'Çatı Katı Aşk'ın Yeni Afişi Yayınlandı! | Kanal D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ezgi Şenler'in çok ahını aldılar umarım zaten az olan reytingleri iyice düşer. Bu diziyle hiçbir derdim yoktu ama sektör için utanç verici bir karara imza atıldığı için bir an önce bitmesini temenni ediyorum.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ezgi Şenler'in çok ahını aldılar umarım zaten az olan reytingleri iyice düşer. Bu diziyle hiçbir derdim yoktu ama sektör için utanç verici bir karara imza atıldığı için bir an önce bitmesini temenni ediyorum.
Bitse de Hekimoğlu gelse ama buna çok düşük ihtimal veriyorum

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hekimoğlu iyi kötü salı günü izlenme alışkanlığı yaratmış bir dizi olduğu için gün değiştireceğini sanmıyorum. Bence sorun günde değil senaryo hareketlenirse potansiyelini gösterir.
Bence Masumlar Apartmanı nedeniyle seyirci çekmiyor eski izleyicinin dönmesi lazım. Senaristler geçen seneki senarist gibi değil mesela tantuni yok :D Ama bu kadar da olmamalı bence.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bence Masumlar Apartmanı nedeniyle seyirci çekmiyor eski izleyicinin dönmesi lazım. Senaristler geçen seneki senarist gibi değil mesela tantuni yok :D Ama bu kadar da olmamalı bence.
Evet Masumlar çok etkiliyor ama o dizinin ilk 2 haftasında Menajerimi Ara aşırı düşerken Hekimoğlu'ndan izleyici gitmemişti. Bence hala kendini gösterebilir ama senaryo yüzünden böyle cazibeli bir işten verim alınamıyor şu an.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Evet Masumlar çok etkiliyor ama o dizinin ilk 2 haftasında Menajerimi Ara aşırı düşerken Hekimoğlu'ndan izleyici gitmemişti. Bence hala kendini gösterebilir ama senaryo yüzünden böyle cazibeli bir işten verim alınamıyor şu an.
İlk bölüm çok yüksek almamıştı Masumlar Apartmanı ikinci bölümde kanal reklam vermemişti bölüm reklamsız başlamıştı ve bölüm iyiydi ondan kaybetmedi başta. Benim kastettiğim TV'yi açan Masumlar Apartmanı bakıyor. Ama Hekimoğlu'nun eski kitlesi var onun dönmesi için dediğin gibi senaryo faktörü. Bir de çok önden gidiyorlar nasıl olsa uyarlama diye ama reyting faktörü var. Yönetmen de değişmiş. Şu an 4 senarist yazıyor ama geçen seneki senarist çok iyiydi tek olmasına rağmen. Bir faktörde bence fragmanlar da geçen sene çok iyiydi ve dizinin tanıtımı daha iyi yapılıyordu. Menajerimi Ara izleyicisini çekmesi için pazar ÇGHB'den sonra kanal koymalıydı bence tekrarı ama şu an Sadakatsiz gözüküyor

• Beğendim
Reactions: Aserat