Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
2x2
Hikaye çok güzel gidiyor. İkinci sezon da ilk sezon tadında. :Z

Erhan-Elif-Ozan bağını çözmüş olduk. Nazım’ın yaşadığı da ortaya çıktı. Atiye’nin Serap ve Mustafa’yı tanıştırdığı sahne hoşuma gitti. İlk sezon Serap karakterini sevememiştim ama Başak Köklükaya yine harika. Bu sezon haline üzüldüm. Mustafa’nın Atiye’ye yardımcı olması güzel. :Z

8/10

• Beğendim
Reactions: Dosi and bazinga

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
2x8

Kardeşim Almanlar böyle bir dizi yaptı adına da "Dark" dediler. :D Cidden neydi o son ya. Güzel giden bir sezonun finali böyle olmamalıydı be. Anladık sonraki sezon final yapacaksınız. En azından sezon biterken kafamızdaki çoğu soru işareti gitti. Son sezon da Ozan kötü adam olacak ve Erhan ile Atiye'nin kavuşma çabasını izleyeceğiz.

6/10

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Canım diyorum ya yorumu görmedim, izleyeyim ona göre bakarım. Önden bir şey demem doğru olmaz 😊
Direk herşeyi spoi kutusuna koy olmadı. Bak mesmeso61, o direk herşeyi spoi kutusuna atmakta :D şevkin kırılmasın ve devam et yorumlara. Okumayı seviyorum izlediğimde 😊

Öyle yapacam yorum yazacam şimdi :D

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Nihayet başladı ve yine 2. bölümü merak ettiren bir bölüm ile başladık :Z

harika bir bölümdü, Atiye gibi ben de şaşkınlık içinde kaldım her bir detayda.
Ozan - Elif ve Erhan kardeş olarak büyümüşler anlaşılan. İlk sezon Atiye'nin babası Cansu'yu yanına alırken şimdi ise Ozan'ın babası almış. Erhan ve Elif'in babasını öldürüp çocukları almıştır yanına.
Son sahneler baya iyiydi. Atiye herkesin radarına girdi artık ve bakalım Elif ve Ozan'ın annesi? Atiye'yi Erhan'ın yanında görünce ne diyecekler.

Puanları genel sezon yorumumda belirtirim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
2× 4 izlendi :D
Yine çok güzel bölümdü Atiye hamile bu şekilde Erhanla bağlantıları oldu ve bir arata geldiler bu arada Serdarın arkasındaki kim hala öğrenemedik kimse Ozan elinde bakalım neler olacak

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Nihayet başladı ve yine 2. bölümü merak ettiren bir bölüm ile başladık :Z

harika bir bölümdü, Atiye gibi ben de şaşkınlık içinde kaldım her bir detayda.
Ozan - Elif ve Erhan kardeş olarak büyümüşler anlaşılan. İlk sezon Atiye'nin babası Cansu'yu yanına alırken şimdi ise Ozan'ın babası almış. Erhan ve Elif'in babasını öldürüp çocukları almıştır yanına.
Son sahneler baya iyiydi. Atiye herkesin radarına girdi artık ve bakalım Elif ve Ozan'ın annesi? Atiye'yi Erhan'ın yanında görünce ne diyecekler.

Puanları genel sezon yorumumda belirtirim
2×2
yine sürükleyici bir bölümdü. Hikaye çok akıcı ve gizemi yavaş yavaş çözmekteyiz. Atiye'nin babasının ona yardım etmesi çok iyi ve Ozan'ın annesi de ilerde Atiye'ye yardım eder gibi. İlk sezon Ozan babasını polise teslim etmişti. Bu sezonda darbesini eşinden alabilir.
Hanna isteksiz Erhan ile evlenmeye ama Ozan'ın babası onu zorluyor.
Nazım ölmemiş ve onun hikayesinde izleyecek olmamız çok iyi.
Acaba sezon sonu ne olacak, geçmişe mi gidilecek yoksa yeni bir gelecek mi olacak? /SPOILER]

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x1

Güzel bir giriş oldu. Özlemişim üst düzey bir dizi izlemeyi. :Z

Elif-Ozan-Erhan üçlüsü şaşırtıcıydı gerçekten, bir miktar beyin yaktı.

Serap'ın oyunculuğunu beğenmedim.

Gebelerin sağlık sorunu yaşaması epey ilginç geldi, nereye bağlayacaklarını merak ettim.

8/10

• Beğendim
Reactions: Dosi and mesmeso

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
2x3
Vay vay vay. :Z
Atiye hamile... :A Ozan’ın Elif’leyken Atiye’ye sulanması... İlk sezon da Atiye ile sevgiliyken Cansu’yla yatması. :A Çoğu karakter değişmiş bi Ozan aynı kalmış. :F

Nazım ve Atiye’nin kütüphane sahnesinde Kapadokya’dan bahsedildi. Bu sezonun orada geçeceği açıklanmıştı zaten. Bekliyoruz Kapadokya macerasını. :Z

8.5/10

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Üzücü olan ne puan mı. :A @Tolstoyevski
2x2 olarak görüp yanlışlıkla spoileri okudum :eek: :F

Çok mühim bir olay değil dizinin kaderini etkilemez gerçi, zaten diziden soğudum 2.bölümde o yüzden çok da üzülmedim bu dikkatsizliğime, birazcık sadece. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
2x3
Vay vay vay. :Z
Atiye hamile... :A Ozan’ın Elif’leyken Atiye’ye sulanması... İlk sezon da Atiye ile sevgiliyken Cansu’yla yatması. :A Çoğu karakter değişmiş bi Ozan aynı kalmış. :F

Nazım ve Atiye’nin kütüphane sahnesinde Kapadokya’dan bahsedildi. Bu sezonun orada geçeceği açıklanmıştı zaten. Bekliyoruz Kapadokya macerasını. :Z

8.5/10
Müthiş bir baş ağrım var yoksa hemen 3. Bölüme geçiş yapacaktım.
Geceye kadar dinlenip 3 ve 4 izleyip kalanını yarın akşam üstüne bırakırım. Bu göbek atışına izlemesem olmaz :A

4 bugün 4 yarın oldukça uygun gibi :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
2x2
Sıkıldığım, yavaş ilerleyen ve gereksiz gizem yaratma çabalarının olduğu fakat ortalama bir bölümdü. Diziyle şu an tek bağım, geri kalan 6 bölüme bakma sebebim Dark'tan çok fazla (ç)alıntı yapıldığı yönünde yorumlar. :A Alıntı da olsa insanı çeken bir detay çok sevdiği dizi söz konusu olunca.

Dizide tuhaf bir tutukluk, yapaylık var fakat bu konuda tıpkı paralel evrendeki Atiye gibi yalnız hissediyorum düşünce konusunda. :A

5.9

• Üzücü
Reactions: Dosi and bazinga

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski çok olmuş puanın, biraz düşür. :A
Haklısın, BCS'ye bile çok nadir 7'in üstünde puan gönlümden koptu fakat Atiye'yi izledikçe vicdan azabı çekmeye başladım şimdi. :A

Şaka bir yana BCS'ye ayıp ettik zaten uzun süredir aklımdaydı. Son sezonuna 7.5 vermeliydim en kötü... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Müthiş bir baş ağrım var yoksa hemen 3. Bölüme geçiş yapacaktım.
Geceye kadar dinlenip 3 ve 4 izleyip kalanını yarın akşam üstüne bırakırım. Bu göbek atışına izlemesem olmaz :A

4 bugün 4 yarın oldukça uygun gibi :A
Ben de birazdan 4’ü izleyip kalan 4 bölümü yarın izleyeceğim. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
2x2 olarak görüp yanlışlıkla spoileri okudum :eek: :F

Çok mühim bir olay değil dizinin kaderini etkilemez gerçi, zaten diziden soğudum 2.bölümde o yüzden çok da üzülmedim bu dikkatsizliğime, birazcık sadece. :A
Kötü olmuş. :A Niye soğuduğunu soracaktım ama açıklamışsın zaten diğer yorumda. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Listede; izleyeceğim..Ama yorumları okumaya korkuyorum..arada bişiler kaçıran var mı yok mu bilmediğimden.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x2

İyi gidiyor. Yalnız ilk sezon Beren Saat eleştirilerine katılmamıştım. Fakat bu sezon bu kadar şok karşısında fazla ruhsuz gibi. Karakterinin dünyada tek başına kalmış, herkesin onu yok sanıyormuş hissini hiç yansıtamıyor. Sanki ayda bir başına böyle şeyler geliyormuş da her şey çok olağanmış gibi. Tamam karakter aşırı soğukkanlı falan da bu kadarı fazla geliyor bana.

Ozan karakteri Ozan'ların yüz karası. Bu sezon da iticiliğini konuşturuyor her sahnede. :A Serdar Yılmaz ve Hannah'nın hikayelerinin nasıl bağlanacağını çok merak ediyorum.

8/10

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
2x2

İyi gidiyor. Yalnız ilk sezon Beren Saat eleştirilerine katılmamıştım. Fakat bu sezon bu kadar şok karşısında fazla ruhsuz gibi. Karakterinin dünyada tek başına kalmış, herkesin onu yok sanıyormuş hissini hiç yansıtamıyor. Sanki ayda bir başına böyle şeyler geliyormuş da her şey çok olağanmış gibi. Tamam karakter aşırı soğukkanlı falan da bu kadarı fazla geliyor bana.

Ozan karakteri Ozan'ların yüz karası. Bu sezon da iticiliğini konuşturuyor her sahnede. :A Serdar Yılmaz ve Hannah'nın hikayelerinin nasıl bağlanacağını çok merak ediyorum.

8/10

Ben Bereni çok beğendim soğukkanlı tarafı bence güzel yansıtıyor yakışmış berene

:A Ozan konusunda da sonuna kadar katılıyorum

• Beğendim
Reactions: bazinga