TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Harika fragman. :Z Meliha gitti diye bırakan varsa bu hafta döner ve yeniden çift hanelere çıkarız artık. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Duygu’nun hikayesi çok güzeldi. Sanırım son bölümlerdeki danışanlardan en beğendiğim ve bana dokunan hikaye Duygu oldu. Çok önemli bir konuya parmak basıldı. Dizi ekibine böyle bir hikayeyi herkesin gözünün önüne serdikleri ve dikkat çektikleri için teşekkür ediyorum. O kadar çok genç var ki böyle şeyler yaşayan. Aklıma direkt bizim lisede alt sınıflardan bir kız geldi. O zaman son sınıftaydım. Kız böyle birine güvenip fotoğraflar yollamıştı ve daha sonra iş tehdite dönmüştü. Kızın ailesi olayı öğrendikten sonra Duygu’nun ailesi kadar sahiplenmemişti ama. Kızı bizim okuldan almışlardı, bir süre cezalandırıp daha sonra devam etmişti eğitimine. Tabi biz bunları hep sonradan öğrenmiştik...

Naz Sayıner çok başarılı bir genç. Şahaneydi sahneleri. Meriç Aral ve Ayşe Hoca ❤️

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Böyle bir günde uzun uzun yorum yapmayacağım ama gerçekten çok çok iyi bir bölümdü. Ama bundan ziyade resmi hesabın sosyal medya hesaplarının bütün akşam (normalde diziden sahneleri paylaşırlar) boyunca paylaşım yapmamasını alkışlamak istiyorum ve bu duyarlılıkları adına teşekkür ediyorum. 👏

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sosyal medyada çok garip insanlar var. Bir tane Arka Sokaklar fanı benim Instagramdan dm yoluyla bana Kırmızı Oda'dan bıktık 7 haftadır birinci oluyor yazdıktan sonra kadına şiddet olduğu için dizide RTÜK'e şikayet edeceğini ve bu dizi yüzünden kaç kadın öldü farkında mısın yazdı bu komik olayı sizinle paylaşmak istedim.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
Sosyal medyada çok garip insanlar var. Bir tane Arka Sokaklar fanı benim Instagramdan dm yoluyla bana Kırmızı Oda'dan bıktık 7 haftadır birinci oluyor yazdıktan sonra kadına şiddet olduğu için dizide RTÜK'e şikayet edeceğini ve bu dizi yüzünden kaç kadın öldü farkında mısın yazdı bu komik olayı sizinle paylaşmak istedim.
İnsanlar çok acayip gerçekten. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
Engelledim sonra cidden buna benzer kaç insan saçma sapan şeyler yazıyor. Bazen bunlar yüzünden Instagramda bulunup dizi yorumu yapmak istemiyorum :A Ha bir de Acun reytinglerde hile yapıyor dedi :A
İyi yapmışsın. :A Böyle insanlardan her şey beklenir dizi alt tarafı nedir bu saplantı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İyi yapmışsın. :A Böyle insanlardan her şey beklenir dizi alt tarafı nedir bu saplantı.
Başka bir hesaptan engelleyincs affedin özür diliyor kulağını çekeceğim merak etmeyin diye biri yazmış büyük ihtimalle kendi başka hesaptan yazıyor. Cidden akşam vakti bana şaka yapılıyor galiba onu da engelledim :A İyi ki şu engel özelliği var yoksa bu sosyal medya çekilmezdi

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Bende öyle yorum gördüm hangi arka sokaklar fanı arka_sokaklar_15._sezon mu ne o mu yorumlarını görüyorum hep onun :A insanlar çok acayip bi tane de kız var arızayı şikayet edecekti Mustafa ve maria fanıydı :A:F

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24