Bora Akkaş ve Chaby Han 'Menajerimi Ara'ya Konuk Oluyor! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
bora-akkas.jpg

5bf27adf67b0a906a099d47e.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi 'Menajerimi Ara'nın yeni bölüm konukları belli oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Ekin Atalar'ın üstlendiği; başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı yapımın bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümüne Bora Akkaş ve Chaby Han konuk oluyor.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bora Akkaş çok iyi isim. Hikayesi de orijinalinde vardı ve güzeldi. :A Ekin Abla'nın tıkandığı belli kaç bölümdür döndü orijinal konuk hikayelerine. :A

Chaby ne alaka. :F Geçen Mücbir'e katılıp Menajerimi Ara'ya konuk olacağım demişti ama inanmamıştım trollüyor sandım. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bora Akkaş çok iyi isim. Hikayesi de orijinalinde vardı ve güzeldi. :A Ekin Abla'nın tıkandığı belli kaç bölümdür döndü orijinal konuk hikayelerine. :A

Chaby ne alaka. :F Geçen Mücbir'e katılıp Menajerimi Ara'ya konuk olacağım demişti ama inanmamıştım trollüyor sandım. :A
Aynen o aklıma geldi görünce. :A Ama orada galiba Çınar'ın oyuncusuydu (hatta sosyal medya fenomeniydi) burada Feris'e yazmışlar. :A

Orasını bilmem ama sahne komik olmuş. :A Bir ara Oğuzhan Koç da konuk olacak denilmişti şöyle bir şarkıcı konuk da lazım yılbaşı partisi için. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Chaby kim, ben ilk kez duydum adını? (b)

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Chaby kim, ben ilk kez duydum adını? (b)
Elin Oğlu programından sonra fenomen oldu. :A Twitter'da çok popüler. :A
Aynen o aklıma geldi görünce. :A Ama orada galiba Çınar'ın oyuncusuydu (hatta sosyal medya fenomeniydi) burada Feris'e yazmışlar. :A

Orasını bilmem ama sahne komik olmuş. :A Bir ara Oğuzhan Koç da konuk olacak denilmişti şöyle bir şarkıcı konuk da lazım yılbaşı partisi için. :A
Sosyal medya fenomeni miydi hatırlamıyorum ama güzel hikayeydi. :A Son zamanlardaki ya Kıraç'ın ya da Feris'in oluyor, Çınar'ı unuttu resmen Ekin. :A

Oğuzhan gelebilir aslında. :A Keşke her adı geçen gelse. :A Hazar, Kıvanç... :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Elin Oğlu programından sonra fenomen oldu. :A Twitter'da çok popüler. :A

Sosyal medya fenomeni miydi hatırlamıyorum ama güzel hikayeydi. :A Son zamanlardaki ya Kıraç'ın ya da Feris'in oluyor, Çınar'ı unuttu resmen Ekin. :A

Oğuzhan gelebilir aslında. :A Keşke her adı geçen gelse. :A Hazar, Kıvanç... :A
Aynen öyleydi hatta genç kız hayranı çıkıyordu adam da donunu verince ondan kurtuluyordu falan. :A

Yelda Eroğlu ve ekibi olsa gelirlerdi maalesef ama o fırsatları kaybettik. :( Gerçi Hazar gelmezdi dizisi varken. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aynen öyleydi hatta genç kız hayranı çıkıyordu adam da donunu verince ondan kurtuluyordu falan. :A

Yelda Eroğlu ve ekibi olsa gelirlerdi maalesef ama o fırsatları kaybettik. :( Gerçi Hazar gelmezdi dizisi varken. :A
Evet hatırladım hatta
Hicham'ın oğlunun doğum gününe de katılıyordu hatta, sonra da nezarete mi giriyordu ne. :A

Ay Yapım dizisi sonuçta gelirdi canım. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Evet hatırladım hatta
Hicham'ın oğlunun doğum gününe de katılıyordu hatta, sonra da nezarete mi giriyordu ne. :A

Ay Yapım dizisi sonuçta gelirdi canım. :A
Bizde o doğum gününü yılbaşı partisi yaptılar o zaman. :A

Rıza Kocaoğlu gibi yan rolde olsa gelirdi de Alev Alev'de zor bir karakteri oynadığı için bir de orada yormak istemiyorlardır. :A Demet Evgar'ın sürekli Canan Ergüder'in postlarını favladığını görünce onun da gelmesini çok istiyorum mesela ama durumlar ortada. :(

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İkisi de sempatik isimler. Chaby Han normalde çok trol bir isimdir, eğer karakterine de yazmışlarsa muhakkak komik şeyler ortaya çıkacaktır. Bu hafta konukları beğendim, star olmayan ama tatmin edebilecek isimler :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Allah'ım sen konuyu biliyorsun ama ben yine de tez zamanda yapman gereken şeyi hatırlatayım.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,545
Puanı
1,060
Çekik gözlü insanları görmeye tahammülüm yok, ikisi de berbat konuk.

• İlginç
Reactions: Aserat