Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Power Rangers (TV'de İlk) | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Buradaki karakteri biraz ruhsuz ama Farah'ın kalitesi baki tabii. :Z
Farah'ın kendisi öyle zaten, @phoebebuffay o kadar övdü ama Han ile olan sahneleri içimi baydı. ÖBGZK'da zaten yeterince sinir bozucuydu yıllar hiçbir şeyi değiştirmemiş. Neyse ki Ezgi Mola ve Merve Dizdar var, yoksa yine çuvallardı zaten. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Masumlar Apartmanı düşmüş. Dizinin gerilim seviyesi yükselirken reytinglerin düşmesi şaşırtıcı olmuş. @kerem nazar değdirdin güzelim diziye :(

• Güldürdün
Reactions: kerem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860
Hekimoğlu cumartesi özellikle ab grubu dolmadan cumartesine geçmesi gerek yoksa işi zor

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,633
Puanı
1,060
Güldür Güldür Show iyi başlamış sezona. Zamanla oranlarını arttıracaktır.

Hekimoğlu bu hafta düşmüş. GGS ile kitleleri benzediği için normal.

EDHO'nun AB kitlesi çok dalgalı.

Masumlar Apartmanı'nın dünkü bölümü çok güzeldi ama AB'de 2 reyting düşmüş. İlginç.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Abdülhey

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
23
Puanı
29
Güldür Güldür iyi başlamış Show akıllı davrandı haftanın 5 gününü doldurdu.alev alev de iyi sonuçlar alırsa Show'un 6 günü de iyi sonuçlar alır.
Hekimoğlu bu haftada düşmüş. GGS bin gelmesiyle geçen hafta ab de aldığı 4.5 reytingi de kaybetmiş. Kanal D akıllılık edip cumartesi gününe bir dizi daha gelmeden Hekimoğlunu koyup Ab boşluğunu doldurmalı.Bari haftdada 4 günü dolu olmuş olur.

Masumlar Apartmanı oranları düşmüş. Reytingler dalgalı şekilde gidiyor. Tempo yükseldikçe artacaktır.
Edho tebrikler 6 sezondur ATV yi tasiyor. Tebrikler.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Masumlar Apartmanı dün güzel bölümdü. Ama bir önceki bölüm daha heyecanlı ve gerilim doluydu. Tempo yükselmeli.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Herkes GGSye bağlamış Hekimoğlu'nu ama ABlik bölüm değildi bence ondan düştü. Total az da olsa arttı. Onun dışında GGS iyi başladı. Masumlar Apartmanı hep yükselecek hali yok. Normal. Baraj şu an iyi ama düşerse yine riske girer çünkü AB grubu az çok az değil ama FOX'un bitirecegi diziler olunca rekabet kızışıyor. Baraj Zümrüdüanka Sen Çal Kapımı arasında

• Beğendim
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Güldür Güldür Show dün akşam fena değildi, sezon içi bölümü gibi yeni sezon bölümüydü. İddialı bölümlerle üst sıralara doğru çıkar bence. Yine de iyi başlamış.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Peş peşe hem Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı'nın AB'de aşırı düşmesi ilginç. Hele MA'nın yeni bölüm fragmanından sonra 15 reyting gelir diye düşünmüştüm. Ama ikisi de yeni bölümlerde toparlanacak gibi görünüyor.

Hekimoğlu tam yükselmişken yine düşmüş. :( Gördüğüm yorumlarda dünkü bölümün durağanlığından ve Selin ağırlıklı olduğundan bahsediliyordu. Menajerimi Ara'da Beren, burada Selin ısrarı dizilere dinamit döşüyor resmen ama senaristler sevilmeyen karakterleri göze sokmakta niyeyse çok ısrarcı. Tabii düşüşü sadece buna başlamayalım komik olmamasına rağmen ısrarla devam ettirilip kabak tadı veren Güldür Güldür de (tahmin ettiğim gibi) maalesef biraz izleyici çalmış.

Diğer diziler düşerken Baraj denilen rezaletin bu kadar yükselmesi için hiçbir yorum yapamıyorum. Sadece bu diziye verilen desteğin çeyreği bile Öğretmen'e verilmedi ve bunu hatırlamak yine sinirimi bozuyor. Bu gidişle Kefaret cumartesi olacak, Son Yaz da duruma göre salı veya çarşamba yayınlanacak gibi görünüyor.