Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bölüm bayağı iyiydi. Hatta 3 bölüm içerisindeki en iyi bölümdü. Sadece son sahnedeki kazanın daha gerçekçi olmasını beklerdim. Zaten kendileri de çok inanmamış ki fragmana koymamışlar :D

Neyse yarın reytinglerde artış bekliyorum :)

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Bencede bölüm çok güzel ilerledi..Ama barbarın sahneleri azalsa daha iyi olacak...Burak kaza geçirdikten sonra Serra kendi yüzünden olduğunu öğrenirse olay karışır...Asena'ın olduğu sahneler gerçekten renk katıyor...
Bu arada son sahnede Idil Serra'nın evine geldi..Acaba teyzesi mi...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,779
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2. ve dün yayınlanan 3. bölümü daha izlemedim, ama son bölümün son sahnesine bakayım dedim. O kazadan Burak sakat çıkar diye yazmışlar, umarım öyle bir şey olmaz.

Bölümleri en yakın zamanda aradan çıkarmam gerek. :X

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
2. ve dün yayınlanan 3. bölümü daha izlemedim, ama son bölümün son sahnesine bakayım dedim. O kazadan Burak sakat çıkar diye yazmışlar, umarım öyle bir şey olmaz.

Bölümleri en yakın zamanda aradan çıkarmam gerek. :X
Dünkü bölümün son sahneleri çok güzeldi..Sen de izlediğinde şaşıracaksın..(aman spoiler vermeyeyim):bhr:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Fragman nefis görünüyor Serra'nın kendisini zengin olarak tanıtma klişesine girecekler diye korkuyordum neyseki öyle ilerlemiyor dizi Onur ögrendiğine göre Selim'in de bilmesi an meselesi ki zaten kız saklamıyor bu durumu. :D Şirin - Asena entrikasına girerler umarım bu bölüm. :Z İdil için dizide sadece Selim'in takıldığı önemsiz bi karakter olarak görüyordum ki son sahneden sonra onunda olayını merak ettik. :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,779
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Benim anlamadığım bir şey var. Bu dizilerin YouTube kanallarını kim yönetiyor?

Eğer kanallar yönetiyorsa Star, Akrep'in ilk bölümünü Türkiye'ye açtı ama bu dizinin hiç bir bölümü açık değil.

Eğer yapım şirketi yönetiyorsa BKM, Ramo'nun tüm bölümlerini ve 20 25 dakikalık geniş özet videolarını Türkiye'ye açık yüklüyor ama bu dizide sadece sahne sahne.

Hadi ben VPN kullanarak izlerim ama gününde izleyemeyenler var üstelik yıl olmuş. 2021. Böyle şeylere gerek var mı? Ha, ayrıca bu dizinin sosyal medyası baya kuvvetli. Diğer dizilerin bölümleri trendlerde ilk 10 içerisinde hep. Bu dizinin videoları açık olursa izlenme oranlarına eminim katkısı olur.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Benim anlamadığım bir şey var. Bu dizilerin YouTube kanallarını kim yönetiyor?

Eğer kanallar yönetiyorsa Star, Akrep'in ilk bölümünü Türkiye'ye açtı ama bu dizinin hiç bir bölümü açık değil.

Eğer yapım şirketi yönetiyorsa BKM, Ramo'nun tüm bölümlerini ve 20 25 dakikalık geniş özet videolarını Türkiye'ye açık yüklüyor ama bu dizide sadece sahne sahne.

Hadi ben VPN kullanarak izlerim ama gününde izleyemeyenler var üstelik yıl olmuş. 2021. Böyle şeylere gerek var mı? Ha, ayrıca bu dizinin sosyal medyası baya kuvvetli. Diğer dizilerin bölümleri trendlerde ilk 10 içerisinde hep. Bu dizinin videoları açık olursa izlenme oranlarına eminim katkısı olur.
Akrep açık çünkü sosyal medya kullananlardan çok kullanmayanların izlediği bir dizi. Abone sayısı da ite kaka artıyor. Sosyal medya kullanan kitleyi kendilerine çekmek için açmışlardır onu bence. O kitleyi çektiklerinde de tamamen kapatırlar Türkiye'ye. Sol Yanım ise tam tersi, sosyal medyadaki takipçilerini TV'ye çekmek istiyorlar. Zaten onlar izlese şuan 5-6 reyting alması gerekiyordu en az :D

• Beğendim
Reactions: STAR

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,779
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu arada dikkatimi çekti. Hem Anıl Tetik'in menajeri, yem Yusuf Çim'in menajeri iyi çalışıyor. İkisinin de menajeri aynı zaten :A

Yeni dizi öncesi ikisi de yayında olan dizilere konuk oldu.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey