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Biraz hava alsın, açık kalsın istedim. :A Soğuk havada soğuk espri de hiç gitmiyor farkındayım... :A

Fener rahat kazanır gibi, Kayseri'de iş yok. Bu maçta 2-0 olması sıkıntı olur. Umarım 2 gol daha atar 1 gol de yer. :A
Oy değiştirme de devredeymiş ve haliyle herkes doğru seçeneği ayarlamış :A ben bile şimdi oyladım :A