Şerif Erol 'Menajerimi Ara'ya Konuk Oluyor!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Aynen kesin öyledir. :A Özge için de konuk olacak dendi ama son anda iş yattı o dizide var bir uğursuzluk. :A

DicBar kısımlarını beğenmiyor olabilirsin ama Dicle'nin ayakta kalışı, baba-kız ilişkisi, diğer menajerler, asistanlar, konuklar vs. gayet iyi temalardı asıl hikaye için. :A
O uğursuzluk sizde olmuş olmasın? :A Siz Özge'ye muhtaçsınız, 12 reytingle kapanışı yapan Özge'nin 4 reytingli dizide ne işi var zaten. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
O uğursuzluk sizde olmuş olmasın? :A Siz Özge'ye muhtaçsınız, 12 reytingle kapanışı yapan Özge'nin 4 reytingli dizide ne işi var zaten. :A
Öyle çok izlenen bir dizi başrolünde Özge olsa da olmasa da yüksek reytingle biterdi zaten. Her şeyi tek isme yorma istersen. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu hafta diziye Tamer Levent gibi bir oyuncu konuk oldu ama adı özette bile geçmedi yani bununla alaka kurmak imkansız. :A Senin dediğin gibi bir şey olması için senaryonun kurgusal bir oyuncuya göre yazılıp sonradan İlkin Tüfekçi’yle değiştirilmesi lazımdı ama iki bölüm yayınlanan haftada o telaş içinde böyle bir şey yapılması mümkün olmuş mudur sence. :A

Ben iki TV sayfası senaryoyu değiştirdi demiyorum ama tahminime göre reytingler düşük olduğu ve fatura eski senaristlere kesildiği için böyle bir yönteme geçildi. Sonuçta dizinin devamlılığını sağlayacak şey ünlü konuklar değil temelin sağlam olması. Ha bunu Beren'in saçma sapan entrikamsılarıyla değil de gerçekten güzel şeylerle yapabilselerdi bu dizinin reytingleri şu ankinden çok daha iyi olurdu orası ayrı mesele. :A
Ekin Atalar’ın değil TV sayfalarının yüzünden oldu diyorsun ben de o yüzden dedim. :A

Ayrıca niye değişmesinler görmedin mi Ushan Çakır’da da değiştirmişlerdi. :A Bence ünlü isimler konuk olabilir hikayenin önüne geçmeden. Ama önemli olan bunu hikayeye yedirebilmek o yetenek de Ekin Atalar’da yok belli ki. :A

Orijinal hikayeden alacağı şeyler tükenmek üzere allahtan Call My Agent 4.sezon geliyor da bir süre daha rahatlar. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Sen aşk düşmanı olduğun için ağızlarıyla kuş tutsalar bile DicBar yüzünden tatmin olman mümkün değildi. :A
Pardon da aşk dizisi mi çekiyoruz? :D
------

Ekin Atalar’ın değil TV sayfalarının yüzünden oldu diyorsun ben de o yüzden dedim. :A

Ayrıca niye değişmesinler görmedin mi Ushan Çakır’da da değiştirmişlerdi. :A Bence ünlü isimler konuk olabilir hikayenin önüne geçmeden. Ama önemli olan bunu hikayeye yedirebilmek o yetenek de Ekin Atalar’da yok belli ki. :A

Orijinal hikayeden alacağı şeyler tükenmek üzere allahtan Call My Agent 4.sezon geliyor da bir süre daha rahatlar. :A
İsterse 44. sezon gelsin kadın onlardan konu almıyor ki. :D

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Pardon da aşk dizisi mi çekiyoruz? :D
------

İsterse 44. sezon gelsin kadın onlardan konu almıyor ki. :D
Konuk hikayelerini almaya başladı ya son birkaç bölümdür. :A Birden R yaptı. :A Halbuki biz Aslı İnandık’ın ölmeyip ama öldü diye gösterdiği babasını, Sadi Celil Cengiz’in horon dersleri gibi menajerlik ve oyunculukla uzaktan yakından alakası olmayan konuları izlemeye alışmıştık. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Konuk hikayelerini almaya başladı ya son birkaç bölümdür. :A Birden R yaptı. :A Halbuki biz Aslı İnandık’ın ölmeyip ama öldü diye gösterdiği babasını, Sadi Celil Cengiz’in horon dersleri gibi menajerlik ve oyunculukla uzaktan yakından alakası olmayan konuları izlemeye alışmıştık. :A
Bekle bekle asıl bomba "stalker" hikayesinde patlayacak. O konuyu nasıl bağlayacak çok merak ediyorum. :D

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Kıskandığı için. :A Onun UTC'sini ezip geçtiği için. :A
UTC deme bana asıl rezil, kepaze dizi UTC'nin ta kendisiydi. Korkunç bir diziydi gerçekten. :A

2. sezonunda bütün dizilerden önce Eylül'de başladı birde, 50 bölümü göremeden skandal bir finalle apar topar yayından kaldırıldı. UTC'yle Kadın'ı karşılaştırmak Kadın'a büyük hakaret olur. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
3 sezon boyunca diziye neden demediğini bırakmadın o zaman. :A
Kıskandığı için. :A Onun UTC'sini ezip geçtiği için. :A
UTC deme bana asıl rezil, kepaze dizi UTC'nin ta kendisiydi. Korkunç bir diziydi gerçekten. :A

Bütün dizilerden önce Eylül'de başladı birde, 50 bölümü göremeden skandal bir finalle apar topar yayından kaldırıldı üstelik. :A UTC'yle Kadın'ı karşılaştırmak Kadın'a hakaret olur resmen. :A
20210118_004744.jpg

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

2. sezonunda bütün dizilerden önce Eylül'de başladı birde, 50 bölümü göremeden skandal bir finalle apar topar yayından kaldırıldı. UTC'yle Kadın'ı karşılaştırmak Kadın'a büyük hakaret olur. :A
Bu kadar güzel başlayan bir iş ancak bu kadar berbat edilirdi. :A
Kendini paylaşmışsın sonunda. :A @kerem @Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu kadar güzel başlayan bir iş ancak bu kadar berbat edilirdi. :A

Kendini paylaşmışsın sonunda. :A @kerem @Dosi
Yine verecek cevabı olamayınca fotoğrafa sığınan bir @Aserat. :A
Görmedim o konuyu Allahtan. :A Girmem daha da. :A Kötü foto cidden. :F

Şaşırdık mı? :A Asla. :A
Sizin boş laflarınıza uzun uzun cevap verip kendimi yoramazdım tabii ki fotoğraf paylaşacağım. :A

• Güldürdün