'Doğduğun Ev Kaderindir'de Sürpriz Ayrılık! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
dek_manset_6924691675f73422c3b24e_9074771745fcdf3d39fb89.jpg

'Doğduğun Ev Kaderindir'de sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın, yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği, ve başrollerinde İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir, Engin Öztürk ve Fatih Koyunoğlu'nun yer aldığı dizinin ilk bölümden itibaren senaristliğini üstlenen Eylem Canpolat yapıma veda etti.

Bilindiği üzere Canpolat, geçtiğimiz günlerde 'Sefirin Kızı' dizisini kaleme almaya başlamıştı.

'Doğduğun Ev Kaderindir' yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de TV8'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizi bu sezon senaryo anlamında daha da zenginlemişti ve iyi yönde ivme kazanmıştı, ilk sezonun biraz daha hazırlık sezonu olduğunu düşünüyorum zaten. Eylem Canpolat iyi bir kalem, umarım yerini iyi bir isime bırakmıştır. Yokluğu aratılmasın isterim yani...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sefirin Kızı için DEK’i bırakmaya değdi mi ya? Gayet güzel yazılıyordu dizi. Hani çok önemli bir projeydi sizin için? DEK de Zeynep de çok özeldi, yazmaktan keyif alıyordunuz? Böyle şeyleri anlamak çok zor.

Dizi özellikle son bölümlerde hikayesinde çok güzel bir yola evrilmişti. Kendisiyle beraber yazan ekibine bırakmış diziyi. İçlerinde Seray Şahiner gibi harika bir kalem var umarım aynı tatta devam eder.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,258
Puanı
1,060
Sefirin Kızı için DEK’i bırakmaya değdi mi ya? Gayet güzel yazılıyordu dizi. Hani çok önemli bir projeydi sizin için? DEK de Zeynep de çok özeldi, yazmaktan keyif alıyordunuz? Böyle şeyleri anlamak çok zor.

Dizi özellikle son bölümlerde hikayesinde çok güzel bir yola evrilmişti. Kendisiyle beraber yazan ekibine bırakmış diziyi. İçlerinde Seray Şahiner gibi harika bir kalem var umarım aynı tatta devam eder.

Sefirin Kızı nın nesi var değer belki belli olmaz :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,258
Puanı
1,060
Her şeyiyle kendi kurduğu bir işi bırakıp senaryo olarak tıkanan ve senaristlerin bile bunu kabul ettiği (taze bir nefes şart diyorlar) bir işe girmesi bence saçma.

Senaryoda tıkanlık yok Sefirin kızı gayet iyi gidiyordu sadece yazılamadı izlemediğin diziye yorum yapma lütfen :D

• Güldürdün
Reactions: Billy Kane

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Senaryoda tıkanlık yok Sefirin kızı gayet iyi gidiyordu sadece yazılamadı izlemediğin diziye yorum yapma lütfen :D
Niye yazılamadı? Ne sıkıntıları var ki yazamadılar? :F Kafalarına silah mı dayadılar yazamadılar. :F

Sana daha önce de söyledim annem izlediği için ben de arada salona gidince bakıyorum ve gayet hakimim ondan detayları öğreniyorum. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,258
Puanı
1,060
Niye yazılamadı? Ne sıkıntıları var ki yazamadılar? :F Kafalarına silah mı dayadılar yazamadılar. :F

Sana daha önce de söyledim annem izlediği için ben de arada salona gidince bakıyorum ve gayet hakimim ondan detayları öğreniyorum. :D

Bunu ancak izleyerek anlarsun benim anlatmamla olacak iş değil özgürcüm :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Babam Çok Değişti'yi izlemedim de Ekin Atalar çok güzel bozmuitu Menajerimi Ara'yı ama düzeldi diyolar, bu hafta izlemek istiyorum. :F
Bende sahne sahne izlemeye başladım tekrardan Menajerimi Ara'yı, düzelirse tam bölüm izlerim. Babam Çok Değişti, Çocuklar Duymasın'a döndü iyice. Gizem, gerilim, entrika her şey var. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bende sahne sahne izlemeye başladım tekrardan Menajerimi Ara'yı, düzelirse tam bölüm izlerim. Babam Çok Değişti, Çocuklar Duymasın'a döndü iyice. Gizem, gerilim, entrika her şey var. :A
Ben cuma günü tekrarına denk geldim Sinan'dı sanırım EGO'nun başına geçiyordu o bölüm ve Kıraç'ın her şeyi açıkladığı sahneden sonra aslında dün izleyecektim de sınavım var diye izlemedim. :A

O şekilde bir de yükseldi ha. :eek:

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben cuma günü tekrarına denk geldim Sinan'dı sanırım EGO'nun başına geçiyordu o bölüm ve Kıraç'ın her şeyi açıkladığı sahneden sonra aslında dün izleyecektim de sınavım var diye izlemedim. :A

O şekilde bir de yükseldi ha. :eek:
Serkan'dı adı. :A Aynen ajansı satın aldı. Bir ara izlersin, çıkarırsın hepsini aradan. :A

Maalesef. :( Kadroya yazık oluyor.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Serkan'dı adı. :A Aynen ajansı satın aldı. Bir ara izlersin, çıkarırsın hepsini aradan. :A

Maalesef. :( Kadroya yazık oluyor.
Tamam Sinan olmadığına emindim. :A üşenmezsem bölüm bölüm izlerim de sahne sahne izlesem de anlarım. :A

Sitcom için böyle kadro çok zor bir araya gelir valla. Yazık.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy