Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci 'Kulüp' Dizisinde! | Netflix

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,926
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gökçe Bahadır ve Barış Arduç varsa kaçmaz bu dizi, ama senaristlerine pek güvenemedim. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,926
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İzlemeyeceğim, başroller çok uyumsuz. Yeni bir Oya Toksöz'ü çekemem. :A

UTC'yi izledin mi bu arada? :A @Emre Ozansoy
İçimdeki Fırtına ve Ezra'yı izledim bu hafta, gelecek hafta aklıma başka dizi düşmezse başlarım ona. :A Kısa olup, izlemediğim dizileri aradan çıkarıyorum.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
İçimdeki Fırtına ve Ezra'yı izledim bu hafta, gelecek hafta aklıma başka dizi düşmezse başlarım ona. :A Kısa olup, izlemediğim dizileri aradan çıkarıyorum.
Ne gerek vardı ki o dizileri izlemene? :A

Ezra 1-2 bölüm sürmüştü zaten, İçimdeki Fırtına'ya da 1 saat katlanabilmiştim zaten. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
  • İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,926
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ne gerek vardı ki o dizileri izlemene? :A

Ezra 1-2 bölüm sürmüştü zaten, İçimdeki Fırtına'ya da 1 saat katlanabilmiştim zaten. :A
Yusuf Çim'in dizilerine merak saldım. :A İF'de Merve Boluğur'da var diye de bakayım demiştim. :F

Ezra 2 bölüm, İçimdeki Fırtına 6 bölüm sürdü.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Konusunu okuduğum kadarıyla yine zengin bir kadını oynayacak işte. :A
Gece kulübünde çalışan bir kadını canlandırıcak, Oya Toksöz ne alaka :A Kayıp Şehir'deki karakterine benzer bir karakter olur heralde, orda muhteşemdi :bhr:
Merve Boluğur ve Yusuf Çim'in olduğu hiç bir dizi gereksiz değildir benim için. :A Kısaydılar, aradan çıkarım dedim.
Utc ilk sezon>diğer tüm türk dizileri. Hele o muhteşem ilk bölümleriyle hiç hitap etmediği totalde bile kadını geçiyordu :bhr:

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Ne zengini ya pavyonda çalışan bir kadını oynayacak. :A Konuyu okumadan yorum yapıyorsun zaar. :A
Kimin hangi karakteri canlandıracağı konuda yer almıyor. Ben konuyu okuduğumda Raşel karakterini Gökçe Bahadır canlandıracak diye düşündüm. :D

Gece kulübünde çalışan bir kadını canlandırıcak, Oya Toksöz ne alaka :A Kayıp Şehir'deki karakterine benzer bir karakter olur heralde, orda muhteşemdi :bhr:

Utc ilk sezon>diğer tüm türk dizileri. Hele o muhteşem ilk bölümleriyle hiç hitap etmediği totalde bile kadını geçiyordu :bhr:
O yüzden her şeyi bırak UTC'yi izle diyorum zaten. :A @Emre Ozansoy

Keşke tek sezon, 39 bölümlük baştan sona çok kaliteli bir dizi olarak kalsaydı, Meriç Acemi yüzünden diziye çok yazık oldu gerçekten. :(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,926
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O yüzden her şeyi bırak UTC'yi izle diyorum zaten. :A @Emre Ozansoy

Keşke tek sezon, 39 bölümlük baştan sona çok kaliteli bir dizi olarak kalsaydı, Meriç Acemi yüzünden diziye çok yazık oldu gerçekten. :(
En yakın zamanda başlayacağım. :A

Bazı diziler ikinci sezon olunca bozuyor, ilk sezon ki havasından uzaklaşıyor...