"Arıza" Dizisinde Ayrılık! | Show TV

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
ariza.jpg

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği, kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Olgun Toker, Dilara Aksüyek, Yeşim Salkım, Ali Seçkiner Alıcı, Ahmet Mümtaz Taylan, Levent Can ve Yeşim Gül gibi isimlerin yer aldığı diziden 'Fatih' karakterine hayat veren Gökay Müftüoğlu ayrıldı.

"Arıza" yeni bölümleriyle her Pazar Show TV'de!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İzlemediğim için bilmiyorum nasıl rolu vardı
Başrol karakterin, Ali Rıza'nın en yakın arkadaşıydı. Taksi şoförüydü.
Şuan diziyi izliyorum ve ayrılık sahnesini izledim. Baktım konusu açılmamış, açayım dedim

• Beğendim
Reactions: Angelica

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Haftanın ilk dizilerden ayrılık haberini ben açtım, sonra diğer dizlerden ard arda ayrılık haberleri geldi :A
Benim başlıkta ne sürpriz ne de şok ayrılık var. Düz ayrılık :A @DR @Özgür
------

@MEnes spoi yemedin umarım :A bu arada bölümü gününde ama gece yarısı izledim. Baya iyiydi.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Haftanın ilk dizilerden ayrılık haberini ben açtım, sonra diğer dizlerden ard arda ayrılık haberleri geldi :A
En güzelini sen açmışsın. :A Ben de Uraz konusunda direkt yazdım. :A

Şok ayrılıklar, sürpriz konuklar bitmez bizim dizilerde biliyorsun. :A :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
En güzelini sen açmışsın. :A Ben de Uraz konusunda direkt yazdım. :A

Şok ayrılıklar, sürpriz konuklar bitmez bizim dizilerde biliyorsun. :A :A
Şaşırtan bir ayrılık oldu bu aslında :A ben açıkçası şaşırdım izlerken ve Twitter'da baktım acaba gerçekten ayrıldı mı diye ve veda yazısını gördüm :A
Bu arada bölümü ayrı sevmemin bir etkeni bu:

@dreamy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şaşırtan bir ayrılık oldu bu aslında :A ben açıkçası şaşırdım izlerken ve Twitter'da baktım acaba gerçekten ayrıldı mı diye ve veda yazısını gördüm :A
Bu arada bölümü ayrı sevmemin bir etkeni bu:

@dreamy
Yakışmış sahneye ya çok güzel şarkı cidden. :bhr:

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
------

@MEnes spoi yemedin umarım :A bu arada bölümü gününde ama gece yarısı izledim. Baya iyiydi.
Yok spoiler yemedim ben de ilk defa bölümü Pazar günü gece izledim aynı senin yaptığın gibi... :A Ama ben ölmez diyordum, ana karakterlere pek bir şey olmamıştı çünkü şimdiye kadar. O yönden şaşırttı ve hoşuma gitti. Dizi cesur hamleler yapmaya başladı bi anda son 2 bölümde. :A

• Güldürdün

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Yok spoiler yemedim ben de ilk defa bölümü Pazar günü gece izledim aynı senin yaptığın gibi... :A Ama ben ölmez diyordum, ana karakterlere pek bir şey olmamıştı çünkü şimdiye kadar. O yönden şaşırttı ve hoşuma gitti. Dizi cesur hamleler yapmaya başladı bi anda son 2 bölümde. :A
Yoldaşımız da bu diziyi izliyormuş.. Sherlock
------

@Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yoldaşımız da bu diziyi izliyormuş.. Sherlock
------

@Sherlock
İzliyorum çünkü gayet iyi bir dizi... Ahmet Mümtaz Taylan gibi bir usta var... Ayça Ayşin Turan gibi siyah saç mavi göz güzelliği var... Keza Tolga Sarıtaş kardeşimiz de oynuyor. Hikayesi de iyi ilerliyor, izlenmeyi hak ediyor...

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İzliyorum çünkü gayet iyi bir dizi... Ahmet Mümtaz Taylan gibi bir usta var... Ayça Ayşin Turan gibi siyah saç mavi göz güzelliği var... Keza Tolga Sarıtaş kardeşimiz de oynuyor. Hikayesi de iyi ilerliyor, izlenmeyi hak ediyor...
Ah yoldaşım ah.. İnsansın elbette hata yaparsın, seni bu bataktan çıkarmamız lazım.. @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bende ihtimal vermemiştim ama p bomba patladığında ve hastanede olduklarında, daha ölmediğine göre bir şey olmaz herhalde dedim, fakat öldüğü söylendiğinde bile ihtimal vermeyip Twitter'a baktım ve bu yazıdan sonra emin oldum :A
Erken bir veda oldu ama dediğin gibi cesur bir hareket. Bakalım sırada kimi yolcu edeceğiz.

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Çok güzel bir karakterdi beklemiyodum beni şaşırtmıştı öğrendiğimde ya

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bende ihtimal vermemiştim ama p bomba patladığında ve hastanede olduklarında, daha ölmediğine göre bir şey olmaz herhalde dedim, fakat öldüğü söylendiğinde bile ihtimal vermeyip Twitter'a baktım ve bu yazıdan sonra emin oldum :A
Erken bir veda oldu ama dediğin gibi cesur bir hareket. Bakalım sırada kimi yolcu edeceğiz.
Aynen öyle ben de inline spoiler içindekiler gibi düşündüm. :A Sonrasında ise yaptıkları hareket hoşuma gitti. Böyle karakterleri harcamaktan çekinmeyen diziler hoşuma gidiyor. :A Cesur olacaksın polyanna olmayacaksın... :A

• Güldürdün