TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aynı kanalda olsalardı net yaparlardı diye düşünüyorum DEK’te yaptıkları gibi ama hala bir umut bekliyorum. :A
DEK'i TRT'ye verip Masumlar'ı TV8'e alamıyor muyuz. :A Teklif gitse Binnur Kaya (diziyi de izliyor) kabul eder ama hem onu yormamak hem de rakip kanalın reklamını yapmamak için alakasız bir oyuncu bulunacak gibi geliyor umarım bir sürpriz gelir. :(

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
DEK'i TRT'ye verip Masumlar'ı TV8'e alamıyor muyuz. :A Teklif gitse Binnur Kaya (diziyi de izliyor) kabul eder ama hem onu yormamak hem de rakip kanalın reklamını yapmamak için alakasız bir oyuncu bulunacak gibi geliyor umarım bir sürpriz gelir. :(
Alakasız biri olmaz umarım. Keşke Tilbe Saran olsa İG’deki gibi ama öyle bir oyuncu kendini tekrarlamaz bence. :(

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Alakasız biri olmaz umarım. Keşke Tilbe Saran olsa İG’deki gibi ama öyle bir oyuncu kendini tekrarlamaz bence. :(
Alakasız derken biraz daha aç orayı. Yani Binnur Kaya ve Tilbe Saran olmazsa gelecek her türlü yeni oyuncu alakasız sayılır sonuçta. :A Bir de yeni oyuncu gelirse hadsizce iki dizideki psikolog sahnelerini (İG ve KO'nunki gibi) kıyaslayanlar türer hiç çekemem onları. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Alakasız derken biraz daha aç orayı. Yani Binnur Kaya ve Tilbe Saran olmazsa gelecek her türlü yeni oyuncu alakasız sayılır sonuçta. :A Bir de yeni oyuncu gelirse hadsizce iki dizideki psikolog sahnelerini (İG ve KO'nunki gibi) kıyaslayanlar türer hiç çekemem onları. :A
Sen dedin ya alakasız biri olmaz diye ben de ona katılıyorum onu demek istedim. :A Binnur olmazsa Tilbe Saran gelsin demek istedim. :A

Gelmesine gerek yok zaten kıyaslanıyor. :A Herkes Doktor Hanım’ın tavrını kıyaslıyor ister istemez. :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: Aserat and Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kanlı Oda'nın reytingleri düşünce ki gelecek haftalarda düşecek, bu yola başvururlar zaten. :A

Survivor'ın olduğu platformda MA'yı görme düşüncesi bile midemi bulandırıyor. 🤮
Böyle bir şey olursa Doktor Hanım Masumlar'a gelir oradaki hikayemin parçası olacağı için. Yani bu ekip TV8'de görünmez ve reytinglerden faydalanmaya çalışan taraf da Masumlar olur o yüzden fazla coşma derim. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Böyle bir şey olursa Doktor Hanım Masumlar'a gelir oradaki hikayemin parçası olacağı için. Yani bu ekip TV8'de görünmez ve reytinglerden faydalanmaya çalışan taraf da Masumlar olur o yüzden fazla coşma derim. :A
Bu kısım da Kanlı Oda'da yayınlanacağı için MA izleyicileri orayı de izleyecekler ve aynı sahneler TV8'de de yayınlanacak. Sen çoşabilirsin yani. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu kısım da Kanlı Oda'da yayınlanacağı için MA izleyicileri orayı de izleyecekler ve aynı sahneler TV8'de de yayınlanacak. Sen çoşabilirsin yani. :A
Bu tarz ortak olaylar genellikle bir dizide oluyor yani ev sahibi takım ve deplasman takım gibi. :A Masumlar'da Safiye, Gülben ve diğerleri Doktor Hanım'a giderse onu sadece orada gösterirler çünkü KO'da başka hastalar var ve kimse aynı sahneleri tekrar izlemez. Kısacası böyle bir şey olursa (gerçi bu ihtimali pek yüksek görmüyorum) faydalanacak taraf Masumlar olur maalesef. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bu tarz ortak olaylar genellikle bir dizide oluyor yani ev sahibi takım ve deplasman takım gibi. :A Masumlar'da Safiye, Gülben ve diğerleri Doktor Hanım'a giderse onu sadece orada gösterirler çünkü KO'da başka hastalar var ve kimse aynı sahneleri tekrar izlemez. Kısacası böyle bir şey olursa (gerçi bu ihtimali pek yüksek görmüyorum) faydalanacak taraf Masumlar olur maalesef. :A
Hmm, geçen sene Kadın-Mucizde Doktor ortak sahnesi hastanede çekilmesine rağmen tam tersini kastetmiştin ama. Yine hep işine geldiği gibi saçmalıyorsun. :A
------

Sendeki bu Ege & Neriman sevgisi nereden geliyor? :A

Bana umut vermedi şahsen. :D
Tamam İsot, sende @Aserat gibi diziyi takip etmiyormuş numarası yap. :A

• İlginç
Reactions: dreamy and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hmm, geçen sene Kadın-Mucizde Doktor ortak sahnesi hastanede çekilmesine rağmen tam tersini kastetmiştin ama. Yine hep işine geldiği gibi saçmalıyorsun. :A
------

Ha bak iyi hatırlattın orada da Kadın'daki sahnenin devamını MD'de göstermişlerdi yani işine geldiği gibi konuşan sensin maalesef. :A

İkinci kısmı ciddiye bile almıyorum. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Ha bak iyi hatırlattın orada da Kadın'daki sahnenin devamını MD'de göstermişlerdi yani işine geldiği gibi konuşan sensin maalesef. :A

İkinci kısmı ciddiye bile almıyorum. :A
Kadın'ın da haterıydın sözde, maşallah dizideki olaylara o kadar hakimdin ben bile bu kadar dikkatli izlememişimdir. :A

MA'yı takip ettiğini adım gibi biliyorum canım. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
------

Takip ediyorum zaten. @Aserat la gerçekleri haykırmaya devam edeceğiz. :Z

• Harika

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kadın'ın da haterıydın sözde, maşallah dizideki olaylara o kadar hakimdin ben bile bu kadar dikkatli izlememişimdir. :A

MA'yı takip ettiğini adım gibi biliyorum canım. :A
O sahne yayınlanırken tesadüfen TV'de denk gelmiştim oradan hatırlıyorum. :A

Demek ki adını bilmiyormuşsun. :A
------

Takip ediyorum zaten. @Aserat la gerçekleri haykırmaya devam edeceğiz. :Z
Farah Zeynep Abdullah Bravo GIF by TRT

• Harika
  • Sinir Bozucu
Reactions: dreamy and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı