'Zahide Yetiş ile Gelin Görün' Final Yapıyor! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,174
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5f40db414453950e601c8ef7.jpeg

'Zahide Yetiş'le Gelin Görün' final yapıyor!

Global Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, her gün kendine güvenen 5 gelin ve 5 kayınvalidenin yarıştığı ve sunuculuğunu Zahide Yetiş'in üstlendiği yarışma programı beklenilen reytingleri alamadığından ekran macerasını sonlandırıyor.

Zahide Yetiş'le Gelin Görün final bölümüyle yarın 11.00'de Kanal D'de!

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
Ekli dosyayı görüntüle 95446

'Zahide Yetiş'le Gelin Görün' final yapıyor!

Global Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, her gün kendine güvenen 5 gelin ve 5 kayınvalidenin yarıştığı ve sunuculuğunu Zahide Yetiş'in üstlendiği yarışma programı beklenilen reytingleri alamadığından ekran macerasını sonlandırıyor.

Zahide Yetiş'le Gelin Görün final bölümüyle yarın 11.000'de Kanal D'de!

GERÇEKTEN bitecekmı .o zaman showa geriş donsun eskı formata ...kanal d nın o saat dilimi boş kalacak..show tv asuman kaktı kanal d den bir fire verdi..atv fox trt star başarılı oldu

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,174
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
GERÇEKTEN bitecekmı .o zaman showa geriş donsun eskı formata ...kanal d nın o saat dilimi boş kalacak..show tv asuman kaktı kanal d den bir fire verdi..atv fox trt star başarılı oldu
Evet, yarın bitiyor program. O saat dilimine 'Sihirli Annem'in tekrarı gelir diye düşünüyorum, ilk yayınlandığında iyi oranlar almıştı.

Ama Zahide Yetiş'in de tekrardan Show TV'ye geçeceğini düşünmüyorum. Kanal bir iki aya tekrar bir program hazırlar ona.

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
küçük ağa İkizler memocan Neler oldu hayatta Sihirli anem
11 BOŞUN YERİNE SIHIRLI ANEM GELSİN SABAH 7 DE KUÇUK AĞA .SAT 9 DA NELER OLUYOR HAYATA ..bencede guzel akış..kuçuk ağa ikizler memocan çok tekrarlandı..çok guzel aile çocuk dizisydi..acemı cadıda olabilir

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
Evet, yarın bitiyor program. O saat dilimine 'Sihirli Annem'in tekrarı gelir diye düşünüyorum, ilk yayınlandığında iyi oranlar almıştı.

Ama Zahide Yetiş'in de tekrardan Show TV'ye geçeceğini düşünmüyorum. Kanal bir iki aya tekrar bir program hazırlar ona.
sihirli annem 11 de guzeldi reytıng listesinde vardı.şimdi göremıyorum..hep tekrar olan diziler pis yedili sihirli annem ılk 30 20 de oluyor...show asuman ve zahıde izlenmedi demekkı..vaybe artık zahıde nasıl format bulcaksa...bu yılın en sannlıları muge esra zuhal didem arslan serap ezgu oldu.. zahide asuman gitti

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,477
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
sihirli annem 11 de guzeldi reytıng listesinde vardı.şimdi göremıyorum..hep tekrar olan diziler pis yedili sihirli annem ılk 30 20 de oluyor...show asuman ve zahıde izlenmedi demekkı..vaybe artık zahıde nasıl format bulcaksa...bu yılın en sannlıları muge esra zuhal didem arslan serap ezgu oldu.. zahide asuman gitti
yinede iyi o saate göre

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,174
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sabahın köründe kimse kalkıp izlemez diziyi. Doğru saat diliminde yayınlarsalar güzel reytingler alıyorlar.

Show TV'de sunduğu gibi bir program yaparlar, boş kalmaz Zahide. :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Bir saçma program daha bitiyor kanalın bu programlara hiç ihtiyacı yok sihirli annem 11de iyi almıştı bu işe hiç girmemeliydi. Gelinim Mutfakta da bitse iyi olur

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy