'Sultan' Tekrarlarıyla teve2'de!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1608195595343.png

Kanal D'nin 2012 yılında yayınladığı sevilen dizisi Sultan, tekrarlarıyla teve2'de ekrana geliyor!

Yapımcılığını İstanbul Mass Media'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şengül Halat'ın oturduğu, kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak, Settar Tanrıöğen, Nur Sürer, Orhan Güner, Seray Gözler, Merve Altınkaya, Burak Deniz, Meriç Aral, Esra Kızıldoğan, Hande Dane, ve Hakan Karsak'ın yer aldığı dizi bugün ilk bölümüyle teve2'de yayınlanmaya başladı.

Sultan, hafta içi her gün 11.00'da teve2'de.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 96513

Kanal D'nin 2012 yılında yayınladığı sevilen dizisi Sultan, tekrarlarıyla teve2'de ekrana geliyor!

Yapımcılığını İstanbul Mass Media'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şengül Halat'ın oturduğu, kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak, Settar Tanrıöğen, Nur Sürer, Orhan Güner, Seray Gözler, Merve Altınkaya, Burak Deniz, Meriç Aral, Esra Kızıldoğan, Hande Dane, ve Hakan Karsak'ın yer aldığı dizi bugün ilk bölümüyle teve2'de yayınlanmaya başladı.

Sultan, hafta içi her gün 11.00'da teve2'de.
Kanal D arşiv Youtube'a da yüklemeye başladı. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Kanallara bakarken denk geldim, özlemişim diziyi. :Z 1. bölüm yayınlanıyor şu an. :Z

Bakmamıştım uzun zamandır o kanala. :eek: Kesin yine müzikli, şarkılı kısımlara telif koymuştur. :A
Öyledir kesin. :A Telif koyunca dizi bir halta benzemiyor hiç yayınlama daha iyi. :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Öyledir kesin. :A Telif koyunca dizi bir halta benzemiyor hiç yayınlama daha iyi. :A
Baktım şimdi 1. bölümde şarkı çalan 2 sahnede de ses yok. :A Bir sürü kanal/yapım eski dizileri yüklüyor ama hiçbiri Kanal D gibi yapmıyor. :A Hepsinde ses var, bunlar da teliften korkuyor. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Baktım şimdi 1. bölümde şarkı çalan 2 sahnede de ses yok. :A Bir sürü kanal/yapım eski dizileri yüklüyor ama hiçbiri Kanal D gibi yapmıyor. :A Hepsinde ses var, bunlar da teliften korkuyor. :A
Neden korkuyorlar onu da anlamış değilim, millet yorumlarda saydırıyor kanala. :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Neden korkuyorlar onu da anlamış değilim, millet yorumlarda saydırıyor kanala. :A
Ben de sinir oluyorum ve saydırıyorum. :A En çok da Bihter ve Behlül’ün tango sahnesinde sesin olmamasına sinir olmuştum.ss

Sultan da yayınladığına göre bir diğer isteğim Boynu Bükükler’in de YouTube’a yüklenmesi. :Z :A

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Ben de sinir oluyorum ve saydırıyorum. :A En çok da Bihter ve Behlül’ün tango sahnesinde sesin olmamasına sinir olmuştum.ss

Sultan da yayınladığına göre bir diğer isteğim Boynu Bükükler’in de YouTube’a yüklenmesi. :Z :A
Neyse ki başka videolar var da ses gittikçe oradan devam ettim Aşk-ı Memnu'ya. :A

Ay o dizi yok mu nette? :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Neyse ki başka videolar var da ses gittikçe oradan devam ettim Aşk-ı Memnu'ya. :A

Ay o dizi yok mu nette? :A
Kanal D sitesinde falan var da, YouTube’da olmasını çok istiyorum. :A Canım sıkıldıkça gülmek için açarım diye bekliyorum ama yayınlanmadı hala. :A

Sultan’dan umudu kesmiştim YouTube’a düşmez diyordum. :A Neyse arada nostalji yaparım. :Z

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Kanal D sitesinde falan var da, YouTube’da olmasını çok istiyorum. :A Canım sıkıldıkça gülmek için açarım diye bekliyorum ama yayınlanmadı hala. :A

Sultan’dan umudu kesmiştim YouTube’a düşmez diyordum. :A Neyse arada nostalji yaparım. :Z
Bana diyorsun da sen de takıntılısın izlediklerini yeniden izleme konusunda. :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bana diyorsun da sen de takıntılısın izlediklerini yeniden izleme konusunda. :A
Baştan sona her diziyi izleyemem ben öyle kolay kolay. :A Benim demek istediğim akılda kalan sahneleri bazen açıp izlemek istersin ya, o işte. :A Tıpkı Aşk-ı Memnu örneğini verdiğim gibi. :A

Sultan’da çok sevdiğim dram sahneleri vardı ama YouTube’da doğru düzgün kesit bile yoktu. :A

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Baştan sona her diziyi izleyemem ben öyle kolay kolay. :A Benim demek istediğim akılda kalan sahneleri bazen açıp izlemek istersin ya, o işte. :A Tıpkı Aşk-ı Memnu örneğini verdiğim gibi. :A

Sultan’da çok sevdiğim dram sahneleri vardı ama YouTube’da doğru düzgün kesit bile yoktu. :A
Bende tam tersine kesit kesit izleyemem ya tam izlerim ya hiç. :A

İyi senin için sevindim o zaman. :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bende tam tersine kesit kesit izleyemem ya tam izlerim ya hiç. :A

İyi senin için sevindim o zaman. :A
İşte o yüzden senin durumla aynı olmuypr. :A Sen maşallah sevdiğin tüm dizileri en az 5 tur izlemişsindir. :A

4. bölümde Burak Deniz dahil oluyordu Sultan’a biliyorsun, açıp izle hasret giderirsin. :A

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
İşte o yüzden senin durumla aynı olmuypr. :A Sen maşallah sevdiğin tüm dizileri en az 5 tur izlemişsindir. :A

4. bölümde Burak Deniz dahil oluyordu Sultan’a biliyorsun, açıp izle hasret giderirsin. :A
Bazıları evet ama her izlediğimi de o kadar fazla izlemedim yani. :A

Burak Deniz mi? :eek: Hiç hatırlamıyorum rolü neydi?

• Güldürdün