YS Sihirli Kız 143.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
komedi yazmayıda unutma ..sihirli kız sihirli annem
burda ben kaç defa komedi yazdım olmadı sihirli dizide olmuyor forumda hiç olmuyor sonunda hep drama çevirdim eski dizilerim var Sihirli annemde wawerly wizarddan bir konu aldım kötü peri çetesi yazdım
betüş onlarla karşıydı sonu iyi bitiyordu ama olmuyordu on beşinci bölümünde ilk finalini yaptım
yirminci bölümde ikinci finalini
Sihirli Annem Halkın Yolunda 24 bölüm sürdü ondada kazanan iyilerdi final kötü bitti
kurtlar vadisi sihirli annem diye 32 bölüm sürdü yeni adıyla süper güçlerdi ondada hep iyiler kazandı
sonu kötü bitti
Sihirli annem takipte bir iyi kazanıyordu bir konu uzuyordu yeni ismiyle Adalet Peşinde oldu otuz birinci bölümüyle final yaptı o da kötü bitti @doan56 @Dosi

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Doğan and Dosi

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
burda ben kaç defa komedi yazdım olmadı sihirli dizide olmuyor forumda hiç olmuyor sonunda hep drama çevirdim eski dizilerim var Sihirli annemde wawerly wizarddan bir konu aldım kötü peri çetesi yazdım
betüş onlarla karşıydı sonu iyi bitiyordu ama olmuyordu on beşinci bölümünde ilk finalini yaptım
yirminci bölümde ikinci finalini
Sihirli Annem Halkın Yolunda 24 bölüm sürdü ondada kazanan iyilerdi final kötü bitti
kurtlar vadisi sihirli annem diye 32 bölüm sürdü yeni adıyla süper güçlerdi ondada hep iyiler kazandı
sonu kötü bitti
Sihirli annem takipte bir iyi kazanıyordu bir konu uzuyordu yeni ismiyle Adalet Peşinde oldu otuz birinci bölümüyle final yaptı o da kötü bitti @doan56 @Dosi
harry potter gibi ordada kötüler vardı..

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
ama biraz dikkatli olsunlar birizin maliyetini kaldırmazdı sinema filmi şu anda hiç bir şey kaldırmayabilir maliyeti virüs varken sıkıntı
Perilerinde dizilerde maske takması lazım korona niye bir dert var @Dosi
sinemadada film yokmuş izleyici gelmez diye..korona yılbaşında aşısı buluncak ...perilere bişey olmazkı ..oynayanlrda tedbirlerini alsınlar