Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1602768346168-png.93845

'Öğrenci Evi' dizisinin başrol oyuncuları belli oldu!

Yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta'nın oturacağı ve lüks bir villada yolları kesişen öğrenicileri anlatacak olan dizinin kadrosunda Bertan Asllani, Baran Bölükbaşı, Sude Zülal Güler, Samet Kaan Kuyucu, Merve Nur Bengi ve Ceren Balcı yer alıyor.

'Öğrenci Evi' yeni yılda Exxen'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Doğan

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
1602768346168-png.93845

'Öğrenci Evi' dizisinin başrol oyuncuları belli oldu!

Yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta'nın oturacağı ve lüks bir villada yolları kesişen öğrenicileri anlatacak olan dizinin başrollerini Bertan Asllani, Baran Bölükbaşı, Zülal Sude Güler ile Samet Kaan Kuyucu paylaşacak.

'Öğrenci Evi' yakında Exxen'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Sude güleri almasaymış keşke tims&b

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Ben de Mart'a kadar öyle diyordum ama pandemi başlayınca dijital dizilerin daha iyi olduğunu anladım. :A
düşünceler farklıdır ve saygı duymak gerek ..vala ben çalıştımdan beri eskıden 2006 2019 a kadar aradaa bıraktım hep eski dizilerin bölümleri izlerdim..trt atvb kanal d star show gibi.. şimdi a2 teve 2 izliyom:A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Acun bize muhteşem bir şeyler sunamadın bir türlü. Haluk Bilginer'in projesi haricinden bir tane para verdirecek projen yok.

Doğa Can Anafarta sevdiğim bir isim. İlla bir proje yapıyorsan vizyona girmeyen Hababam Sınıfı filmini al.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Haluk Bilginer'in dizisini izleyip kaçarım galiba Exxen'den. Projelerin çoğu normal tv kafasında işler. :D
Acun bize muhteşem bir şeyler sunamadın bir türlü. Haluk Bilginer'in projesi haricinden bir tane para verdirecek projen yok.

Doğa Can Anafarta sevdiğim bir isim. İlla bir proje yapıyorsan vizyona girmeyen Hababam Sınıfı filmini al.
Özgü Namal'ın 'Hükümsüz' dizisi ve detayları belli olmayan 'Zehirli Çiçekler' var. Onlar da izlenebilir bence. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica