'Bir Doğu Masalı' Dizisinin Adı Değişti!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
25FilmBlack.png

25 Film'in yeni dizisinin adı değişti!

Şu sıralar 'Kefaret' dizisinin yapımcılığını üstlenen 25 Film'in, yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan'ın oturacağı, senaryosunu Can Sinan'ın kaleme aldığı 'Bir Doğu Masalı' kod adlı yeni bir dizi hazırladığı geçtiğimiz aylarda öğrenilmişti.

Çekimleri Kars'ta gerçekleşecek olan ve Mart ayında sete çıkacak olan dizinin adı 'Uzak Şehrin Masalı' olarak değişti.

'Uzak Şehrin Masalı' yakında!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Ben bu ismi daha çok sevdim şahsen. İçinde bir gizem barındırıyor.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

jacksonx

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
10
Puanı
25
Doğu'da geçen, aşiret ya da Doğu'daki efsanevi ve zorlu bir aşk hikayesini anlatan, şiveli karakterler barındıran projeler tutmuyor artık, bitti o furya. Ömrü uzun sürmez. Tek üzüldüğüm şey, yapımcıların tutmayacağını bile bile ekrana sürdüğü dizilere 4-5 bölüm hak tanıyıp, bölüm başı 1 milyon liradan fazla ücreti gözden çıkarması...

1 milyon lira ile bir dijital platforma sezonluk iş çekebilirler halbuki. Yazık oluyor; hem paraya, hem kamera arkasındaki çalışanlara, hem de yazan ve oynayanlara...

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Bende FOX olacağını düşünüyordum ama kanalda yer kalmadı ve Yaşı 19 ile Savaşçı da gelecek. Kanal D yada Star TV olur büyük ihtimalle.
KanalD alabilir bak sadakatsiz dizisinden sonra bu dizide süper gider doğu dizisi olarak cumartesi ye koyar en azından