Mucize Doktor 30. Bölüm Yorumları | 2. Sezon 2. Bölüm

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,127
Puanı
1,060
FOX TV'nin rekortmen dizisi ''Mucize Doktor'' bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor!

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp'in kaleme aldığı, dizinin kadrosunda; Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Murat Aygen, Hazal Türesan, Sinem Ünsal, Fırat Altunmeşe, Bihter Dinçel, Seda Bakan, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran gibi isimler yer alıyor.

''Mucize Doktor'' ikinci sezon ikinci bölümüyle bu akşam saat 20.00'de FOX TV'de! İyi seyirler.

• Beğendim
Reactions: STAR

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,002
Puanı
1,061
Bekliyoruz. :Z Ama bölüm hashtag'i (#bebekkiminolacak) alakasız olmuş. Öz ablası Beliz ve Ferman varken AlNaz'a kalmaz herhalde ki kalmasın da.

Bugün Beşiktaş ve Galatasaray maçları da varmış bölüm güzel olsa da çift haneli reyting gelmeyebilir. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,002
Puanı
1,061
Ferda seni yolarım Allah'ın paçozu. 😡 Ne demek kurtarmaya değil vedalaşmaya geldim. Tabii onun da yaraları var ama yine de sinir etti.ss Ölüm meleği Kıvılcım'dan (aradan 15 gün geçti ama cenazesini görseydik keşke) sonra Adil Hoca'ya da bulaştı çabuk defolsun. :(

Bölüm gerçekten çok iyiydi. Duygusallığı, mizahı her şey yerindeydi ve bence çift haneli reytingleri hak ediyor. Taner Ölmez yine ve yine döktürdü ben artık saymayı bıraktım. Özellikle Reha Özcan ve Bihter Dinçel'e de kocaman alkış. 👏

Ve bölümün bombası kesinlikle Doruk'tu. En ciddi sahnelerde bile güldürmeyi başararak adeta yıldızlaştı ve her sahnesini gülerek izledim. Gerçi onun geçmişindeki sorunları da göreceğiz ama Damla'nın erkek versiyonu olacak derken böylesi bir karakterle karşılaşmak güzel oldu. Fragmanda Nazlı kızınca bir şey mi yaptı demiştik ama AlNaz arasına da girmeyecek gibi. Sevdim seni yağız oğlan. :A

• Beğendim
  • Harika
Reactions: 12.Adam and xdragxx

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,376
Puanı
1,060
Öncelikle çok ağladığım sahnelerin yanında biranda tebessüm ettiğim anlar birbirine karıştı...

Ambulans işi biraz kötü örnek ( hep derler içinde hasta yok ama gene siren yakıp,yol alıyorlar) tam üstüne örnek oldu.

Aslında Ferdanın gelişi güzeldi de kararı bomba etkisi bıraktı...

Geçen haftaya göre daha yüksek rating alacaktır ama Fox un dezavantajı; Masterchef yeni bölümde 25. dakka, BZÇ 10. dakkaya geldiğinde daha özet bitti...

Bunu ayarlaması lazım.

• Beğendim
Reactions: serhatt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,002
Puanı
1,061
Orası öyle ama bu sinir bozucuydu gerçekten. :A Ecünnü sever olan seni bile delirtmiş baksana. :A
Onu da severiz yakında. :A Bir de ABC reklamında şu beyazlığa bakar mısınız diyor bu gidişle babasının kefeninin beyazına bakar anca. :A
Öncelikle çok ağladığım sahnelerin yanında biranda tebessüm ettiğim anlar birbirine karıştı...

Ambulans işi biraz kötü örnek ( hep derler içinde hasta yok ama gene siren yakıp,yol alıyorlar) tam üstüne örnek oldu.

Geçen haftaya göre daha yüksek rating alacaktır ama Fox un dezavantajı; Masterchef yeni bölümde 25. dakka, BZÇ 10. dakkaya geldiğinde daha özet bitti...

Bunu ayarlaması lazım.
Adil'in durumu da acildi yani normalden pek farksız sayılmaz.

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,002
Puanı
1,061

Bunu ayarlaması lazım.
Ne yapayım saçını başını mı yolayım? :A
Orası öyle ama bu sinir bozucuydu gerçekten. :A Ecünnü sever olan seni bile delirtmiş baksana. :A
Komik sahneler fazlaydı ama burası ayrı güzeldi. :A