Zey TV Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk (2010-2015) | 2. Sezon - 5. Bölüm

Hangi dizileri özlediniz/ilginizi çekti

• Kullanılan toplam oy
    22

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
movies.jpg

'Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk' etkinliğinin 2. Sezon 5. bölümü ile sizlerleyiz. İleriki zamanlarda başlayacak olan 'En Özlenilen Dizi 2010-2015' etkinliği için bir nevi ön hazırlık olarak düşünebiliriz. Tüm tanıtacağımız diziler o etkinlikte yarışmayabilir, çünkü belirli yıllardaki dizileri seçeceğiz ve bunu zamanla birlikte kararlaştırırız.

Ankette beğendiğiniz veya ilginizi en fazla çekmiş olan dizilere oy verebilirsiniz.

İşte karşınızda iz bırakmış ve özlenilen 10 dizi:

Aşk-ı Memnu
2008 yılında Kanal D ekranalarında yayınlanmış olan dizi hâlâ tekrarları ile büyük bir ilgi ile izlenmekte. Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Selçuk Yöntem, Zerrin Tekindor gibi birbirinden başarılı oyuncular yer aldı.

Beni Böyle Sev
TRT ekranlarında yayınlanmış olan dizi 89 bölüm sürmüştür. Dizide Zeynep Çamcı, Alper Saldıran, Burcu Biricik, Burcu Altın, Eda Ece, Güven Kıraç, Altan Gördüm yer aldı.

Doktorlar (Dizi bir önceki etkinlikte yer almadığı için bu etkinlikte yer almakta);
Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve büyük ilgi ile izlenen dizide Yasemin Ergene, Kutsi, Bekir Aksoy, Melike Güner, Devrim Nas gibi başarılı isimler yer aldı.

Türkan
Kanal D ekranalarında 2010 yılında yayınlanmış olan dizide Pınar Öğün, Saygın Soysal ve Özgürcan Çevik yer almıştır. Dizi 26 bölüm sürdü.

Yer Gök Aşk
FOX TV ekranlarında büyük ilgi ile izlenen dizi 3 sezon sürmüştür. Dizide Birce Akalay, Murat Ünalmış, Tuvana Türkay ve Selen Soyder gibi başarılı isimler yer aldı.

Gönülçelen
Atv ekranlarında yayınlanmış olan dizide Tuba Büyüküstün, Cansel Elçin, Onur Saylak, Ayda Aksel gibi başarılı isimler yer aldı.

Kılıç Günü
Atv ekranlarında yayınlanmış olan dizide Tansel Öngel, Melike Güner, Nur Erkul, Ertan Saban yer aldı. Dizi 8 bölüm sürdü.

Pis Yedili
Show TV ekranlarında yayınlanmış olan dizide Eda Ece, Kadir Doğulu, Melis Babadağ, Ayşegül Aldinç, Hazal Şenel gibi başarılı ismler yer aldı.

Analar ve Anneler
Atv ekranlarında yayınlanmış olan dizide Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Metin Akdülger ve Okan Yalabık yer aldı. Dizinin ekran serüveni kısa sürdü.

Sana Bir Sır Vereceğim
FOX TV ekranlarında yayınlanmış olan dizi 29 bölüm sürmüştür. Dizide Ekin Koç, Demet Özdemir, Esra Ronabar ve Murat Han yer aldı.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Eline sağlık @Dosi yorucu fakat buram buram el emeği göz nuru bir bölüm daha. ✨

En iyi jenerik denseydi Aşkı Memnu’yu seçerdim ama en özlenilen formatlı olduğu için Kılıç Günü ve Gönülçelen dedim.
Sabahın köründe listeyi hazır etmiştim, 1 saat öncede bilgileri falan yazmak mobil ile 1 saat sürdü. Geçen seferde öyle olmuştu. Bu yüzden ayda 1 yapıyorum bu konuyu :F

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sabahın köründe listeyi hazır etmiştim, 1 saat öncede bilgileri falan yazmak mobil ile 1 saat sürdü. Geçen seferde öyle olmuştu. Bu yüzden ayda 1 yapıyorum bu konuyu :F
Sana bir sır vereceğim, TR’de engellenmiş videosu? :eek:

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: Doğan and Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
bir çoğunu unutmadım Doktorlar,aşkı memnu ve diğerleri ama Kılıç günü çok sevmiştim bitmesine çok üzülmüştüm ya :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,986
Puanı
1,060
Aşk-ı Memnu
Pis Yedili
Analar ve Anneler.

Emeklerine sağlık canımm. :Z @Dosi

• Harika
Reactions: Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Sadece 2 diziyi işaretledim.
Ben Türkanı izledim.
Ve Greys Anatomy nin sağlam uyarlaması ekran efsanesi Doktorlar...

Not: Bu Kılıç Günü; ATV de yayınlanıp, Türkiyede ilk Gay ilişki sahnesi denenen ve sonra linç yiyen diziydi sanırım...

@Dosi Gene arı mayalık göstermişin;
Emeğine;çabana;yüreğine sağlık.

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Doğan and Dosi