bazinga (OzaN) 85.000'ler Kulübünde!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Girdiği kulüplere tekrar ve tekrar girme onuruna erişmiş koca yürekli sayın admin... :A

the big bang theory sheldon GIF

Hem tebrik ederim, hem de bu vesile ile teşekkür ederim... :Z Teşekkür etme sebebim çok güzel insanlar tanımamıza, kafamızı dağıtmamıza, eğlenmemize ve SABARSAL yorumlar yapmamıza olanak sağlayan bu güzide ortamı kurmuş ve yıllardır ayakta kalmasını sağlıyor olmandan ötürü... Tebrik etme sebebim ise birbirinden sanatsal, güzel ve objektif 85.000 mesaj yazmış olman... Nice sanatsal, güzel, objektif ve -olmazsa olmaz- filmleri yorumlayacağın mesajlar dilerim. :D @bazinga

Birbirinden sanatsal hediyeler verilmiş zaten, ben de kendimce eklemeler yapayım onlara... :A

Emma-Stone-Rooney-Mara.jpg

• Harika
Reactions: bazinga and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Girdiği kulüplere tekrar ve tekrar girme onuruna erişmiş koca yürekli sayın admin... :A

the big bang theory sheldon GIF

Hem tebrik ederim, hem de bu vesile ile teşekkür ederim... :Z Teşekkür etme sebebim çok güzel insanlar tanımamıza, kafamızı dağıtmamıza, eğlenmemize ve SABARSAL yorumlar yapmamıza olanak sağlayan bu güzide ortamı kurmuş ve yıllardır ayakta kalmasını sağlıyor olmandan ötürü... Tebrik etme sebebim ise birbirinden sanatsal, güzel ve objektif 85.000 mesaj yazmış olman... Nice sanatsal, güzel, objektif ve -olmazsa olmaz- filmleri yorumlayacağın mesajlar dilerim. :D @bazinga

Birbirinden sanatsal hediyeler verilmiş zaten, ben de kendimce eklemeler yapayım onlara... :A

Ekli dosyayı görüntüle 97316

Benim mesajımı da okudun mu? :A Benzer şeyleri dile getirmişiz.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,686
Puanı
1,061
Başta konuyu açan @Dosi olmak üzere herkese teşekkürler. :D

Hiç farkında değildim 85.000 sınırında olduğumun, zaten daha önceden 95.000'i de geçtiğimden çok anlam ifade etmiyor sayılar. :A

2020 forumda güzel bir yıl oldu, oluyor gerçekten. Umarım böyle devam ederiz. :Z
Hayırlı olsun. :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
@bazinga 2.kez 85.000 oluşunu tebrik ediyorum, darısı üçüncü kereye olmasın ama. :A

Hediye konusunda elimizi korkak alıştırmanın anlamı yok nasılsa dijital sanal para sınırsızdır diyerek donatıyorum hediyeleri :A

sony-playstation-5-digital-edition.jpg

SAMSUNG-75Q800T-75%22-189-Ekran-Uydu-Al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-Smart-8K-Ultra-HD-QLED-TV-Siyah

US-Green-Card.jpg
Yuh adamın önüne resmen Servet sermişsin.Nerden geliyor bu değirmenin suyu? :A
------

Tebrikler admin nice güzel mesajlara. :Z @bazinga

Hediyelerin:
back-to-the-future-doc-marty.jpg

DiPsyasVQAAAs42
Son foto @bazinga nın çocuğu :A Çokta tatlı maaşallah.